ФК ПАРТИЗАН сезона 2010/11

-

  • -

    glasova: 7 70,0%
  • -

    glasova: 3 30,0%

  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, i ja ne razumem sta je golman kriv kod Kleovog gola? Jedan na jedan, elegantno ga prebacio i to je to. Pre je greska odbrambenog igraca sto je prvo pustio Klea da primi loptu, a drugo dozvolio da je zadrzi i sutne.

Pogresio je Stanojevic sa Moreirom, mozda je pisanje medija uticalo na to, nije zeleo da se zamera navijacima koji Moreiru vole, a ni njemu verovatno.
 
Anderleht je ekipa sastavljena od visokih i snaznih igraca , igraju jednostavno i prvi gol je njihova tipicna akcija , gde se visoki igraci ubacuju iz drugog plana . Realno Moreira nije mogao vise jer dve nedelje nije trenirao a Smiljanic kao zamena je bio ocajan .Ilijev nije spreman i izgubio je dosta na brzini medjutim tehnicki je i dalje jak , bilo je ocigledno da nedostaje jedan brzonogi napadac i da je bilo prostora u njihovoj sporoj odbrani , takodje Tomic je bio potpuno neprimetan a igrac utakmice svakako izvanredni S.Ilic .Golman ocajan i krivac je za drugi gol , bice tesko u revansu tim pre sto je evidentno da nedostaju igraci koji bi mogli da istrce kontru i naprave razliku ali to je vec pitanje za upravu kada vec Mrdju nisu doveli zasto nisu angazovali nekog drugog koji bi bio adekvatna zamena za Dijaru takodje prodaja Bozovica i dovodjenje R.Ilica je cist promasaj
 
Kleo ponovo dao lep gol, golman nije imao nikakve sanse da odbrani (ustvari imao je, ali da je ovaj sutirao pravo u njega :mrgreen:).
O rokeru ne vredi trositi reci, svi su manje-vise znali da ce se to desiti samo je bilo pitanje vremena. Najvaznije je da pokusaju da se ovo sto manje puta ponavlja tokom sezone, kad su vec Mladena Bozovica zamenili rokerom s' Moravu.
Sudjenje? Rekao bih vrlo dobro. Nad Radasinom nema ni govora o faulu. Za one silne ofsajde kolko sam cuo, nismo ni dobili potvrdu da li su bili ili ne, tako da po tom pitanju nema zamerki. Par gresaka sudije vezanih za faulove nad nasim igracima, ali sve u svemu, sudjenje je bilo dobro.
Navijanje, vrlo dobro. Malo slabije u zadnjih 10-ak minuta ali Boze moj. Veliki + za koreografiju, koja koliko se secam, nije ni bila na mecu sa Fenerom iako su oni bili mnogo atraktivniji rival.
I ubuduce ceo sever otvoriti za nase navijace, a ovu saku jada sto dodje na gostovanje staviti na zapad ili istok i okruziti ih redarima i policijom, ili ih staviti u lozu:mrgreen: ili napraviti manji kavez.
A cujem jos i da je TV prenos bio ocajan, nikad gori, cak se ni musema nije videla zbog ovih morona sa RTS-a.
A sto se tice revansa, prizeljkujem Njukastl po mogucstvu Iliev ga daje za 1:0 :D, ali tesko...

EDIT: Nemanja Tomicu MRS iz Partizana, MRS iz mlade i MRS iz A reprezentacije.
 
Poslednja izmena:
Илијев у првом полувремену и није лоше играо,док је имао колико-толико снагу ...
У другом је давио лопту ...
Имао је пар добрих центаршутева-али нажалост нема коме ?
Клео добар али недовољан да стигне свуда
 
Дао Тошић два гола и асистирао један против Анартозиса. Победили су 4:0. После две утакмице постао најбољи играч ЦСКА и углавном преко њега играју. Покидао Анартозис данас и вероватно им обезбедио Лигу Европе.
 
