Fizicki izgled ozenjenog muskarca:)

LePiaf:
Sve je to lepo & krasno ali je malo off topic. Pitanje je bilo zashto se mushkarci (ili zhene) "opuste" s godinama. Nemojmo se zavaravati da je estetika bash potpuno nebitna. Pri tom ne mislim na lepotu za koju treba da budemo zahvalni hromozomima vec na onu koju mozemo da iskontrolishemo (ako ima volje za to).
a ti pocinjes bas da kakis sa tim pametovanjem ;)
off topic ali nisam ja krenula o tome prva,nego sam reagovala na tudja pisanija
niko nije rekao da je estetika nebitna,ej ja radim u parfimeriji!!!zapustenost je nesto drugo,to je malo i postovanje onog drugog.ne zelim svog muza da vidim u pocepanoj majici ni za 50 god!!!
 
Sve zavisi cime se bavis i kakav ti je nacin zivota. Onaj ko sedi ceo dan nema sanse da bude vitak. Ako si stalno na poslovnim ruckovima isto imas sansu da zadrignes. Zena koja ima troje dece i sa njima je od jutra do mraka, mora da bude David Copperfield da bi vodila dovoljno racuna o sebi i izgledala kao u najlepsim danima.Tragedija je da ljudi pocnu da vode racuna o svom izgledu kad se pojavi neko treci u njihovom zivotu, a ne zbog sebe i svog zdravlja, kako telesnog tako i dusevnog. Naravno ima slucajeva poremecenog metabolizma i to nema veze sa temom.
 
troje dece i posao za radnim stolom nikad necu priznati kao izgovor za zapustanje.
posle porodjaja sam se ugojila,uglavnom zbog hormonalne spirale(potvrdio gineko) i kad sam se zalila kazu mi "pa rodila si dete" "PA STA!!!" potrebno mi je bilo vise vremena nego ranije da smrsam(i jos nisam kao nekad) ali nikad se nisam pravdala detetom,pomfritom i slicnim...
 
hanibal77:
troje dece i posao za radnim stolom nikad necu priznati kao izgovor za zapustanje.
posle porodjaja sam se ugojila,uglavnom zbog hormonalne spirale(potvrdio gineko) i kad sam se zalila kazu mi "pa rodila si dete" "PA STA!!!" potrebno mi je bilo vise vremena nego ranije da smrsam(i jos nisam kao nekad) ali nikad se nisam pravdala detetom,pomfritom i slicnim...

Pa eto ti si onaj pozitivan primer o kome pricam. Ima osoba koje imaju zelju da zbog sebe ili partnera zele da zadrze lep izgled i liniju.
 
Ma ima to veze i sa našim mentalitetom... ono kao što veći stomačić to ga ženica bolje pazi i hrani...pa on češka svoj stomačić a ona ponosno trepće okicama...haha...
I stvarno kad malo razmislim, znam mnogo više slučajeva da su se muškarci fizički zapustili u braku nego li žene... A i mi žene, vazda opterećene svojim izgledom, nakon porodjaja dobijemo još veću motivaciju da brinemo o svojoj figuri... Neka vide svi: Porodila sam se i još uvek sam super riba! he he...heh...ehhhh
 
Gazdarica:
ne, nije ovo skica za portret jednog muskarca, nego tek primjer za ilustraciju...
Mnogo je takvih u mojoj okolini... Neki su moji bivsi (logicno, vecina mojih bivsih odavno je u (ne)srecnim brakovima), neki su bivsi mojih prijateljica, neki su prijatelji, komsije, poznanici, radne kolege... Neki su intelektualci, neki zanatlije, neki visoki, neki niski, neki lijepi (bili), neki ruzni, ali svima je zajednicko da su se strasno fizicki zapustili u braku...

>>>I svi imaju stomacine...<<<<<<<

Ima li takvih oko vas? Mozda vasi partneri? Sta se to desi u covjeku, pa da toliko izgubi volju da radi na sebi...?
Drage udate zene, cime to hranite svoje muskarce, kad im stomak toliko raste...? :lol: :lol: :lol:

da ima i svi bas isto tako izgledaju.. to je bas tuga...zene nekako drze do sebe , odrzavaju se, imaju volju dok oni "guraju" taj stomak ispred sebe............:(((
 
marlon:
Sve zavisi cime se bavis i kakav ti je nacin zivota. Onaj ko sedi ceo dan nema sanse da bude vitak. Ako si stalno na poslovnim ruckovima isto imas sansu da zadrignes. Zena koja ima troje dece i sa njima je od jutra do mraka, mora da bude David Copperfield da bi vodila dovoljno racuna o sebi i izgledala kao u najlepsim danima.Tragedija je da ljudi pocnu da vode racuna o svom izgledu kad se pojavi neko treci u njihovom zivotu, a ne zbog sebe i svog zdravlja, kako telesnog tako i dusevnog. Naravno ima slucajeva poremecenog metabolizma i to nema veze sa temom.

Мислим да су све ово само изговори лењих људи.
 

Back
Top