FK Crvena Zvezda 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kome ces ih uvaliti imamo 45 igraca pod ugovorom...sve bukva do bukve...i sto je najjace gotovo niko od njih nemoze preko zabosti takav ugovor jesi vidio sta prica Tomane portugalcima...nevracam se nigde ovakve love...izgleda da ce prodati Radulovica...posto je to trenutno "najbezbolnija" prodaja a ako bude Jovic 2.0 koga briga znas....to je na dugu stapu....
Sto se tice Dekija bojim se da neprodje ko Krstaja u kvalifikacijama...jos ne znam ni u kojoj formaciji oce da igra covek a gde ostalo...
 
Borjan
Rodic-Bastos-Degenek-Gobeljic
Sanogo-Onazi
Gavric-Ben-Katai
Anderson

Hajdin, Babic, Pankov, Erakovic, Jovicic, Nikolic, Radulovic, Spiridonovic....

Ovo je kako bih ja voleo da izgledamo, prvih 11 i jos nekih 8 igraca u rotaciji...
Ali postoji velika verovatnoca da nam ostanu i igraci poput Simica, Ivanica, Vukanovica, Tomanea, pa cak i Boacija i Pavkova..
Pritom za Bastosa, Onazija i Andersona nije jos uvek nista sigurno, ali se nadamo da ce doci, trebalo bi...
 
Borjan
Rodic-Bastos-Degenek-Gobeljic
Sanogo-Onazi
Gavric-Ben-Katai
Anderson

Hajdin, Babic, Pankov, Erakovic, Jovicic, Nikolic, Radulovic, Spiridonovic....

Ovo je kako bih ja voleo da izgledamo, prvih 11 i jos nekih 8 igraca u rotaciji...
Ali postoji velika verovatnoca da nam ostanu i igraci poput Simica, Ivanica, Vukanovica, Tomanea, pa cak i Boacija i Pavkova..
Pritom za Bastosa, Onazija i Andersona nije jos uvek nista sigurno, ali se nadamo da ce doci, trebalo bi...

ne moze, 3 igraca mladji od 21 godine

znaci

borjan
rodic erakovic degenek gajic
onazi petrovic
gavric ben katai
anderson

tako je vec ozbiljno, ako dodju nova pojacanja
 
preglomazan nam je igracki kadar jos sa transfer politikom...
evo izgleda da je mateo blizu rasinga, mogli smo ga sacekat jos ovu sezonu bez obzira sto nije pravio tu cuvenu razliku na terenu.
ima talenta ali dosta se rotacija pravilo plus je bio opterecen defanzivom pa nije mogao pretrcat nikoga ni u ping-pong ligu.
ali ***** strpljenje naravno i ona cuvena - stranac mora da je bolji peses puta od domaceg igraca...
 
i ne treba da ide. bolje bi bilo da prodamo borjana, simica, vukanovica, boacija, pavkova, tomane-a, jovacica, milunovica i gobeljica, skupimo nekako 5-6 miliona, i dovedemo tog bastosa, onazija i andersona. tu ce nam trebati jedno 6 miliona, i tu smo na plus minus 0. i onda na svakoj poziciji imamo top igraca, i po jedan talenat.
i ako sve bude kako treba (ili kako sam sebi zamislio) onda moj predlog bi bio:

Vasiljevic
Gajic Erakovic (Bastos) Degenek
Onazi Sanogo
Gavric Ben Katai
Anderson

Imas Katica, Babica, Petrovica, Radulovica, Nikolica i Krstovica, uz jos par iskusnjih, koje treba besplatno dovesti, i kadar na max 23-24 igraca svesti, liga evrope nije san, a i liga sampiona bi mogli opet da igramo

a ovaj moj predlog nije neke fantazija, to su sve realni igraci, sa realnim cenama, koji nisu visoki, a doneli bi nam kvalitet vise
 
Da prodamo Borjana jeli?
Ovo protiv Metalca ni nasta nje licilo kad mu dovedu spica mozda i zalicimo na nesto do prvih maltezana u evropi...
Sto se tice Garsije jednostavno ga moras prodati iz razloga jer si ga shkaniro cjelu polusezonu...Da ne ulazimo koliko je dobar ili nije...Ali to je stvar principa vec zamisli na igraca neracunas celu polusezonu i onda sad odjednom eee Garsija je taj to sto nam treba...Pa to se neradi ni u amaterima...
 
pa sto ne? nema on vise motiv, igrao je ligu evrope i ligu sampiona, osvoje 3 titule za redom... pocinje da se dize u nebesa, samo sto je dobar igrac za nase uslove. zato su "prodali" ili odstranili i savica i stojkovica. ni jedan igrac ne moze biti iznad kluba. vasiljevic nista losiji nece biti, niti bi on dobio vise golova od borjana, niti bi bio bolji. jednostavno je mladji, ne kocis razvijanje, i mozes ga prodati za godinu dve negde. ovako borjan ima 700k platu, a niko ga nece, ostace jos barem 2 godine ovde, i onda vasiljevic sa 25 godine vise nije mlad, pa da racunas na njega, stavis ga na gol i prodas ga posle dve sezone.
 
