Fals kamen sa Meseca

johnny_rover

Primećen član
Poruka
664
Ameri su sa Meseca doneli pune dzepove kamenja koji su se kasnije delili kaop pokloni politickim zvanicnicima sa svih strana sveta kad dodju u posetu. Holandezi su svoj sacuvali u muzeju. Al' ne lezi vraze, neki holandski naucnici su vrsili pokus sa njim i ispostavilo se da je to samo komad ugljenisanog drveta ili tako nesto. Bilo 'neko vece na tv-u.
E sad, je li taj ''kamen'' sarena laza ili je na Mesecu raslo drvo?:think:
 
Postoje teorije da nisu bili na Mesecu Ameri, ali sad niko izgleda nije mogao to da opovrgne tako da je zvanicna istina da su bili.
Moje licno misljenje je da nisam siguran, ali da ipak mislim da su Ameri to izfolirali
 
To znaci da na Mesecu ima drveca?
A, pa da, nekad je na Mesecu bilo drveca, i trave, verovatno, i svega. A krave su obletale oko Meseca, (zbog slabe gravitacije)i proizvele sav onaj sir.
Sve to ima apsolutnog smisla, i Ameri mogu mirno da spavaju na svojim preskupim krevecima i debelim dupicima.

Za taj kamen koji je Holandija dobila od SAD-a i za koji je muzej tvrdio da vredi vise od pola miliona dolara, ispostavilo se da ne vredi vise od sedamdeset , odnosno pedeset evra.
Ionako su dali kamen muzeju samo tri meseca nakon sletanja apolla nazad na Zemlju.

Sve me ovo tera da se zapitam da l' su ikada i sleteli na je beni Mesec i da li je ceo Apollo program samo veliki americki propagandni enterprajz.
 
Sta se stvano dogodilo 20. jula 1969. godine, verovatno nikada necemo saznati... Ali se zna da su zvanicnici SSSR-a (u to vreme glavnog konkurenta SAD-u) priznali da su ameri bili prvi... Mada, ako su sleteli na Mesec pre 40 godina, kako da to nisu ponovili? Do sada bi trebalo da je jako razvijen turizam na Mesecu (jes da nema sta posebno da se vidi, ali...).
 
Poslednja izmena:
Pametni su oni, sto...A i na lep nacin tretiraju svoje prijatelje ,kad ih lepim poklonima obasipaju.
Ovakve lazi kao ove sa kamenjem koje podseca na go vna, oni nazivaju patriotizam.
A mozda je stvarno parce osusenog kuceceg izmeta, nego su Holandjani bili previse ponosni da priznaju
 
Sta se stvano dogodilo 21. jula 1969. godine, verovatno nikada necemo saznati... Ali se zna da su zvanicnici SSSR-a (u to vreme glavnog konkurenta SAD-u) priznali da su ameri bili prvi... Mada, ako su sleteli na Mesec pre 40 godina, kako da to nisu ponovili? Do sada bi trebalo da je jako razvijen turizam na Mesecu (jes da nema sta posebno da se vidi, ali...).

Navodno su sleteli jos 5 puta nakon prvog sletanja :)
 
glavni argument onih koji veruju u to da je sletanje zaista izvedeno je to da su astronauti doneli elemente koji do tada nisu bili otkriveni(na zemlji)...pobornici teorije o zaveri pak tvrde da je to kamenje sa meseca zapravo obicno kamenje podvrgnuto radioaktivnim zracima,pa mu je tako izmenjen hemijski sastav..........meni licno,tu nesto "ne stima"....dovoljno je reci da su danasnji digitroni bolji od tadasnjih racunara.......i da taj let nikada nisu ponovili...a koliko je samo uznapredovala tehnologia
 

Back
Top