FAKULTET POLITICKIH NAUKA

pretpostavio sam da je neko more u pitanju ;)

ja sam prosle godine krenuo u oktobru i ne secam se da je iko drugi kretao ranije...

al' kakav je raspad ovaj nas univerzitet, pravila se menjaju preko noci, ne bi me cudilo da sutra krenete na fax! :evil:
 
Ja ne mogu najdetaljnije da ti odg,ali meni prijemni nije bio TOLIKO tezak..ja sam se spremila za 2 nedelje,ali sam basbas ucila..soc mora bas detaljno da se predje,a ustav sam procitala noc pred prijemni,zato sam i imala samo 3 poena (blam).. ma imas jios dosta vremena,sve ce to biti odlicno=]
 
novinarstvo- budzet 77,08, samofinansirajući 55,04.
Može li neko da mi kaže zašto ne mogu da pristupim forumu fpn-a, kada sam već registrovana? Volela bih da pitam sadašnje brucoše, a i studente o utiscima. Hvala!:bye:
p.s. pročitala sam temu od početka (raspust je pa imam vremena) i mislim da ste super, baš ste me privukli fakultetu! POZZ:super:
 
Ne znam, ja nisam stekla bas takav utisak sto se Cupica tice. Za sta god je rekao da nece biti - nije ni bilo na prijemnom. Nije bilo nikakve prevare. Mozda je nekima djelovao kao neozbiljan, ali covjek je kroz salu rekao mnogo toga bitnog, ko je pazljivije slusao...
 
definitivno..pogotovo o banani i o znacenju stola za fizicara,hemicara i jedan mladi ljubavni par....naravno znamo o cemu je najvise pricao...pa jeste,ali kada ti neko kaze da ce biti max dopunjavanje 2 stvari i to kao bas,bas retko...a ne bude tako..i kada platis pripreme a on u 1 kaze,aj dosta za danas..pa ono..nije fer...:dontunderstand::dontunderstand:
:dontunderstand:
jednostavno ja licno imam utisak da sam pare dala za dzabe jer da sam se spremala po svom bolje bi prosla...iz sva tri predmeta..ali opet to je moj licni utisak..ne zato sto sam nezadovoljna vec prosto te pripreme mi nista znacile nisu...drugarica koja nije isla na pripreme vec se spremala po zbirci za pravni prosla je mnoooogo bolje....i jednostavno kad sam otvorila test nije ni podsecao na ono sto je receno..cak i ono troje koje nam je dezuralo je na kraju krenulo da nas ubedjuje sve komplet da ipak napisemo svugde nesto..pa makar i nagadjali....za sociologiju su rekli da je apsoltuno preterao....ali opet to je moj licni utisak jer sam vise ocekivala od tih priprema....jer posle njih i ono sto sam znala vise nisam bila sigurna ni u to zahvaljujuci to je nebitno,ovo ne treba..i kada se uporedi npr. test od pre dve godine i ovogodisnji-nebo i zemlja.....no dobro,na kraju je sve ispalo kako treba,bar za mene..upisala sam sta sam htela..ali da imam priliku da se vratim kroz vreme-ne bih otisla na pripreme ni za dzabe da nude vec bi se spremala po svom...
ali dobro..opet ja sam zadovoljna jer sam uspela :D:D:D:D
i zaista ovo ne pricam jer sam kivna jer nemam razloga..ali stvarno su im pripreme :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
nego,zna li neko kada krecemo???posto je gore bila diskusija o polovini septembra..a ja tad nisam tu :sad2::neutral::neutral:
 

Back
Top