pa sto ne? nema on vise motiv, igrao je ligu evrope i ligu sampiona, osvoje 3 titule za redom... pocinje da se dize u nebesa, samo sto je dobar igrac za nase uslove. zato su "prodali" ili odstranili i savica i stojkovica. ni jedan igrac ne moze biti iznad kluba. vasiljevic nista losiji nece biti, niti bi on dobio vise golova od borjana, niti bi bio bolji. jednostavno je mladji, ne kocis razvijanje, i mozes ga prodati za godinu dve negde. ovako borjan ima 700k platu, a niko ga nece, ostace jos barem 2 godine ovde, i onda vasiljevic sa 25 godine vise nije mlad, pa da racunas na njega, stavis ga na gol i prodas ga posle dve sezone.

Druze ko je Vasilijevic bre kako to da nista nije losiji??? po kome patametru primljenih golova u nasoj ligi pricas o Borjanu liku koji je verovatno najzasluzniji sto smo igrali Evropu...coveku koji je najbolji Zvezsin golman otkad pratim fudbal...I koji je direktno pravio razliku u kvalifikacijama za Evropu kad se lomilo pukovnik il pokojnik...Pa treba da ima dozivotni ugovor...u ovoj nasoj ligi tesko ko bio motivisan sa ovim na sta danas licimo...evropa je neso drugo...a golmana kao sto je Borjan necemo naci sledecih 10 godina...ne kaze se dzabe dobar golman pola tima...a to je kod nas toliko ocigledno u zadnje 3 sezone nemoze biti ociglednije...al eto ajd daj Vasiljevica...
 
Druze ko je Vasilijevic bre kako to da nista nije losiji??? po kome patametru primljenih golova u nasoj ligi pricas o Borjanu liku koji je verovatno najzasluzniji sto smo igrali Evropu...coveku koji je najbolji Zvezsin golman otkad pratim fudbal...I koji je direktno pravio razliku u kvalifikacijama za Evropu kad se lomilo pukovnik il pokojnik...Pa treba da ima dozivotni ugovor...u ovoj nasoj ligi tesko ko bio motivisan sa ovim na sta danas licimo...evropa je neso drugo...a golmana kao sto je Borjan necemo naci sledecih 10 godina...ne kaze se dzabe dobar golman pola tima...a to je kod nas toliko ocigledno u zadnje 3 sezone nemoze biti ociglednije...al eto ajd daj Vasiljevica...

I ja prvi put cujem sad za tog Vasiljevica ahahahahahaha
 
vasiljevic.jpg
 
Ma to je onaj ja mislim iz Surdulice sto ga je Krstaja zvao za treceg golmana...Pa ga onda terza doveo da "pojaca. Marketing" "doveli smo reprezentativnog golmana"....****** mi smo ladno fasovali kaznu od Uefe za finansijski fer plej...imas 45 igraca u rosteru...a pri tome nemas nista jaci kadar nego prije 4 godine naprimer....a igro si 3 godine evropu zaredom LS 2 put...vajme oca i sina
 
dobro da ajd vasiljevic nije nesto, to sam i rekao, ali je mlad i mozes ga MOOOZDAAA prodati, ali brojan sa 31 godine, blizu 32 godine, gde ces ga pakovati? i sta ako ovu sezonu podbaci, sto se vrlo lako moze desitit, i ne vrati se u formu? koga onda imamo? vako imas tog vasiljevica, pa eto i katica, pa onog stankovica, 3 mlada igraca, gde mozes da zaradis koji dinar. mi nismo klub koji trebada igra sa matorim od 32, 33 godine, nego klub koji treba forsirati mlade igrace, ligu evropu ciljati i onda prodavati i tako stabilizirati klub, a ne da nam prosek 29 godine, i samo sto moramo sada, da forsiramo 2 igraca mladja od 21 godine. partizan je tu vekovima pred nama, i kad ne moraju, svake godine imaju 2-3 igraca, koja nesto vrede. mi smo za radonjica (koji nije nas izdanik skole) dobili zadnji put ozbiljne pare, pre njega za grujica, i to je to. a partizan svake godine nekog proda za te iste pare. to sam hteo reci. borjan, gobeljic, milunovic, pavkov, ivanic, dosta mi igraca, koji imaju plate vece nego bilo gde u regionu, ali nisu bolji od nikolica, krstovica, erakovica, gajica itd...
 
