• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Fantasy NBA 2021/22

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stugots

Čovek
Poruka
35.193
Run it back!

NBA sezona počinje 19. oktobra i dok ne počne, da se polako okupimo.

Kao što sam rekao na kraju prošle teme, pri obnavljanju lige prošlogodišnji učesnici bi trebali da su automatski ponovo u ligi. Ako neko ne može da pristupi ligi, neka proveri imejl adresu i da li mu je stigla pozivnica.

Molim sve prošlogodišnje učesnike da se jave na temi i potvrde da li će igrati i ove sezone.

@akrobata
@Burčul
@Edmond_Dantès
@forlorn
@loopi
@моћна длакава стрвина i njeni neforumaši
@peti ligament
@tab503

Liga je prošle sezone imala 12 članova. Ukoliko svi gore navedeni potvrde učešće biće nas 11, tako da smo otvoreni i za prijem novih članova, minimum jednog ili više ako neko od starih odustane, a možemo i proširiti ligu do 16 mesta. Ukoliko neko ko nije igrao prošle godine želi da igra, može da se javi na temi i biće mu poslat pristupni link na pp.

Ukoliko bi neko nov želeo da igra, a ne zna pravila, može da pročita prvu i narednih par stranica prethodne teme

https://forum.krstarica.com/threads/fantasy-nba.914795/

Za sve dalje nejasnoće, možete naravno i ovde da pitate.

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
32.604
5mp2z3.jpg

akrobata

Zainteresovan član
Poruka
396
oženio se anthony davis – imajte to u vidu na draftu i setite se samo kako je fred vanvleet pokidao u playoffu 2019. nakon što je dobio dete :vzagrljaj:

Prilozi

• black in men.jpeg
    black in men.jpeg
    113,6 KB · Pregleda: 33
  • svadba, svadba, svadba.jpeg
    svadba, svadba, svadba.jpeg
    149,1 KB · Pregleda: 36

stugots

Čovek
Poruka
35.193
Draft je uvek što kasnije da bi znali pred sam start ko je sve povređen. Najkasnije 18. oktobra, to je ponedeljak. Najbolje preko vikenda 16. ili 17.

Ali pitanje je dal ćemo uopšte igrati. Fale nam ljudi. Nismo našli zamenu za bota, niko novi se nije javio :/

Ne znam kako da kontaktiramo Edmonda i Burčula (Državni poso).

@Средоје , jel igraš?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.