FK Crvena Zvezda (2007/08, 2008/09)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisi se mnogo bunio kad je Smiljanic davao slicne izjave. Cak si ga i podrzavao.
Porediš Smiljanića, jednog klinca koji do tada kada je izjavio šta je izjavio nije izašao u svet, i Koromana koji ništa u životu nije naučio za svojih 30 godina i koji se branio, da na onom derbiju kad nije igrao, nije pretio sudijama u tunelu rečima: "Nisam to bio ja, to je moj brat blizanac! (:hahaha:)"? :roll:
 
Koroman je skroz upravu, dovoljno samo da chitash postove Grobljana na ovoj temi i jasno je ko dan da su kopleki tji uzeli maha kod njih! U tjaletovim giljama teshko se hoda :)

BARI TOKIO SINE, BARI TOKIO
:lol: E bre delije (u prevodu: turski konjanici) pa vi samo umete da pričate o nekim kompleksima, a vi ste pokazali i više od kompleksa. Navijati onoliko za Fenerbahče je iznenadilo i mnoge Turke. Kakve sam komentare pročitao kao podršku Fenerbahčeu od strane vas delija je tragično saznanje koga se vi ne stidite. A kako sve to nazvati, ako ste se vi već pretplatili na tu za vas čarobnu reč KOMPLEKSI koju kad izgovorite svi vaši jadi budu zaboravljeni???
 
Poslednja izmena:
Poklon Dijari pred derbi: Kad se preznojiš...

Utorak, 30. septembar 2008. 13:21

Najvažnija fudbalska utakmica u Srbiji, duel između Crvene zvezde i Partizana uvek je nešto više od igre, a to i inostrani fudbaleri u najveća dva srpska kluba vremenom prihvataju.

Nedavno je Partizanov Senegalac Lamin Dijara dobio poklon od Zvezdinog Senegalca Ibrahima Gaja - znojnicu u bojama njihove rodne zemlje.

Neobičan potez za naše fudbalske prilike gde se sve shvata, maltene kao rat, umesto kao zabava, jer fudbal u suštini to i jeste.

U isto vreme, u fudbalsku realnost "večitog derbija" vraća Ognjen Koroman izjavom da fudbaleri Partizana "imaju kompleks" stadiona Crvene zvezde.


(MONDO)

Iako sam zvezdas moram reci da Ognjen Koroman jedini ima komplekse,inace mi smo i"pusili ovu sezonu.SAD BUT TRUE!
 
Poslednja izmena:
:lol: E bre delije (u prevodu: turski konjanici) pa vi samo umete da pričate o nekim kompleksima, a vi ste pokazali i više od kompleksa. Navijati onoliko za Fenerbahče je iznenadilo i mnoge Turke. Kakve sam komentare pročitao kao podršku Fenerbahčeu od strane vas delija je tragično saznanje koga se vi ne stidite. A kako sve to nazvati, ako ste se vi već pretplatili na tu za vas čarobnu reč KOMPLEKSI koju kad izgovorite svi vaši jadi budu zaboravljeni???

A ovi "upci sto su navijali za Fener svaka im cast,stvarno svaka im cast,crkli................
 
A ovi "upci sto su navijali za Fener svaka im cast,stvarno svaka im cast,crkli................

Neka je u čast onima koji su 97 slavili pobedu Croatie nad Partizanom.
I to odma posle rata!!!!!!!!!!!!!

veliki Srbi nema šta.

Utakmice koje igraju i Zvezda i Partizan u Evropi su nešto više od samog praćenja fudbala među navijačima...ta strast da komšija izgubi je nešto što nema veze da li si srbin ili nisi.
Nikad nisam navijao za vas ali NIKAD kada ste igrali u Evropi...i vaši okoreli navijači isto tako rade kada mi igramo i ja to razumem.
 