dobro da ajd vasiljevic nije nesto, to sam i rekao, ali je mlad i mozes ga MOOOZDAAA prodati, ali brojan sa 31 godine, blizu 32 godine, gde ces ga pakovati? i sta ako ovu sezonu podbaci, sto se vrlo lako moze desitit, i ne vrati se u formu? koga onda imamo? vako imas tog vasiljevica, pa eto i katica, pa onog stankovica, 3 mlada igraca, gde mozes da zaradis koji dinar. mi nismo klub koji trebada igra sa matorim od 32, 33 godine, nego klub koji treba forsirati mlade igrace, ligu evropu ciljati i onda prodavati i tako stabilizirati klub, a ne da nam prosek 29 godine, i samo sto moramo sada, da forsiramo 2 igraca mladja od 21 godine. partizan je tu vekovima pred nama, i kad ne moraju, svake godine imaju 2-3 igraca, koja nesto vrede. mi smo za radonjica (koji nije nas izdanik skole) dobili zadnji put ozbiljne pare, pre njega za grujica, i to je to. a partizan svake godine nekog proda za te iste pare. to sam hteo reci. borjan, gobeljic, milunovic, pavkov, ivanic, dosta mi igraca, koji imaju plate vece nego bilo gde u regionu, ali nisu bolji od nikolica, krstovica, erakovica, gajica itd...

Borjan je legenda kluba i treba da ostane prvi golman... Krstovic i Erekovic mogu da dobiju sansu u prvenstvu pa kako se pokazu... Nikolic je dobar igrac, on treba da igra, kao i Gavric i Radulovic... Videcemo da li ce ostati u klubu i ako ostanu koliko ce igrati... Sad imas bez njih prakticno dve navale...

Prva Katai-Ben-Spiridon.
I druga Vukanovic-Ivanic-Simic
A imali bi i trecu Jevtovic-Meleg-Jirka, al smo je se nekako otarasili....

Gobeljic nije neki igrac alije trenutno dosta bolji od Gajica, a to trenutno nije sad, nego u poslednje 2 godine od kad je Gajic kod nas...
 
Druze stoji da moramo mlade igrace afirmisati...ali ne stoji da moras na golu kad pri tome na golu imas najboljeg golmana zvezdinog otkad pratis fudbal 32 nisu godine velike za golmana na Borjanu ako moramo da zaradjujemo trebamo se poubijati...To da moze kiksati sutra moze svako ali Borjan je dokazan i pouzdan za velika dela ludost je tu eksperimentisati na toj poziciji koja najdirektnije moze da te kosta...ako neko i treba da kiksa treba on sutra jer je dokazan to je planski...od mladjih Gavric se mora isforairati...jer je pokazao da moze...Moras imati nosioce ozbiljne igrace prekaljene...to smo imali u Borjanu Marinu i Degeneku prosle sezone...marin ni pod razno nije smeo otici...jer takvog igraca neces naci ali stata prica...Ok sad imas Kataija i Borjana...da vratimo Degeneka na optimalno...i treba joa puno toga....Nikolic je odlican fudbaler ali treba snjim raditi fali mu nesri snage i eksplozivnosri ok ovo drugo nece ni imati nikada ali ni nemora iako je pozitivan na lopti ima ideju salje je napred ali em ga setaju gde ce igrari em on je nekakav fin nenametljiv treba mu vise drskosti...ovde je potrebna trenerska ruka da mu ulije samopouzdanje...inace ce zavrsiti u Ukrajini...Imas Radulovica klinca koji prijemom uboje loptu ali ga ubacis u igru kad nista neigramo a on jos nije seniorski igrac pa kaska i nemoze licem cesto da se okrene...bojim se da da ga ne sprzhe...imas i erakpvica za koga ne znam kolko moze ali mora imati kakvu takvu minutazu...znaci ima mesta za klince....ali sigurno kapitena netreba menjati sa nekom "mackom u dzaku"...
 
Bilo bi zanimljivo da neko dokon sedne i izracuna koliko je to para baceno... Ajde za Gavrica, Nikolica i Radulovica nista, to su ili nasa deca ili smo ih dovodili kao kadete... Ali npr. Vukanovic koji je mislim placen nekih 350k i verovatno ima solidnu platu i postoji taj teret kako on mora da igra zbog gola u Evropi i na derbiju... Simic koji je doveden kao talenat iz Zemuna i placen 200-300k... Ivanic za koga smo platili milionce i ne tako mali kusur, koji tek ima platu koja nas kosta ko Svetog Petra Kajgana... Najbolji igrac Belorusije, vecita zelja Zvezde i posebno Partizana, briljirao u Vosi, itd..

Meleg isto cuvena Vosina skola, vazio uvek za darovitog i kvalitetnog igraca... Jevtovic mislim da je oko 500k placen, isto najavljen kao veliko pojacanje, Jirka placen neverovatnih 700k a da nije spojio 2 utakmice, seljakali ga po pozajmicama od nemila do nedraga.. Imam utisak da smo vecinu tih igraca dovodili cisto da ih Partizan ne otme..

