FK Crvena Zvezda (2007/08, 2008/09)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve u svemu mozemo biti zadovoljni, dali smo 2 gola u gostima, ali igra je objektivno bila bleda skoro tokom cele utakmice...igru smo imali u prvih 10 minuta i zadnjih 15... ako Marakana bude puna, nadajmo se najboljem! Valjda ce Zeman popraviti greske i podici nivo igre na jedan visi nivo! Zvezda je zivot, ostalo su sitnice ! ! !
 
Sve u svemu mozemo biti zadovoljni, dali smo 2 gola u gostima, ali igra je objektivno bila bleda skoro tokom cele utakmice...igru smo imali u prvih 10 minuta i zadnjih 15... ako Marakana bude puna, nadajmo se najboljem! Valjda ce Zeman popraviti greske i podici nivo igre na jedan visi nivo! Zvezda je zivot, ostalo su sitnice ! ! !
Odoh da se samoubijem od silnog zadovoljstva!!!:dash::dash::dash:
 
Sve u svemu mozemo biti zadovoljni, dali smo 2 gola u gostima, ali igra je objektivno bila bleda skoro tokom cele utakmice...igru smo imali u prvih 10 minuta i zadnjih 15... ako Marakana bude puna, nadajmo se najboljem! Valjda ce Zeman popraviti greske i podici nivo igre na jedan visi nivo! Zvezda je zivot, ostalo su sitnice ! ! !
Ma mozemo biti zadovoljni samo rezultatom... Pa ljudi moji, igramo sa ekipom iz Kipra... Te ekipe su nam nekad sluzile kao predjelo...
 
Sve u svemu mozemo biti zadovoljni, dali smo 2 gola u gostima, ali igra je objektivno bila bleda skoro tokom cele utakmice...igru smo imali u prvih 10 minuta i zadnjih 15... ako Marakana bude puna, nadajmo se najboljem! Valjda ce Zeman popraviti greske i podici nivo igre na jedan visi nivo! Zvezda je zivot, ostalo su sitnice ! ! !







Sinak dugo vremena ce proci dok mi ne vidimo opet punu Maru a za sinocnu igru mogu samo da kazem je kako smo igrali super smo prosli, jos da je Trickovski dao gol mi bi pobedili po meni totalno nezasluzeno.
 
Golman je nas al je prosle godine bio na pozajmici u Borcu iz Cacka pa su ga sada vratili.Ne znam zasto su ga vracali ocajan je,gori od Randjela,stalno imamo invalida na golu.Samo mi nije jasno zasto je on bio prvi golman kada imamo Bajkovica koji je dobar golman a imamo i Stamenkovica iz Napredka al on je na olimpijadi.
 
Ja goreg napadaca od Blazica nisam video,Sujbasic je takodje katastrofa.Kako da igramo sa 3 napadaca kada nemamo ni jednog da valja:dontunderstand:Tricevski nije dao nijedan gol od kada je dosao u Zvezdu vise mi lici na manekena nego napadaca.Jedino ovaj Edgard novi je dobar i jedino on od svih ovih napadaca moze da da gol.
 
Onaj Jakovic u odbrani pojma nema,ulazili su nam u sesnaesterac kada god su pozeleli.
Tako da ja laicki mislim da Jakovicu,Blazicu,Sujbasicu,golmanu Radivojevicu treba zabraniti da pridju stadionu.Da bi licili na nesto fali nam dobar stoper u tandemu sa Gajom,zadnji vezni tipa Kastiljo i dva napadaca jer hocemo da igramo sa 3 a imamo samo Edgarda.
 
Koliko sam ja upoznata a i moja "jaca" polovina to kaze,Stamenkovic je prvi golman Zvezde,ali nije isao u Kipar jer je bio rezerva Stojkovicu na OI.Meni je ovaj tim zvezde,delovao bledo,na momente nisam mogla da gledam utakmicu,jer su oni iz Apoela non stop bili ispred Zvezdinog gola.Sto neko rece,nekad smo takve jeli za meze..Ne znam,ali ja stvarno ne shvatam sta misle Toplica i kompanija,jer je ono sto smo videli daleko ispod nasih ocekivanja vezana za klub.
 
A ne mora da znaci nista ovaj neresen. Skoro uvek protiv slabijih ekipa odigramo slabo. Evo i Topalovici se jedva provukli protiv Bakua pa sinoc zamalo da nabuse Fener. I prosle sezone smo se isto provukli protiv Livade pa smo posle dobro odigrali protiv Rendzera i Bajerna.

I to sto kazes. I Milan se provukao prosle godine kraj nas pa uze LS :P
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Znaci ove godine Intertoto pehar nema da nam omane :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top