Grobari, imate prvo upozorenje od Sindikata da nas na ovoj temi ne provocirate!!!
Bar vas dvojica koji ste učestvovali u prošlom ratu možete da se suzdržite i čak upozorite ove nove Grobare da smo provokativne i uvredljive komentare na protivničkim temama davno prestali da dajemo. :ok:
 
:lol: E bre delije (u prevodu: turski konjanici) pa vi samo umete da pričate o nekim kompleksima, a vi ste pokazali i više od kompleksa. Navijati onoliko za Fenerbahče je iznenadilo i mnoge Turke. Kakve sam komentare pročitao kao podršku Fenerbahčeu od strane vas delija je tragično saznanje koga se vi ne stidite. A kako sve to nazvati, ako ste se vi već pretplatili na tu za vas čarobnu reč KOMPLEKSI koju kad izgovorite svi vaši jadi budu zaboravljeni???
Fluid, ti nisi čuo za janičare? To su oni Srbi koji su poyebali pola turske i izrodiše se Srbi pod tudjom zastavom pa ih na silu nazvaše Turci.

Jedno pitanje za vas, poznavaoce fudbalskih klubova: Da li znate šta u prevodu znači Fenerbahče?
 
Onda bi i El Caballero trebao malo da skrati jezik, zar ne? :?:

A zašto da se o Koromanu ne kaže istina??? To je javna tajna kakav je kao čovek. Je l' to mi sad kao treba da ćutimo o tome, iako ga mnogi zvezdaši koje poznajem psuju i nazivaju seljačinom? Evo i na ovoj temi imaš jednog zvezdaša koji ga ne podnosi zato što je loš kao čovek. Možemo da ćutimo o tome, ali to ga neće učiniti boljim nikako. No, ako vam je volja učinite ga boljim ćutanjem o njemu. ;)

Čuo sam za janičare, ali delija znači ono što sam već napisao - turski konjanik. Nigde ne piše da je to janičar, koji je Srbin. Nego, nije važno, to vas je zajeb'o Arkan da se tako nazovete jer takav kakav je bio ni sam nije znao značenje tog izraza.
 
Poslednja izmena:
Onda bi i El Caballero trebao malo da skrati jezik, zar ne? :?:

A zašto da se o Koromanu ne kaže istina??? To je javna tajna kakav je kao čovek. Je l' to mi sad kao treba da ćutimo o tome, iako ga mnogi zvezdaši koje poznajem psuju i nazivaju seljačinom? Evo i na ovoj temi imaš jednog zvezdaša koji ga ne podnosi zato što je loš kao čovek. Možemo da ćutimo o tome, ali to ga neće učiniti boljim nikako. No, ako vam je volja učinite ga boljim ćutanjem o njemu. ;)

Čuo sam za janičare, ali delija znači ono što sam već napisao - turski konjanik. Nigde ne piše da je to janičar, koji je Srbin. Nego, nije važno, to vas je zajeb'o Arkan da se tako nazovete jer takav kakav je bio ni sam nije znao značenje tog izraza.
Prvo, javna tajna o nekome kakav je čovek ne može biti tajna. On je ili ovakav ili onakav. Rekao sam da je to naš igrač, da ga mi na našoj temi ne prozivamo a najmanje nam odgovara kad ga prozivate vi i upozoravate na njegove moralne ili ljudske kvalitete. Nemojte vi na našoj temi. Ima ona Fudbal, hat i još po nešto. Sam znaš da smo zbog takvih stvari nekada ratovali. Ne započinji bar ti. Mislim da je to već davno ostalo iza tebe. Na stranu što smo ti i ja drugovi.
 
svi znamo da su zvezdashi cigani.
kao shto smo mi grobari.
ili bezhanija - invalidi ako se ne varam
to delije je glupost teshka
Tačno tako. Pogotovu kad napišeš malim slovom. Zvezdine navijače u celom svetu nazivaju Delije! Svidjalo se to tebi ili ne. A inače u srpskom jeziku Delija znači junak!
Fluid to dobro zna a zna takodje da u našem jeziku postoji sijaset sinonima sa sasvim drugim značenjem, samo se pravi nevešt. :whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top