Farma - sezona 2010.

Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

  • Gazmen Đogani - Gagi

  • Dragana Milošević

  • Dragan Marinković - Maca

  • Zorica Brunclik

  • Ivan Fece - Firči

  • Jasmina Kostić - Mina

  • Maja Odžaklijevska

  • Milena Ćeranić

  • Miloš Bojanić

  • Nemanja Stevanović

  • Nikola Sarić - Sajko

  • Radovan Radović - Raka

  • Đole


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svakako "najvredniji" na farmi je Gagi. Ustane u 12 sati i onda gleda u jednu tačku dok se neko ne prevari pa mu skuva kafu. Onda izađe i sjedne na klupu da se malo odmori. U međuvremenu Zorica ispeče pitu a on brzinom svjetlosti dolazi do stola i smaže pola,zatim izađe i ponovo sjedne....Preko dvorišta stiže Miloš pošto je prethodno okopao baštu,nahranio krave i obrisao pod a Gagi mu hrabro prozbori: "Miloše niste nikakav čovek,kažete da ja neču ništa da radim i da sam prespavao dva meseca, sram vas bilo!" I ponovo se vrati na klupu.

Hhhahaa,i jos da dodam da Milos ne lupa klompama jer VIP licnos Gagi spava.:zcepanje:
 
U vrtićima ili osnovnoj, pa kasnije i srednjoj školi uvek postoji neka "faca" (Firči) koja je najglasnija, i sa kojom oni manje sigurni u sebe žele da se druže kako bi pod parolom bolje da sam sa njim nego protiv njega, izbegli provokacije i bezobrazluke kojima je sklon jer je to njegova jedina snaga, iz razloga što nisu u stanju da se izbore sa tim.
Ta "faca", se po pravilu uvek okomi na jednu osobu, najčešće onu koja mu se suprotstavi (Miloš), a ostatak mu se pridruži.
Da je pridruživanje jedino što urade, bilo bi koliko toliko ok - jer svako se bori za svoj opstanak, ali činjenica da svi ti slabići dobiju neverovatnu snagu pa čak nekada i premaše samu "facu" u njegovim postupcima.
Odjedanput osoba sa veoma malim fondom reči (Gagi), dobija neverovatne verbalne osobine, tu je uvek spreman da dobaci, da priča bez prestanka, da drži govor ako zatreba..."Devojka" (Maja) zaljubljena u "facu" iz očaja zbog neuzvraćene joj ljubavi čini sve što treba ne bi li osvojila facino srce...Parteneri koji su do juče bili poruga i glavna meta provokacija (Ćeranići) naravno sve podržavaju ne bi li se malo pažnja skrenula sa njih...U jednom momentu odmetnut od društva (Maca) čini sve zdušno podržavajući facu, ne bi li opet bio deo grupe...Najstariji u razredu (Zorca i Raka), shvataju da vrlo lako oni mogu biti žrtve, pridružuju se faci i njgovoj ekipi, sigurnije im je tako, vrlo lako okrenuvši leđa nekadašnjem drug iz klupe...Dve devojčice, ostaju po strani (Dragana i Mina), jedna samo iz razloga što u facinoj ekipi postoje osobe sa kojima nema šansi da funkcioniše, a druga i verovatno jedina, iz najprostijeg poštenog razloga - nema razloga da se okomi na nekoga samo zato da bi bila deo facine ekipe.
"Žrtva" nije žrtva. On je samo upecan u igru. Voleo bi da nije tako, ali sada nema nazad, pa se suprotstavlja sve više. Drugi način za borbu ni nema, pa radi ono sto najbolje ume - iritira sve ostale.​
 
Al je Maja zagorela... "sledeci put kad dodjes u stalu bices heben..." :hahaha:

Da tom primitivizmu i neimanju pojma o osnovnim stvarima nema kraja najbolje govori popodnevna scena koja otprilike izgleda ovako :

- Ćeranićka pere rublje uz bunar i slaže ga na sam bunar tako da verovatno ona voda iz
rublja curi u bunar iz kojeg vade vodu za piće

_ Sajko sedi na uzvišenju uz bunar na kojem stoji bure i drži noge na samom bunaru
uz to i duvani pa je i pepeo iz cigarete najverovatnije završio u bunaru i to
kao sredstvo za raskuživanje pijaće vode najverovatnije,


Užas jedan koliko ti ljudi nemaju mozga
 
Svakako "najvredniji" na farmi je Gagi. Ustane u 12 sati i onda gleda u jednu tačku dok se neko ne prevari pa mu skuva kafu. Onda izađe i sjedne na klupu da se malo odmori. U međuvremenu Zorica ispeče pitu a on brzinom svjetlosti dolazi do stola i smaže pola,zatim izađe i ponovo sjedne....Preko dvorišta stiže Miloš pošto je prethodno okopao baštu,nahranio krave i obrisao pod a Gagi mu hrabro prozbori: "Miloše niste nikakav čovek,kažete da ja neču ništa da radim i da sam prespavao dva meseca, sram vas bilo!" I ponovo se vrati na klupu.

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
:super: :super: :super:
 

Back
Top