Fama o Đinđiću

Svi dosadašnji odgovori pokazuju koliko je jaka fama o Đinđiću, ali ne dokazuju da je to uverenje o njemu tačno. Jer to se i ne može dokazati.
Ponavljam: ovo sada su samo logične posledice akcije na čijem je čelu bio Đinđić.

Uzgred, ni meni ne smeta ta fama ili kult ličnosti, samo mi je, iskreno, smešno verovanje koje opstaje uprkos činjenicama.z;)

Pa tu su chinjenice, srpski bruto dohodak je upravo najvise rastao u periodu vladavine Z.Djindjica, tacnije uvisestrucen je.
Naravno da ce neko reci da je BDP uvisestrucen jer je Srbija u to vreme upravo bila na prelazu iz Milosevicevske dirigovane
ali se mora priznati i ratom osakacene i nefunkcionalne privrede u trzisnu-otvorenu privredu.
Moj tata je pre dolaska Djindjica imao platu od 2400-2500 a posle njegove vladavine 23000din. i bas se
secam da sam tokom nekog puta u kolima 2003-e cini mi se?...., razmishljao i uporedjivao cene nekih osnovnih
prehrambenih namernica za zivot u vreme pre i 2 godine posle dolaska Z.DJ. na vlast i utvrdio da su se
sve cene u proseku ucetvorostrucile, dakle plate su udesetostrucene a cene osnovnih namernica tipa:ulje, brasno,
hleba, mleko... ucetvorostrucene. Dakle zivotni standard se popravio 2,5 puta. Imali smo jedne od najvecih plata
u regionu ne samo zap. nego i celoga Balkana, manje samo od Hrv i Slo, odnosi sa EU i pre svih Nemackom
su se popravili jer je Zoran bio dobar prijatelj sa tadashnjim kancelarom Shrederom koji je cak dolazio i na kongrese i
skupove DS-a, takodje Zoran je bio vrlo blizak prijatelj i sa J.Papandreuom premijerom Grcke koja je u to vreme bila i
predsedavajuca EU, naravno ocevidno je da bi se vecina onoga sto se desilo posle ubistva Djindjica a tu mislim
iskljucivo na desavanja u vidu zahteva Haga, pritisaka EU i pre svih USA kao i sporenja izmedju bivsih rep. SFRJ desilo
i da Zoran nije ubijen ali mislim da je on covek takvog mentalnog sklopa i specificne energije! i kao takav bio bi sposoban
da sve to resi mnogo povoljnije po Srbiju nego sto su sadashnji i tadashnji politicari resili. Da bi se sve to desilo znao je i on
i to se jasno moglo uociti u njegovim izjavama da Srbija nije zemlja latinske Amerike ...itd itd. Uocavam poprilicnu slicnost
izmedju Zorana Dj. i Mila Dj., oba su vrlo lukavi, ne prezaju ni od cega, u stanju su da saradjuju sa svima, osobe koje su u
isto vreme i pravedne, razumne i emotivne dakle imaju te neke humane kvalitete... ali i prljave, prevejane proracunate,..itd..
ma da smatram da je Zoran bio veci patriota od Mila........
 
02422_djindjic_haaretz_1999_122_509lo.jpeg







VARVARIN-MOST---8-99--.JPG


bombardovanje_1.jpg


Milica%20Rakic.jpg


NATO3.jpg


beba.jpg


NATO2.jpg






Толико о Ђинђићу и о лажима и Истини.
Bombardovali bi nas ko god da je bio na vlasti a to da jeDjindjic rekao da bi Srbiju trebalo bombardovati voleo bih da vidim ili
cujem negde posto sam do sada samo slusao price o tome.
A u ostalom mozda je to rekao kako Britanci nebi posumnjali u njegovu politicku podobnost da dodje na vlast u Srbiji, jedno je
ono sto mislis a drugo ono sto govoris i zasto to govoris!!!. Vec sam ovde rekao da je Djindjic covek koji ne preza ni od cega
kako bi ostvario svoje ciljeve a mislim da su njegovi krajnji ciljevi bili casni i dobronamerni po Srbe i Srbiju cijem narodu i on
pripada, slicno mislim i za S.Milosevica ali je on svoje intelektualne potencijale anuliravao svojom tvrdoglavoscu i unutrasnjim
nemirnim duhom...... priglup sam i to mi je nevazno, ne cenim ljude po tome
koliko su inteligentni vec prema tome koliko se pravedno odnose prema meni....
....stavicu i ja jednog ma da mi je glupo da stavljam....z;):smrcka:
 
Pa tu su chinjenice, srpski bruto dohodak je upravo najvise rastao u periodu vladavine Z.Djindjica, tacnije uvisestrucen je.
.