1.Zato sto smo imali jos bolji rezultat (2:1),koji smo prokockali
2.Ne znam koliko si gledao Partizan ove sezone,ali ovo je Stevanoviceva najbolja partija.Nije napravio nijedan kiks u odbrani,borio se,tabao sa Belgijancima i po meni ostavio sasvim solidan utisak.Decko je limitiran igrac i ovo je dobro od njega :D Jovanovic je odlicno odigrao,pozrtvovano,stavio Lukakua u mali dzep i takodje nije imao nijedan kiks pozadi
3.Slazem se za Moa i mislim da Sale uopste nije ni trebao da ga pusti da igra veceras
4.Tu se ne slazem sa tobom.Mislim da je sudija dozvoljavao i previse grubu igru igracima Anderlehta.Nemam ja nista protiv malo ostrije igre,ali ono su bili divljacki nasrtaji koje nijedan sudija(sem ovog pedera),ne bi tolerisao

Sa svim ostalim se manje-vise slazem :ok:
2/gledao sam sve utakmice u kvalif. ;) njega pamtim ka modernog,jakog,manje/vise brzog beka,dobrog suta,solidnog centarsuta,prije odlaska u francusku.problem je sto,naravno,nije igrao (tuluz???) ,kasno dosao u partizan,i naravno,sad pruza lose partije.to je vec greska trenera (koji vjerovatno ima lijepu buducnost) sto ga je forsirao,kad je evidentno nespreman,i rukovodstva sto ga ranije nijesu doveli,da prodje pripreme i da bude od koristi.ne znam,ja sam vidjeo ovo sto sam ti rekao.ne sporim ja trud,trcanje...ali bez konkretnog ucinka sve to u vodu pada,rezultat je ono sto je najbitnije,i to se pamti.dosta igraca-povratnika je doslo kasno,on,ilijev,smiljanic...ne moze to tako,ne moze se od njih osim gresaka nesto vise ocekivat.a kad budu spremni i imali vise utakmica u nogama,bit ce kasno...liga evrope vec izgubljena,i ostaje realnost-msl :( .prosto:ako oces rezultat u evropi,planski dovodi pojacanja.u toku proljecnog dijela sezone radi na tome,dovedi ih odmah na startu ljetnjeg prelaznog roka,prodji pripreme,i onda nece bit price 'kasno su dosli,nespremni su...' .dok ne bude tako-bice ovako ;)
4/pa ok,ne moze se nikad bit zadovoljan sudjenjem,ali kazem ti,i sam to znas,nije isti kriterijum sudjenja u evro utakmicama i u ligama u okruzenju-dje se masu igraca naviklo da im se svira sve zivo,i onda malo jaci start u ovakvim mecevima kad se ne svira odma je sudija kriv.mislim da su sve ekipe iz okruzenja jos zelene za jake evropske meceve,sto se moze vidjet kakvi se golovi primaju i kad se pojacanja dovode,kad se te stvari rijese-a tesko,onda se moze ocekivat neki kontinuitet dobrih igara u evropi.do tad,LS na tv-u...
 
2/gledao sam sve utakmice u kvalif. ;) njega pamtim ka modernog,jakog,manje/vise brzog beka,dobrog suta,solidnog centarsuta,prije odlaska u francusku.problem je sto,naravno,nije igrao (tuluz???) ,kasno dosao u partizan,i naravno,sad pruza lose partije.to je vec greska trenera (koji vjerovatno ima lijepu buducnost) sto ga je forsirao,kad je evidentno nespreman,i rukovodstva sto ga ranije nijesu doveli,da prodje pripreme i da bude od koristi.ne znam,ja sam vidjeo ovo sto sam ti rekao.ne sporim ja trud,trcanje...ali bez konkretnog ucinka sve to u vodu pada,rezultat je ono sto je najbitnije,i to se pamti.dosta igraca-povratnika je doslo kasno,on,ilijev,smiljanic...ne moze to tako,ne moze se od njih osim gresaka nesto vise ocekivat.a kad budu spremni i imali vise utakmica u nogama,bit ce kasno...liga evrope vec izgubljena,i ostaje realnost-msl :( .prosto:ako oces rezultat u evropi,planski dovodi pojacanja.u toku proljecnog dijela sezone radi na tome,dovedi ih odmah na startu ljetnjeg prelaznog roka,prodji pripreme,i onda nece bit price 'kasno su dosli,nespremni su...' .dok ne bude tako-bice ovako ;)

Sto pises toliki post vrteci istu recenicu na 68 razlicitih nacina, a nisi u pravu.
Stevanovic je prosao celokupne pripreme sa ekipom (dakle nije dosao kasno kao Iliev), i tu nije u pitanju njegova fizicka pripremljenost (cak sta vise, mislim da je jedan od najspremnijih) vec znanje, koje ocigledno ne poseduje. I bezrazlozno si optuzio Stanojevica sto je kasno doveo Stevanovica.
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/180128/Ivan-Stevanovic-srecan-sto-se-vratio-u-Partizan
I o kakvom Tuluzu pricas??? :dontunderstand:
 
Дао Тошић два гола и асистирао један против Анартозиса. Победили су 4:0. После две утакмице постао најбољи играч ЦСКА и углавном преко њега играју. Покидао Анартозис данас и вероватно им обезбедио Лигу Европе.

