False flag napad u Poljskoj...kao sto ga je napravio Hitler 1939. tako sada i NATO

Ne, hoću da kažem kako nacistima iz NATO nikada nisu bili potrebni čvrsti dokazi za intervenciju. To jest, sve do sada :kafa:
Znači ti uopšte ne sporiš moju izjavu da je bilo ko mogao slučajno ispaliti tu raketu.

Ali bitno je da se ne slažeš, taman da ja napišem da je 2 + 2 = 4.

P.S. a za "nacisti iz NATO-a" konstrukciju - previše gledaš RT.
 
Jesam li to ikad osporio? Evo ti teme, pronađi gde sam napisao da su to ispalili Rusi :kafa:
Gde sam ja rekao da si "ti rekao da su ispalili Rusi".

Rekao sam samo da ti je krivo što taj slučajni incident nije izazvao ama baš ništa. Oni su (svi zbirno koji su imali veze sa ovim incidentom) ipak malo mudriji od tebe.
 
Gde sam ja rekao da si "ti rekao da su ispalili Rusi".

Rekao sam samo da ti je krivo što taj slučajni incident nije izazvao ama baš ništa. Oni su (svi zbirno koji su imali veze sa ovim incidentom) ipak malo mudriji od tebe.

Čak ni to nije tačno. Jer meni uopšte nije krivo, zato što sve vreme pokušavam da dokažem kako je poenta da NATO nema muda. To što se nakon incidenta ništa nije desilo upravo dokazuje tu poentu :kafa:
 
Amerikanci, ko drugi.

Rat im je potreban kako bi revitalizovali svoju ekonomiju, koja vidno posustaje, što se vidi po inflaciji i interventnim merama CB podizanjem kamatnih stopa.
Bitno im je samo da se ratuje na tlu Evrope, gde je koncentracija ljudi najveća, da se ujedno smanji populacija i krene opet u Nju Dil.
A zašto Rusija ne revitalizira svoju ekonomiju ratom u Ukrajini?
 
Čak ni to nije tačno. Jer meni uopšte nije krivo, zato što sve vreme pokušavam da dokažem kako je poenta da NATO nema muda. To što se nakon incidenta ništa nije desilo upravo dokazuje tu poentu :kafa:
Dokazao si, NATO nema muda.
A nema ni Rusija, jer da ima, poslala bi Sarmat na Britaniju i potopila ostrvo
 
Tako nekako
Ček da ponovimo
NATO nema muda jer nije krenuo u rat s Rusijom zato jer je zalutala raketa pala na poljski teritorij. :lol:
A prvi put nije imao muda kada je dron pao na Zagreb

Ne, NATO nema muda jer u sličnim situacijama ne bi čekao nikakav dokaz, nego bi odmah intervenisao :kafa: Naravno, perspektiva suočavanja sa ruskim raketama ne deluje obećavajuće, stoga su nekadašnji lavovi procenili da im je bolje da glume štakore :whistling:
 
Ne, NATO nema muda jer u sličnim situacijama ne bi čekao nikakav dokaz, nego bi odmah intervenisao :kafa: Naravno, perspektiva suočavanja sa ruskim raketama ne deluje obećavajuće, stoga su nekadašnji lavovi procenili da im je bolje da glume štakore :whistling:
Значи ништа од

We came, we saw, he died курчења?​


1668711397489.png
 
Tako nekako
Ček da ponovimo
NATO nema muda jer nije krenuo u rat s Rusijom zato jer je zalutala raketa pala na poljski teritorij. :lol:
A prvi put nije imao muda kada je dron pao na Zagreb
Ukrajinci vam poslali bidermajer na Zagreb, starudija je prešla hiljade kilometara kroz NATO teritoriju, niko da ga detektuje a kamo li da ga obori ?

Da mu nije nestalo goriva, roknuo bi na Bana direktno .

Kako vas taj NATO štiti ?

Mislim, slab učinak za milijardu i kusur dolara godišnje koju plaćate za "zaštitu" ne ?
 
Pa valjda ono kad Rusi granatiraju Poljsku i odmah sutra ranom zorom Francuzi, Španci, Portugalci, Grci Talijani, Turci, Belgijanci, Crnogorci, Krvati, Slovenci i ostali američki vazali KREĆU NA RUSKI FRONT ?
Zar niste vi rekli da je Zelenski ispalio projektil

Što je do sada vaš najveći vojni uspeh
 
Rekao sam samo da ti je krivo što taj slučajni incident nije izazvao ama baš ništa. Oni su (svi zbirno koji su imali veze sa ovim incidentom) ipak malo mudriji od tebe.
opet sizife sanjas i izmisljas... zelenskom je krivo

Zelensky Continues to Lie About ‘Russian’ Missiles Hitting Poland in His Continued Attempts to Start WWIII

Zar niste vi rekli da je Zelenski ispalio projektil
nego ko je?
Što je do sada vaš najveći vojni uspeh
sa'ce sve vise da gadja poljsku ili neku drugu nato zemlju, jer od rata sa rusima samo gubi
ftx bankrotirao, i pare ce da presuse

Disgraced FTX Founder Donated To Six RINOs Who Voted To Impeach Trump

NO MORE $ FOR UKRAINE: Freedom Caucus Member Thomas Massie & Florida Congressman Cory Mills Demand Accountability Before Further Action

 
Poslednja izmena:
Da se istorija ponavlja...dokaz je i ovaj NATO false flag napad u Poljskoj...
Slicno je, takodje u Poljskoj, napravio i tata od NATO-a = Hitler 1939.

DRAMATIČNO! DVE RAKETE PALE NA POLJSKU: Poginulo dvoje ljudi, premijer sazvao hitan sastanak vladinog Komiteta za bezbednost! FOTO

https://www.kurir.rs/planeta/4051702/dramaticno-dve-rakete-pale-na-poljsku


Kao sto je prosao Hitler, tako ce proci i njegovo čedo NATO!


....
Prvo, naslov teme uopšte nije onakav kao u originalu, a drugo to da je nekakav ''False flag'' si otvoreno slagao. Da ne pričamo o tome kako se sada Rusi mnogo više ponašaju kao Hitler. Samo jedno si pogodio - ko se danas ponaša kao Hitler i proći će kao on. :mrgreen:
 

Back
Top