Podseticu da je Boaci placen 2.5 miliona, Causic 1 milion, Van La Para 2 miliona, Degenek 1.5 milion, Babic 1 miion ili 700k, Tomane 700-800k, Garsija 2.2 miliona... Siguran sam da samo sad imamo 10 igraca na platnom spisku sa primanjima iznad 400k... I to u najmanju ruku.. A nekad su Donald ili Srnic sa platama od 250k bili dovoljni da se uzme titulu i kasnije izbori prolece... Ili tandem Stojkvic - Savic koji isto sam ubedjen da isprva nisu imali iznad 250 godisnje....

E sve ovo je razlog zasto smo finansijski u kolapsu... Pa nama je Kanjas jos uvek pod ugovorom, koliku on ima platu, ne smem ni da pitam...
Zato ce Radulovic i Gavric verovatno zbirno otici za 5 miliona, a relno su mogli za 6 meseci-godinu dana za 15-20 miliona...
Isto tako je i Luka Jovic bio prodavan na kilo a vidimo da je Real iskesiro za njega 60 miliona, dok mi nismo uzeli ni cela 2...
Tako moze da se desii s ovim klincima sad...

Jedino sto me tesi i u sta se uzdam je to pravilo o dva mlada igraca... Pa se eto nadam ostace i Gavra i Velja i Radule, i igrace..
Uveseljavace nas, vezace po 5 losih utakmica, pa ce na 3 da bljesnu, pa ce otici za ozbiljan novac i pamticemo ih...
A pare neka nadju kako znaju i umeju, ili to sto si rekao, da prodaju tih 6-7 panjeva za 5-6 miliona, ili neka uzmu kredit, mada to je hod po zici..
 
Nisam sam se lepo izrazio, ne mislim da su ova tri klinca bacene pare, to mi nije palo na pamet, da neko ne shvati pogreno, nego sam se nespretno izrazio...
Zato sto sam post pre toga napisao da smo do pre 2 dana imali bukvalno 4 navale... Pa sam krenuo redom..
Kontam ako prodaju Gavru i Radula ne znam ko ce onda da im popuni kvotu...

San je da ostanu, i da igraju, ovo sto sam reko, normalno da im u nekom trenutku nece ici, al kad krene da gaze...
I Stevanovic u Partizanu je imao odlican start sezone i sjajan finis, a ovo izmedju bledo... Nije to nista cudno za momka od 17, 18, pa i 20 godina..

Kad jednom ne ide, icice drugom, i obratno... A tu imas i neke malo starije momke tipa Katai, Ben, Borjan, i daj Boze Degenek i Sanogo...
Fina okosnica... Al da treba jos pojacanja treba... Odbraniti opet titulu, u evropi minimum grupe le, i klinci da ostanu do kraja sezone...
To su ciljevi..
 
to i kazem, bacamo pare na bezveze igrace, koji su i u linglong ligi prosek...milunovic, gobeljic, van la para, ivanoci, simic, vukanovic, pavkov, tomane. zato kazem, borjan se sve cesce dize u nebesa, o da je bufon licno, a nigde nije bio standardni golman osim kod nas, a promenio je 20 klubova do svoje 29. godine. tako i sa stojkovicem, savicem itd. dobija 700 k plata, a recimo, popovic, koji mozda imao 150k platu, nista losiji nije, nego eto ne moze od borjana macke da igra, da pokaze. da smo njega ostavili, borjana prodali kad su dobili 1m, mogli smo jos recimo cumica ili randjelovica ili tako nesto uzeti za te pare. ne mi njemu platu od 700k dajemo, uzmemo vasiljevica, i jos 50 kilavih igraca, a ne mozemo dvojica da prodamo za 3m ili vise.

kazem ti

Borjan + Milunovic + Ivanic + Vukanovic + Simic + Tomane + Boaci = 5m od prilike

kupiti bastosa, onazija i onog andersona, za te pare (nece vise kostati sigurno) i uz Rodica, Degeneka, Bena, Gavrica i Kataia imamo fini ekipicu, gde liga evropa se ne dovodi u pitanje, nego se cilja liga sampiona

mi sa ovakim napadom, gde 3 napadaca zajedno za jednu sezonu daju 10 golova, nemamo sta da trazimo u evorpi

isforsirati gavrica, radulovica i nikolica, eto moze i petrovic, malo dodati erakovica, krstovica i konatara (nije trebao da ide na pozajmicu) mogli smo na godinu ili dve zaraditi 15m minimalno, ako ne i vise

ovako cemo mozda ludom srecom upasti u ligi evrope, gobelja, ivanic i milunovic povisnicu plate na 700k, i opet nemamo koga da prodamo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top