Flert kao varanje

Baldwin IV

Ističe se
Poruka
2.099
Poznato je da kada zena raskine to nikada nije preko noci, vec se to spremalo duzi vremenski period dok nije presekla.

Medjutim, pitanje ovde je da li je flertovanje sa drugim muskarvima tokom veze varanje? Recimo, u vezi je sa vama, vec je prestala da vas voli, trazi drugu priliku dok je s vama zbog seksa ili cega vec.

Onda joj se javi potreba da raskine pre nego sto ozvanici sa muskarcem s kojim je vec flertovala uveliko. Time ona ostaje "postena", nije vas prevarila po opste prihvacenim kriterijumima sta prevara jeste.

Da li je flert u vezi varanje?
 
Poznato je da kada zena raskine to nikada nije preko noci, vec se to spremalo duzi vremenski period dok nije presekla.

Medjutim, pitanje ovde je da li je flertovanje sa drugim muskarvima tokom veze varanje? Recimo, u vezi je sa vama, vec je prestala da vas voli, trazi drugu priliku dok je s vama zbog seksa ili cega vec.

Onda joj se javi potreba da raskine pre nego sto ozvanici sa muskarcem s kojim je vec flertovala uveliko. Time ona ostaje "postena", nije vas prevarila po opste prihvacenim kriterijumima sta prevara jeste.

Da li je flert u vezi varanje?
Ne, legitimno je to.

Svatko za sebe traži najbolju
kombinaciju, soluciju, priliku.

Ako ste se potrošili, to se vidi.
Čak i muškarac srednjeg intelekta.

Da te ne ušuška ćebetom ili ti nju.
Ne uputite osmjehe, ljepe riječi.

Okicama da se milujete, zračite, sijate.
 
Veće je varanje to što je prestala da me voli, a uporedo traži drugu priliku. Namigivanje i flertovanje nije ništa naspram tog odvratnog ponašanja.
Možda je kume do tebe.

Ako provodiš vrijeme u kladari, tražiš joj keš od njene plaće za dop, piješ, pušiš, a ona je nepušač (prethodni moji prijepor).

NE doprinosiš kešom, ne pomažeš oko diobe kućanskih poslova ili platiš dr.ženu.

Ne kažem da je u ovom slučaju to tako.
Samo dajem odgovore.

NIŠTA OSOBNO.
 
Kad uvidim da gledam vrlo glup film zbog zgodnog glumca, ja to odmah ubrojim u prevaru čoveka kom nisam nikad bila ni crno pod noktom. Taj je mene navarao za 1000 života, tako da mogu da gledam baš dosta glupih filmova.
 
Možda je kume do tebe.

Ako provodiš vrijeme u kladari, tražiš joj keš od njene plaće za dop, piješ, pušiš, a ona je nepušač (prethodni moji prijepor).

NE doprinosiš kešom, ne pomažeš oko diobe kućanskih poslova ili platiš dr.ženu.

Ne kažem da je u ovom slučaju to tako.
Samo dajem odgovore.

NIŠTA OSOBNO.
Sve je to u redu, sve i da je tako - ostavi me.
Pravednije je nego bilo kakvo zavlačenje.
 
Poznato je da kada zena raskine to nikada nije preko noci, vec se to spremalo duzi vremenski period dok nije presekla.

Medjutim, pitanje ovde je da li je flertovanje sa drugim muskarvima tokom veze varanje? Recimo, u vezi je sa vama, vec je prestala da vas voli, trazi drugu priliku dok je s vama zbog seksa ili cega vec.

Onda joj se javi potreba da raskine pre nego sto ozvanici sa muskarcem s kojim je vec flertovala uveliko. Time ona ostaje "postena", nije vas prevarila po opste prihvacenim kriterijumima sta prevara jeste.

Da li je flert u vezi varanje?

Covek moze da prevari samo sebe. Po meni, onaj ko je u vezi sa nekim, a ne voli ga - taj vara sebe, i nema tu srece.

A uvek mi je bilo fascinantno kako to da ljudi ne provale, to jest ne osete da je partner prestao da ih voli. Kapiram da to ne provali klinac srednjoskolac, ali neka zrela osoba od 30+ da ne kapira da ga/je partner/ka ne voli vise??? To mi nikada nece biti jasno. Verovatno zbog lose muzike.
 
Nikada flert nisam doživljavala kao varanje.

Volim da flertujem, to mi je neka kao igrica, hobi, laka zabava. Naravno ne radim to stalno. Biram mesto, vreme i način.
To je igrica, u kojoj pokazujemo da nismo još za rabljeno željezo.

Mada treba biti oprezan i obazriv, jer može polučiti netke neželjene implikacije,
neugodnosti...
 
Covek moze da prevari samo sebe. Po meni, onaj ko je u vezi sa nekim, a ne voli ga - taj vara sebe, i nema tu srece.

A uvek mi je bilo fascinantno kako to da ljudi ne provale, to jest ne osete da je partner prestao da ih voli. Kapiram da to ne provali klinac srednjoskolac, ali neka zrela osoba od 30+ da ne kapira da ga/je partner/ka ne voli vise??? To mi nikada nece biti jasno. Verovatno zbog lose muzike.
Provale oni, samo ne žele da priznaju sebi, jer im je tako lakše, tu je zona komfora,
nema promena, neizvesnosti, pa se gura tako dok ne dodje do samog kraja.
Naravno, moje mišljenje :D
 
Poznato je da kada zena raskine to nikada nije preko noci, vec se to spremalo duzi vremenski period dok nije presekla.

Medjutim, pitanje ovde je da li je flertovanje sa drugim muskarvima tokom veze varanje? Recimo, u vezi je sa vama, vec je prestala da vas voli, trazi drugu priliku dok je s vama zbog seksa ili cega vec.

Onda joj se javi potreba da raskine pre nego sto ozvanici sa muskarcem s kojim je vec flertovala uveliko. Time ona ostaje "postena", nije vas prevarila po opste prihvacenim kriterijumima sta prevara jeste.

Da li je flert u vezi varanje?

Doslovno niko na ovom svetu nije ustao jedno jutro i rekao sebi "hm, šta bih mogao/la danas? Možda da raskinem?!" bez obzira na pol.

Jedino je razlika to što mooožda češće raskidaju tek kad nađu nekoga ko će biti makar flert ili nešto peto, ali i to je upitno.

Da li je flert prevara će ti oni koji flertuju reći "nije, jer ništa nisam uradio/la", dok će oni koji to ne rade reći "šta ima ti da flertuješ ako si sa nekim?".

Eto.
 
Covek moze da prevari samo sebe. Po meni, onaj ko je u vezi sa nekim, a ne voli ga - taj vara sebe, i nema tu srece.

A uvek mi je bilo fascinantno kako to da ljudi ne provale, to jest ne osete da je partner prestao da ih voli. Kapiram da to ne provali klinac srednjoskolac, ali neka zrela osoba od 30+ da ne kapira da ga/je partner/ka ne voli vise??? To mi nikada nece biti jasno. Verovatno zbog lose muzike.

Provale ljudi promene, ali onda ide pitanje da nije zasićenje, da li može da se promeni nešto, da li može da se razmrda, da nije zbog posla, da nije zbog, da nije zbog.

Nije baš lako ljudima u globalu da prihvate činjenicu da je neko prestao da ih voli.
 

Back
Top