Ajmo opet ispočetka.
U vreme Tita sedamdesetih uzeti krediti - živelo se "super".
Milošević na početku vladavine, na ime "zajma za preporod", iz zemlje i inostranstva pokupio lovu i - živelo se bolje nego pre njega.
Đinđić došao na vlast, već ugovorio (ras)prodaju banaka i ostalog, dobio kredite od zapada - živelo se bolje nego na kraju Miloševićeve vladavine.
Koštunica postao premijer u jeku rasprodaje društvenih firmi uz ministrovanje Dinkića i živelo se bolje , nego...

SMEŠNO.
NIKO OD POMENUTIH NIJE DONEO BOLJI ŽIVOT NA BAZI NEČEGA ŠTO JE NEPOTROŠIVO I ODRŽIVO.
O ČEMU ONDA UOPŠTE PRIČAMO, KADA SE POMENE MA KO OD TIH ZAVODNIKA SEBE I NARODA?

SVAKA POHVALNA, PA ČAK I PRETERANO OPTUŽUJUĆA PRIČA O MA KOME OD NJIH JE FAMA.
 
Čika Sredoje?

...pa malopre si ga hvalio...:confused:

Ma ne bre . Cika Sredoje je poznat samo po tome sto je imao najvece hemoroide na svetu .
Njeg niko nikad nije hteo da korumpira , jer ovj nije nistta nigde da uradi , pa ni uWC niormalno da ide . Ovaj dryugi naas heroj , Dakel ovaj sa ulicom , a ne ovaj za univerzitet .
U glavnom za tog djindjica , po nemi , naravno , vezu je nas pocetak kaja ktaajeva . Shebo nas je a i ostavio nam ovo nasledje koje danas vlada . Ne samo da je bio jednovernik s Cedom , nego je bio i poznat ko gospodin procenat .
A demagog , za ljude sa jeftinijim ulzanicama . Meni licno , zaista su odvratni oni koji nemaju nacionalni osecaj \A bave se politikom . . A to inace moze samo kod nas da se desi da neko takav bude na vlasti . Za cika Sredoja nemam pojma da l je imao osecaja za svoj narod i drzavu . He bi ga ... Zato njemu samo univarzitet . a Djindjicu pohvala da je bio igura decenije ) a da znas da ce ga vecina Srba strasno pluvati vec za 20 fodina .
 
Ma ne bre . Cika Sredoje je poznat samo po tome sto je imao najvece hemoroide na svetu .
Njeg niko nikad nije hteo da korumpira , jer ovj nije nistta nigde da uradi , pa ni uWC niormalno da ide . Ovaj dryugi naas heroj , Dakel ovaj sa ulicom , a ne ovaj za univerzitet .
U glavnom za tog djindjica , po nemi , naravno , vezu je nas pocetak kaja ktaajeva . Shebo nas je a i ostavio nam ovo nasledje koje danas vlada . Ne samo da je bio jednovernik s Cedom , nego je bio i poznat ko gospodin procenat .
A demagog , za ljude sa jeftinijim ulzanicama . Meni licno , zaista su odvratni oni koji nemaju nacionalni osecaj \A bave se politikom . . A to inace moze samo kod nas da se desi da neko takav bude na vlasti . Za cika Sredoja nemam pojma da l je imao osecaja za svoj narod i drzavu . He bi ga ... Zato njemu samo univarzitet . a Djindjicu pohvala da je bio igura decenije ) a da znas da ce ga vecina Srba strasno pluvati vec za 20 fodina .

Ma Čika Sredoju se ja divim...bez univerziteta ništa...

Nego, obrati malo pažnju na pisanje...ovo je katastrofa!!!:lol:
 
Ma Čika Sredoju se ja divim...bez univerziteta ništa...

