FACE WITH YOUR FEAR

zamisli, krene prema tebi....:lol:
btw. pre neku godinu radila sam eXperiment: koliko god da šutneš bubašvabu koja, jel, TRČI ka meni (da me pojede, mamicu joj :lol: ) ona se NEPOGREŠIVO vrati tačno tamo odakle si je šutnula :shock:
Tako sam se zezala sigurno oko 1h ...:roll:
Na kraju, pošto sam je šutirala na sunce na terasi, konačno je uvenula na toploti letnjoj :mrgreen:
ali, muka, jbt, svaki put se vraćala :?
 
Malgosia:
Jeste li ikad probale da savladate svoj strah? Jer ja kad vidim pauka (svejedno, zivog ili na slici) odmah placem (takva reakcija...) i drhte mi ruke. r

:D
O, svašta, plašite se životinjica božjih :P

evo jedan za tebe
animal-smiley-087.gif



a evo i za Carrie 011
animal-smiley-023.gif


Mislim, šta je strašno? :)
suočite se 8)
 
pa dobro, bas nacrtanih se ne plasim :p Ali to odslikava tvoju podsvesnu zelju da mucis druge ljude... :lol: salim se...
E, pre par godina pojavile se bubasvabe u zgradi (posle smo ih istrebili... mislim, ako je to moguce :( ) i ja vidim jednu, srecom malu, u stanu u hodniku, stoji u mestu, i ja resim hrabro da je eliminisem, nakon sto sam pola sata drhtala gledajuci u nju i smisljajuci koga da zovem da je ubije, sama u stanu... i kad nisam nikog smislila odem po Raid sprej i ej - ne lazem jos skoro sat provedem gledajuci u nju i tresuci se, ne smem da spricnem jer znam da ce da potrci a ja cu onda da UMREM ... I kad mi je poceo Sex i grad ( ;) ) to je bilo krajnje vreme da se nesto ucini, i uspela sam da pritisnem sprej i da vrisnem naravno kad je potrcala, ali sam je zato ZABETONIRALA Raidom, :lol: , kao da je krokodil a ne bubasvaba i to mala, (veliku ne bih smela ni slucajno, pobegla bih glavom bez obzra...) , mislim da je procurelo dole kod komsije, pola boce sam spucala... :lol: :-(
eto... A Betty se igra i sutira bubasvabe... missss'iiiiim... jaoooooooooj... :x blago tebi :|
 
Ne podnosim gusenice. Eto, jeste zadovoljni? :roll:

A to je zanimljivo... Jer, kad sam bio klinac to mi uopshte nije bio problem. Chak se secam kako smo organizovali trke gusenica.

A pauke respektujem. Imaju nekakav personality, da izvinesh na izrazu.
 
ja se ranije bojala paukova , a znam i otkud ta fobija dozvala sam u pamcenje scenu u kojoj se ja kao dete igram na podu
prilazi mi pauk sheta po nozi ja ga posmatram
on me ujede to postane crvena velika fleka
i ja pochinjem da plachem :lol:
sad imam svoje horacije i gertrude po choshkovima, to su mi kao drugari, nikad pauka nisam ubila inache , uvek ga iznesem napolje ako mi smeta
uglavnom ima pricha da su pauci u stvari zacharane princeze koje pletu svoje devojachke bla , bla...pa kad ga ubijesh to ti dodje kao nesreca tj baksuz

ugl ja ih se ne bojim, al recimo da bih vrisnula kad bi mi opet neki sochni krstash pao sa drveta u dekolte ili na kosu josh gore
znete one debele sochne krstashe velichine kivija :buhuahahahaha:

sad se setih jednog filma al garant necete da vam pricham o matici pauku u nekom ambaru , jel da ?
hihi

images

bu !
 
pikax:
Roj ogromnih zelenih skakavaca....prosto ne znam da li mi se gade ili ih se plasim. Odvratno.. :?

ja sam je dozhivela, mislim najezdu jednog leta u okolini splita, neverovatno bili su svuda oko nas ogromni zeleni koji samo skachu i odbijaju se o zidove, beton , gde god se okrenesh skakavac ti proleti ispred nosa , al ljudi navikli pa su i pored njih spavali na otvorenom

btw druagarica mi prijavila da ih je jela pre neki dan, ono kao neka poslastica u mexicu , dodju mu neshto kao afrodizijak
 
raindog:
ja sam je dozhivela, mislim najezdu jednog leta u okolini splita, neverovatno bili su svuda oko nas ogromni zeleni koji samo skachu i odbijaju se o zidove, beton , gde god se okrenesh skakavac ti proleti ispred nosa , al ljudi navikli pa su i pored njih spavali na otvorenom

:? :? :?

btw druagarica mi prijavila da ih je jela pre neki dan, ono kao neka poslastica u mexicu , dodju mu neshto kao afrodizijak

...Sta reci .. nema te sile koja bi me naterala da jedem insekte :? :?

Skakavci STOP. :D
 
Now it was time. My husband and I were arguing who should go first. We decided we should both munch at the same time. I chose the bamboo worm first because it was the least threatening. To my surprise, it tasted great. It was nutty and crunchy. There were no icky taste or unpleasant smell or feeling in your mouth. I had been afraid that it would be creamy (like I'd always imagined bugs in the past), but it was dry. Well, if the bamboo worm wasn't so bad, let's try another worm, the silk worm. It was crunchy and nuttier than the 'express train'. We saved the best for last, the grasshopper. I closed my eyes and dropped one in my mouth. If I didn't know what it was, it would have to say it was the fried tiny little fish that you get in Korean restaurants. It tasted like fish, not chicken!
Delic nechijeg iskustva sa Tajlanda.
Ceo text
 

Back
Top