Nadam se da će se Mančester kajati što ga je pustio, kad ga za koju godinu bude tražilo pola Evrope! :think:
 
Sto pises toliki post vrteci istu recenicu na 68 razlicitih nacina, a nisi u pravu.
Stevanovic je prosao celokupne pripreme sa ekipom (dakle nije dosao kasno kao Iliev), i tu nije u pitanju njegova fizicka pripremljenost (cak sta vise, mislim da je jedan od najspremnijih) vec znanje, koje ocigledno ne poseduje. I bezrazlozno si optuzio Stanojevica sto je kasno doveo Stevanovica.
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/180128/Ivan-Stevanovic-srecan-sto-se-vratio-u-Partizan
I o kakvom Tuluzu pricas??? :dontunderstand:
kao prvo,smiri se...ok?nema potrebe za nervozom.
nijesam bio siguran da je dosao odmah,a posto vidjoh link,ok,pogrijesio sam,zamijenio sam ga za nekog drugog,nije kraj svijeta :roll: toliko igraca dolazi u zadnje vrijeme da ne mogu sve pofatat.da je spreman-NIJE,gledao sam utakmicu,poslije par sprintova,licio mi je na milijasa kad je izlazio iz igre protiv gane,masu je lopti izgubio,i jedva je cekao da sudija odsvira kraj.evidentan je trag neigranja u francuskoj-kao i kod smiljanica,ilijeva,a u cz milovanovica,tosica...stanojevica ne optuzujem,smatram da je dosta uradio za partizan,rezultati govore,i po mnogo cemu se razlikuje od domacih trenera,jer ne prica u prazno,ne obecava nista sto nije realno.pogrijesio je sto je forsirao moreiru-ne-oporavljenog,sto drzi radasina nesrecnog na golu,sto mu igraju ilijev,lazevski,smiljanic.ali dobro,da ima boljih rjesenja od zadnje trojice ne bi ni igrali.a da si malo bolje procitao,vidjeo bi da sam tuluz stavio pod znakom pitanja (3 znaka :mrgreen: ) ,zaboravio sam dje je bio koliko je igrao tamo.pozdrav ;)
 
Mali Vukašin upoznao Klea
20.08.2010. - 15:23


Mali Vukašin Petrov, dečak od 9 godina, ispunio je svoju davnašnju želju da prisustvuje treningu Partizana i upozna svog omiljenog igrača – Klea. Želju mu je ispunila TV PINK u okviru svoje emisije „Sve za ljubav“, čiji je gost bio mali Vule.

Danas prepodne upriličena je poseta Zemunelu, a Vuleta je sačekao upravo Kleo i uručio mu dres Partizana sa potpisima svih igrača. Kad je već izašao na teren, on i Kleo su odigrali minijaturu – jedan na jedan, a onda je trener Stanojević organizovao da se odigra „ševa“ i uključio gosta u igru. Naposletku, napravljen je i zajednički snimak sa celom ekipom, za trajnu uspomenu na njegovu posetu Partizanu.

Inače, Vukašin Petrov ima odmalena hendikep, jer je dijabetičar, ali uredno trenira fudbal u Kovinu i živi sa samohranom majkom, bez oca. Bio je oduševljen i pomalo zbunjen svim onim što mu se izdešavalo, ali nije krio oduševljenje svime što mu se izdogađalo. Inače, kompletna emisija u kojoj je gost Vukašin, biće emitovana na TV Pink, u septembru ili oktobru.


Slike i klip možete videti na www.partizan.rs...

Kleo me je oduševio srpskim govorom... :D
 
2/gledao sam sve utakmice u kvalif. ;) njega pamtim ka modernog,jakog,manje/vise brzog beka,dobrog suta,solidnog centarsuta,prije odlaska u francusku.problem je sto,naravno,nije igrao (tuluz???) ,kasno dosao u partizan,i naravno,sad pruza lose partije.to je vec greska trenera (koji vjerovatno ima lijepu buducnost) sto ga je forsirao,kad je evidentno nespreman,i rukovodstva sto ga ranije nijesu doveli,da prodje pripreme i da bude od koristi.ne znam,ja sam vidjeo ovo sto sam ti rekao.ne sporim ja trud,trcanje...ali bez konkretnog ucinka sve to u vodu pada,rezultat je ono sto je najbitnije,i to se pamti.dosta igraca-povratnika je doslo kasno,on,ilijev,smiljanic...ne moze to tako,ne moze se od njih osim gresaka nesto vise ocekivat.a kad budu spremni i imali vise utakmica u nogama,bit ce kasno...liga evrope vec izgubljena,i ostaje realnost-msl :( .prosto:ako oces rezultat u evropi,planski dovodi pojacanja.u toku proljecnog dijela sezone radi na tome,dovedi ih odmah na startu ljetnjeg prelaznog roka,prodji pripreme,i onda nece bit price 'kasno su dosli,nespremni su...' .dok ne bude tako-bice ovako ;).

