Fantom

Ja zaista imam problema sa snovima...moram da potrazim pomoc od chike....obicno je svaki put drugi fantom, nekih se ni ne secam, ali znam da je bio tu...uglavnom su kosmari....svaku noc, bez obzira na vreme leganja, ishranu i sl.
Retko kad mogu da se prepustim carima lepog i opustajuceg sna...
 
Imam dva sna koja relativno chesto sanjam vec nekih 5-6 godina..u jednom, kradem kolac, ili nesto tako malo, sitno, bez neke realne vrednosti, iz tudje kuce..:)
U drugom je fantom..i naravno, to je uvek osoba koja je me na neki nachin emotivno angazuje na javi..tu imam varijacije na temu..od sexa do razbijanja tanjira..:)
Uglavnom, volim svoje snove, chak sam u stanju i da se nateram da sanjam nesto sto zelim.
 
Pa nista, neko se hrani mojom energijom, pa sam presusila.
Ocigledno da se "fantom" javlja kad sam najranjivija, kao neka vrsta podsvesne projekcije koja je tu da mi kaze da treba da se zastitim.
A lepo sam ga bila oterala pre par meseci i sad znam tacno sta treba da radim.
 
pa kapira.... ali je prvo bila priča o fantomu ljoobavniku....nekom valentinu koji dolazi u snove....pa se posle pretvorilo u psihičke probleme koji se manifestooju u snu...i traumetična iskoostva... i polja negativne energije.........di je sex....ili to sad nema veze ...pa je tema za zdravlje....
 

Back
Top