ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stanojevic najavio ubitacnu desnu stranu Miljkovic - Tomic! Da li je moguce da ce Miljkovic igrati, em los, em odmah posle povrede...

Miljkovic je los u ofanzivi, ali u defanzivi je solidan. Ako je potpuno oporavljen treba njemu dati sansu a ne Rankovicu, jer je Miljkovic brzi

Zasto je to vazno, zato sto cemo krenuti u napad da damo gol a ako izgubimo loptu brze ce Miljkovic da se vrati nazad nego Rankovic

Inace po najavama ocekujem ovaj tim

Stojkovic
Miljkovic Rnic Ivanov Volkov
Kamara
Tomic Ilic Vukic
Eduardo Markovic (Dijara)

Voleo bi da mali Ninkovic igra umesto Vukica ali ne verujem da ce se Stanojevic kockati
 
Stanojevic najavio ubitacnu desnu stranu Miljkovic - Tomic! Da li je moguce da ce Miljkovic igrati, em los, em odmah posle povrede...

PicardDoubleFacepalm-1-1.jpg
 
Scepakabra je i proslu sezonu pocinjao kao starter, pa se ubrzo preselio na klupu, tako da ne sumnjam da ce i ove sezone da se samoizbaci iz tima :mrgreen:
Velika je steta sto Mamba nije vise onaj pravi.
Koliko sam cuo, momak ima problem u glavi, posto je posle one povrede navukao strah i igra isuvise bojazljivo.
Kad bi se on vratio u formu, brzo bi se Scepakabra preselio na klupu.
 
Stanojevic: "Ako izgubimo preuzimam odgovornost"

Sta pod time misli ? Oce li dati otkaz ? Ili ce se sve zavrsiti kao i uvek na recima "Ja sam odgovoran" (ali ne bi skodilo da ostanem jos malo)

Ti si odgovoran zato sto nisi imao m**a da odes kod Djure u kancelariju i da ga lepo pitas "Alo bre ljudi sta mi to radite od tima". Umesto da sada imamo lepu prednost od 2:0 mi cemo se guziti da zabijemo jedan gol. Partizan lose igra pod pritiskom, davno su bile 80-te kad smo mogli da nadoknadimo 6:2 u evropskoj utakmici

Najgore od svega je sto svi misle da nam treba taj 1 gol za prolaz dalje, greska, mi bez 2 gola Genku nemamo sta da trazimo. Ok, postignemo gol i sta onda ? Onda cemo se povuci i Belgijanci ce u 88. minutu da izjednace i cao dovidjenja.

Nemam dobar osecaj pred ovu utakmicu, ali kao i uvek bicu na Jugu pa ko im j*be mater
 
На нама је да напунимо стадион и да не штедимо гласне жице а на њима је да гину на терену!!! Само да нам се не понови Апоел, где смо дали гол у 5. минуту а остатак текме играли ко дегенерици...Цела утакмица морааа да се одигра на истом нивоу!
 
На нама је да напунимо стадион и да не штедимо гласне жице а на њима је да гину на терену!!! Само да нам се не понови Апоел, где смо дали гол у 5. минуту а остатак текме играли ко дегенерици...Цела утакмица морааа да се одигра на истом нивоу!

pa nije ti ovo bajern!:deda:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top