Stevanovic je doveden kao "pojacanje" na toj poziciji desnog beka,iako on ni u svom prvom boravku u Partizanu nije,sem borbenosti,nista vise pokazivao.Sigurno je da bi Stanoje voleo nekog boljeg igraca po toj strani,kao i mi navijaci,ali Djura dresi kesu i aminuje potencijalna pojacanja.On je prosao cele pripreme,a i ti to sto pricas,da svi igraci treba da se dovedu jos u junu ili pocetkom jula,to stoji,to je i Stanoje pricao,ali je stvarnost drugacija.Cinjenica je i da Stanoje nema zamenu za Robiju,posto mu je alternativa Miljkovic(koji se proslavio na utakmici sa Sampdorijom,a i u pripremnom periodu nije briljirao).Sve je to lepo sto ti pricas,ali je cinjenica da i Partizan i zvezda gledaju da sto jeftinije prodju u prelaznom roku i cekaju minut do dvanaest da dovedu nekog slobodnog igraca
P.S.Pojasni mi ovo boldovano za LE :think: Ili si mislio na LS ili si nas pobrkao sa komsijama :mrgreen:
 
Mali Vukašin upoznao Klea
20.08.2010. - 15:23


Mali Vukašin Petrov, dečak od 9 godina, ispunio je svoju davnašnju želju da prisustvuje treningu Partizana i upozna svog omiljenog igrača – Klea. Želju mu je ispunila TV PINK u okviru svoje emisije „Sve za ljubav“, čiji je gost bio mali Vule.

Danas prepodne upriličena je poseta Zemunelu, a Vuleta je sačekao upravo Kleo i uručio mu dres Partizana sa potpisima svih igrača. Kad je već izašao na teren, on i Kleo su odigrali minijaturu – jedan na jedan, a onda je trener Stanojević organizovao da se odigra „ševa“ i uključio gosta u igru. Naposletku, napravljen je i zajednički snimak sa celom ekipom, za trajnu uspomenu na njegovu posetu Partizanu.

Inače, Vukašin Petrov ima odmalena hendikep, jer je dijabetičar, ali uredno trenira fudbal u Kovinu i živi sa samohranom majkom, bez oca. Bio je oduševljen i pomalo zbunjen svim onim što mu se izdešavalo, ali nije krio oduševljenje svime što mu se izdogađalo. Inače, kompletna emisija u kojoj je gost Vukašin, biće emitovana na TV Pink, u septembru ili oktobru.


Slike i klip možete videti na www.partizan.rs...

Kleo me je oduševio srpskim govorom... :D



Kleo polako postaje idol deci, a neki od vas ga ne bi zvali u reprezentaciju.....
 
Ја га не бих звао. У српској националној селекција требају да играју само срби. Није битно да ли је бољи или лошији од Пантелића.

E, ja bih ga zvao, šta mi bre imamo od toga što je Pantelić Srbin kada nas je urnisao zajedno sa SMOTANIM DVOMETRAŠOM??!
 
Jel gledao neko juče stadionsku groznicu na SOS kanalu, gost je bio Stanojević ? On je rekao u emisiji da će od oktobra i novembra početi da prate neke igrače da se pojačavaju za zimski rok i da grade partizan. rekao je da nisu imali dovoljno sredstava i vremena da dovode naka dobra pojačanja sada na leto ali je rekao da od novembra kreću sa praćenjem igrača za dovođenje i građenje stabilnijeg,jačeg i boljeg Partizana :ok: On je rekao nešto kao: "Znam da ono što sada pričam o građenju Partizana u budućnosti ne zanima nijednog navijača Partizana,njih sada samo zanima Anderleht i ništa drugo":lol: Ali rekao je da će se već na zimu i u prolećnom delu sezone osetiti bolji napredak Partizana i da će njihov rad biti dobar i uspešan kako bi sve sve više stvorio Evropski Partizan. Rekao je takođe da u državi kakva je Srbija , je neminovnost prodavati mlade i talentovane igrače po Evropi ali da će oni sigurno van Partizana tražiti druga rešenja i stvoriti dobro ukomponovan Partizan. NADAMO SE DA HOĆE I VERUJEMO !:gace:
 
Hteo sam juce da gledam ali nikako da nadjem SOS kanal na mom TV-u
kreza.gif


Bilo bi super kada bi Stanojevica ostavili 2-3 sezone na klupi, deluje kao covek koji zna sta radi (i prica :D ) i verujem da bi on mogao da napravi odlican tim koji bi imao realne sanse za grupnu fazu Lige Sampiona.

