FK Crvena Zvezda 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
velika greška što nije igrao od početka

1613687531477.png
 
https://nova.rs/sport/fudbal/zlatan-ibrahimovic-uvrede-mirko-poledica-marakana-zvezda-milan/

Ovu su oni sto detoniraju Beograd kada im se prohte, pravdeni i pravoslavni, a u slobodno vreme aplaudiraju Maradoni.
FK Crvena zvezda se javno izvinila Ibrahimoviću i ogradila se od te budaletine koja ga je vređala (mene je sramota tog događaja sa zapadne tribine).
Naravno,ovo je nešto što je tebi bilo preko potrebno.Izjednačavati jednog neodgovornog debila sa svime gde se pominje ime kluba,navijača...
Zato na tužnijoj i ružnijoj strani brda razni krimosi koju se dovode sa komepltnim rukovodstvom fk partizan i njhovim navijačima stvara ogroman bedem koji deli "poštene" glodare od onih kojima se ti isti "pošteni" diče kada prave atmosfere na utakmicama.
 
FK Crvena zvezda se javno izvinila Ibrahimoviću i ogradila se od te budaletine koja ga je vređala (mene je sramota tog događaja sa zapadne tribine).
Naravno,ovo je nešto što je tebi bilo preko potrebno.Izjednačavati jednog neodgovornog debila sa svime gde se pominje ime kluba,navijača...
Zato na tužnijoj i ružnijoj strani brda razni krimosi koju se dovode sa komepltnim rukovodstvom fk partizan i njhovim navijačima stvara ogroman bedem koji deli "poštene" glodare od onih kojima se ti isti "pošteni" diče kada prave atmosfere na utakmicama.
Ajde sto je sramota tebe, vec je i mene sramota iako nisam navijac CZ. Vredjati lika koji je krajnji car bez ikakve potrebe je cist idiotizam. Izvinio se i Vazura kad su ga ti isti (vasi) krimosi "tukli". Ako cemo o izvinjenjima, to ne manjka nikome. Ono sto medjutim fali jeste sprovodjenje bilo kakvog reda kada je CZ u pitanju, odnosno njeni huligani. Partizan bi za onakav ispad (vredjanje i grupa nabijena kao sardine na delu stadiona) bio kaznjen barem debelo, a mozda i izbacivanjem iz Evrope. Kod vas vuk redovno jede magarca, bilo da su propusti u organizaciji, ispadi navijaca na stadionu i van njega, ili kada se nadje neka droga a kamere ne rade. Na sve to, prosipa se prica da su tzv Grobari gori po svemu od tzv Delija, a ja sve sto pricam je, da su to isti ljudi, i link koji sam gore okacio najbolje pokazuje da je "stoka" uvek "stoka" i u svakoj prilici, i to sve pod plastom kampanje "Partizan=Hrvati" a "CZ simbol pravoslavlja i Srbije". Hoce li se i severna tribina ograditi ili ce zapaliti par baklji podrske tom idiotu? Naravno da ne, do sada su vec nazdravili u tu cast sto su dospeli u novine.
 
Ovome sto je Zlatana vredjo bi polomio obe ruke i noge ne zato sto mislim da stadion treba biti pozoriste...na svakom stadionu jebu zlatanu majku kad im zabije gol...ali u trenutku kada bi milioni ljudi dali krvi godine zivota ma sta oces bre da se nadje na stadionu u ovoj utakmici...on je imo tu privilegiju i dao je sebi za pravo da se postavlja iznad dogadjaja ma iznad zvezda iznad svega i da proba da se posere na sve...zato ja njemu ***** majku po hiljadu puta!
 
Gledo sam na pripremama po prvi put vidim da Paja zapinje i ne djeluje ko nekretnina valjda skonto...da ne moze na konto dva gola Liverpulu da zivi ceo zivot....
O njemu niko nerazmislja a meni se javlja...kad budala udje protiv Milana a svi "ma gdje njega a daj u pm" i onda zvekne neku golcinu...


Da nekvotkujem da sam osetio i protiv Liverpula...i da nebudem narcis da vadim citat o Dekiju posle Omonije kad su svi mislili da sam lud 🤣


San Siro ceka...
 
Teorije nema da se ovde ikada zaigra LS sa dva kluba. Jedno iskljucuje drugo. Smrknuce svanuce i obrnuto. Zato ovo i jeste Balkan a ne "Evropa" u pravom smislu. Stihijski zivot, pirovih pobeda i slavnih ispadanja. Bilo da je reprezentacija ili klub u pitanju. Bilo koji. Tako da, na zalost, gledace se samo jedan klub u Evropi od ponudjena dva (Partizan i CZ). Na smenu ili na duze, ali zajedno na istom nivou u LS, nikada! Samo ce se takmiciti po problemima i to je izvesno. Kao sto u drzavama koje istinski i duboko propadaju jaca kocka, tako i u klubovima koje ce pojesti mrak jacaju navijaci, odnosno krimi strukture oko klubova.

PS: Zvezdi srecno u Milanu, sto se sportske strane price tice.
 
Nervira me ovo što novinari prave euforiju pred revanš.
Igraćemo samo sa dva klasična igrača u odbrani protiv jednog Milana u gostima i to je trebalo da se razvlači po medijima a ne slavne utakmice koje su igrane u nekim boljim vremenima.
Mi smo ispali k'o magarci u odbrani sa kompletnim odbrambenim sastavom protiv subotičana kada su nam dali gol.Šta onda očekivati oskaćeni u odbrani protiv Milana ?!
Sve ostale pozicije su nam ok ali ono najbitnije je užas,pa makar da igramo i protiv Metalca.
Sve u svemu,da se nadamo opet nekoj ludačkoj borbenosti jer oni nemaju šta da čekaju da nam ovi uvale jedan ili dva komada za poluvreme,treba igrati agresivno od prvog minuta pa šta bude.
Srećno nam bilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top