Nego, obrati malo pažnju na pisanje...ovo je katastrofa!!!:lol:

Da li ti znas prijatelju , koliko su meni debeli prsti.
nikad ne bi mogao geniklog da budem . Mogu samo da pogledam .
Imam 140 kila , a nema ni gram sala , pa vidi kolki sam /
Policajci mi uvek persiraju , kad me zaustave u saobracaju , pa izadjem .
A prsti i ruke su dobar deo toga .
Imam i ovo drugo isto veliko , al nje tema . Time ne kucam , pa je nevazno . OK , hvala . Obraticu paznju .
 
Čak i među onima, koji mu za života baš i nisu bili prenaklonjeni, vlada uverenje, tačnije: fama, da je Đinđić bio poslednja šansa da Srbija izađe iz "večne krize".
Shodno tome, njegova smrt je označila kraj svake nade i šanse da Srbiji bude bolje.

To je, naravno, netačno.
Nisam bio Đinđićev fan, ali ni mrzitelj.
Gledao sam ga, kao i sve ostale, realnim očima.
A ono što sam video je sledeće: Đinđić se našao na čelu akcije čiji je, ma koliko nezvaničan, cilj bilo uvođenje Srbije u "okrilje" SIK, Svetske Imperije Kapitala.
Petog oktobra se dogodila "kapitalistička revolucija". Njen domaći lider je bio Đinđić. Inostrani lideri su ostali nepoznati.

Sve što je tada nastalo dovelo je do svega ovoga što je sada.
Ukratko: Đinđić nije bio nikakva šansa za izlazak Srbije iz nevolja, nego za ulazak Srbije u nove nevolje.
Pri tome ne smatram da je to činio namerno. Baš naprotiv.
Možda mu je samoosvešćenje iliti svest o "svojim zaslugama" i pokušaj da tu nešto popravi i donelo smrt.
I to je sve.

tako nešto, da
 
Da li ti znas prijatelju , koliko su meni debeli prsti.
nikad ne bi mogao geniklog da budem . Mogu samo da pogledam .
Imam 140 kila , a nema ni gram sala , pa vidi kolki sam /
Policajci mi uvek persiraju , kad me zaustave u saobracaju , pa izadjem .
A prsti i ruke su dobar deo toga .
Imam i ovo drugo isto veliko , al nje tema . Time ne kucam , pa je nevazno . OK , hvala . Obraticu paznju .

Nisam znao...sada znam...

Odatle znači Hulk...z:mrgreen:
 
Čak i među onima, koji mu za života baš i nisu bili prenaklonjeni, vlada uverenje, tačnije: fama, da je Đinđić bio poslednja šansa da Srbija izađe iz "večne krize".
Shodno tome, njegova smrt je označila kraj svake nade i šanse da Srbiji bude bolje.

To je, naravno, netačno.
Nisam bio Đinđićev fan, ali ni mrzitelj.
Gledao sam ga, kao i sve ostale, realnim očima.
A ono što sam video je sledeće: Đinđić se našao na čelu akcije čiji je, ma koliko nezvaničan, cilj bilo uvođenje Srbije u "okrilje" SIK, Svetske Imperije Kapitala.
Petog oktobra se dogodila "kapitalistička revolucija". Njen domaći lider je bio Đinđić. Inostrani lideri su ostali nepoznati.

Sve što je tada nastalo dovelo je do svega ovoga što je sada.
Ukratko: Đinđić nije bio nikakva šansa za izlazak Srbije iz nevolja, nego za ulazak Srbije u nove nevolje.
Pri tome ne smatram da je to činio namerno. Baš naprotiv.
Možda mu je samoosvešćenje iliti svest o "svojim zaslugama" i pokušaj da tu nešto popravi i donelo smrt.
I to je sve.

Djindjic je bio najklasicniji spijun obavestajac.

E sad to sto je bio previse samoljubljiv pa voleo da glumi nekakvu narodnu sposobnost je stvar njegove sujete.

Trebao je da se on lepo drzi svoga posla-ja vama imformaciju vi meni pare,ja vama firmu -vi meni pare,ja vama nekog Srbina -vi meni pare,i ostao bi ziv.

Mada ovako je navise ucario.
 

Back
Top