Sto je jedan mudri covek pod utiskom opijata rekao "Prolece je stiglo, svima je do jaja!"
 
Jel ima neko da bi prodao ili dao u zamenu orginal dres Partizana sa sponzorom ISKRA BEKO Vocado AIWA GOMA ili OKI ?Ja u zamenu mogu da dam dres Werdera beli 29 Mertezaker i zeleni sa narandzastim rukavima ,dres nase reprezentacije 13 Obradovic,dres Venecije iz Recobinog vremena,dres Schalkea 10 Linkoln,dres Parme ,dres Njukasla,dres Herte 9 Pantelic(poklon od njega) ,dres Irske ,dres Lacija, dres Rome,dres Dortmunda,dres Paoka,dres PSZa,Deportiva . . .
 
znaci, anderleht nije nista posebno odigrao... vidim, ovde neki poznavaoci hvale 'tehniku' ilieva, a lik je kao zadruzni konj... kakva tehnika kod njega? zna samo da pusti loptu i to je sve... u prvom poluvremenu je bio 8 puta u ofsajdu... i to pored aut-linije...toliko puta na istu foru uhvate samo nekoga ko je neverovatno glup... a sve mu je lopte gurao sasa ilic... i sve na isti nacin... i jos mu pusta dugacak pas... samo njemu, nikom vise... i za celu utakmicu je dao samo jednu loptu Kleu, i to je to... za veznjaka mnogo malo... Kleo, standardno... kad je dobio loptu, dao gol... dovoljno... Moreira nije imao dovoljno prostora na sredini... Stevanovic sasvim pristojno odigrao... nije istrcavao, verovatno je morao da ostavlja mesta Tomicu... Lazevski, iskreno, zali boze sto je tu... nije ni za rabotnicki... Petrovic, standardno, 95% pasova ka Krstajicu... trebali su da ga daju za bilo koje pare... Krstajic ne moze da popunjava sve rupe koje lazevski ostavlja.. jovanovic odigrao dovoljno.... Tomic ne dobija dovoljno lopti, jer se uglavnom igra preko Ilieva, a i to sto dobije, upropasti... jedan centarsut je, mislim, imao... radisu ne treba ni komentarisati... malo mozga da ima, onog igraca anderlehta je trebao da grizne za muda, da mu kolenom razvali kicmu jer se gura gde mu nije mesto, da izvuce faul, bilo sta... a on ga je samo gledao i markirao kao da, najmanje, igra ofanzivnog veznog... a ona 4 igraca iz odbrane nisu odreagovala jer u takvim situacijama prosecan golman zavrsi pos'o bez problema... i nesto sto sam prvi put video, ako se ne varam, je da je nas tim nadtrcao neki evropski na poluvremenu... nisam ocekivao... sve u svemu, mnogo smo neiskusni i puni nabedjenih zvezda... i fali nam 7 igraca i golman... al', da smo zivi i zdravi... sledece godine ce djuric da napravi cudo... sa vanserijskim talentima iz indjije, obrenovca i raske...
 
Preminuo veliki Stjepan Bobek

12057820254c70dbb9ac228561847525_big.jpg


U Beogradu je u nedelju, u 87. godini, preminuo Stjepan Bobek, nekadašnji fudbaler i trener Partizana,rekoder po broju golova u dresu reprezentacije SFRJ.


Lekari Hitne pomoći konstatovali su Bobekovu smrt u 00:48 časova.

Bobek je tokom svoje bogate igračke karijere sa Partizanom (1946 – 1959) osvojio dva prvenstva i četiri nacionalna kupa. U 'crno-belom' dresu postigao je 425 golova, dok je za državni tim postigao 38.

Kao trener sa istim klubom je tri puta bio prvak države, a bio je i jedan od tvoraca takozvanih "Partizanovih beba", koje su 1966. godine igrale u finalu Kupa šampiona protiv Real Madrida u Briselu.

Bio je majstor driblinga na "petoparcu", čuvenih "štikli" i autor "rolanja" lopte, jedan od najboljih koji je igrao fudbal na ovim prostorima ikada...

Slava mu i hvala za sve sto je uradio za Partizan...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top