Quantcast

Firefox

PKT

Ističe se
Poruka
2.066
Evo, izašla poslednja beta verzija 4.12. Znači sledeća je puna verzija ovog browsera. Od samog izlaska beta verzije sam koristio ali se ne sjećam kako je to u početku izgledalo. Ako se dobro sjećam zvalo se Mozilla Minefield.

Iwan91

Elita
Poruka
15.252
Evo, izašla poslednja beta verzija 4.12. Znači sledeća je puna verzija ovog browsera. Od samog izlaska beta verzije sam koristio ali se ne sjećam kako je to u početku izgledalo. Ako se dobro sjećam zvalo se Mozilla Minefield.
ja koristim minefield trenutno..goivniji mi je ovako nego kao pfc mozzila..xD

Poruka
7.111
Zdravo svima,
ja imam problem sa ucitavanjem stranica.
Naime, desi mi se (jednom u 2 sedmice) da odem na neku stranicu ona se ucita budem na njoj 3-4minuta a zatim me izbaci sa te stranice i dobijem ovo obavestenje
http://www.mybrowserbar.com/cgi/err...264D93808509&ccv=130&cnid=937811&cco=US&ct=12

Oops! This page appears broken. HTTP 404 - File not found.
Search Results Provided By Yahoo!
Nema veze na kojoj sam stranici...samo kada mu dodje tako me zeza...i nema veze sto ja ponovo udjem na zeljenu stranu jer me opet posle 3-4min vrati na ovaj link sto sam gore prilozio.
Neki myapibrowser...i tako sve me zeza dok mu ne dodje da oladi :roll:

Evo sada me zeza kada odem na www.conquiztador.rs
Udjem na stranicu, ulogujem se, krenem da igram i posle 3-4 min me vrati na ovu gore stranicu.
Pocinje da me nervira.
A pri tom dok me ne vrati, nemam nikakvih smetnji na datoj stranici...igram igricu, ne baguje, chat radi sve radi.
Samo odjednom dole u dodnjem levom uglu firefoxa vidim krece ucitavanje ove stranice myapibrowser i prebaci me na nju.

Eto to bi bilo ukratko.
Moze li neko pomoci ? :)

Pozdrav i hvala unapred!

:kpozdrav:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.