F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMG_1957.jpg


copy-of-img1957-1.jpg


Dobro jutro.......ja ovo vežbala malo hahahah
Dakle, ustanem u 5 a dušica mi spavala, naranim stoku, popijem kaficu i ajd da redjam tortu. Fil se lepo ohladio, stegao, rolati povukli fino dćemić. Otvorim rernu gde sam ostavila u plehu sva 3 velikaaaa rolata koji su mi taman za tako veliku tortu pokrivena krpom kad tamo nema pola jednog :eek::eek::eek::evil:
Uletim kod mog oca.....probudim ga....ospem paljbu :besna:......mislim stvarno....preko 3 sata sam sve na nogama bila i pravila trostruki fil, kuvala džem, mutila rolate, pekla, prala maline, sudove.......da sam mu rekla da uzme da za večeru jede slatko rekao bi da ima češer :dash: a nema ga.....e, pa kad nisam zaplakala od muke........šta ću, uzmem da umutim još jedan rolat, pa peci, pa peri....... i naredjam tortu....večeras šlag..........uuuuuuuuuf :rotf:
odoh da radim.....
 

Prilozi

  • Copy of IMG_1957.jpg
    Copy of IMG_1957.jpg
    38,3 KB · Pregleda: 0
Poslednja izmena:
TORTA je u fri\ideru u veeelikom yvonu.....jedva je ja iyvadim ...oti[lo 2kg samo malina .....on nema snage da je iyvadi ......nadam se
a sino', Maki da mi pomogne, donese iz one kujne, odnese da se ja ne šetam, znate kako je kod mene, pa se muvao po dvoruštu. ja skuvala fil u veliku šerpu, pa mu ostavim na velikom stolu na tremu i kažem da meša na svakih 10-tak min da mi se ne napravi ona korica. On dete mešao, al otišo da čisti dvorište od ono dvoje što ser--ckaju svud redom i ona Opajdara se popela na stolicu pa na astal i on je uvati taman što se popela......leleeeeeeeeeeeeeee :evil:
ona i deda mi zapržiše :rotf::rotf:
 
:rotf::rotf::rotf:

oboje liče na Mazu

hahahah....znatiželjno kuče, mora da proveri....a mogu je zamisliti kad je taman sprečena u nedelu....


za danas dosta radova u dvorištu, bašti....u stvari bašta je i gotova, dalo bi se nešto samo posklanjati u dvorištu , ali neću to danas.....imam jednu mašinu stolnjaka i kuhinjskih krpa da opeglam, i ništa više ne radim....
 
Mora da je torta predobra cim su navalili jos ne zavrsenu :)

Ja na zatvorenim bazenima jes da nisam plivac al ulazila voda lepa.
Sad pijem kafu i uzivam :)

Na otvorenim nema ni njih 20hladna voda.
 
ja hoću da spavaaaaaaammmmm
Juče smo svi komlet popadali po krevetima popodne, laknulo nam posle upisa :lol:

AKO STE VALA.....meni du[a spava....jo[ malo da radim, jo[ jedan pdv, pa begam u krevet kad Maki yavr[i sa poslom.....preumorna sam >aha>

- - - - - - - - - -

Mora da je torta predobra cim su navalili jos ne zavrsenu :)

Ja na zatvorenim bazenima jes da nisam plivac al ulazila voda lepa.
Sad pijem kafu i uzivam :)

Na otvorenim nema ni njih 20hladna voda.

hahahaha rekla bih da jeste.....

ako, uživaj......pa šta ćeš na otvorenom kad je vreme ovakvo
 
Dobro jutro.......ja ovo vežbala malo hahahah
Dakle, ustanem u 5 a dušica mi spavala, naranim stoku, popijem kaficu i ajd da redjam tortu. Fil se lepo ohladio, stegao, rolati povukli fino dćemić. Otvorim rernu gde sam ostavila u plehu sva 3 velikaaaa rolata koji su mi taman za tako veliku tortu pokrivena krpom kad tamo nema pola jednog :eek::eek::eek::evil:
Uletim kod mog oca.....probudim ga....ospem paljbu :besna:......mislim stvarno....preko 3 sata sam sve na nogama bila i pravila trostruki fil, kuvala džem, mutila rolate, pekla, prala maline, sudove.......da sam mu rekla da uzme da za večeru jede slatko rekao bi da ima češer :dash: a nema ga.....e, pa kad nisam zaplakala od muke........šta ću, uzmem da umutim još jedan rolat, pa peci, pa peri....... i naredjam tortu....večeras šlag..........uuuuuuuuuf :rotf:
odoh da radim.....

Joj... :sad2: Saosecam. :zag: Sto kaze Goca, poblesave i podetinje, da moja mama nije imala zakonski 11% kuce posto je bila maloletna kad je pokojni deda umro, pokojna baba bi 100x prodala kucu... u strogom centru, na ar ipo placa, budzasto.

Mora da je torta predobra cim su navalili jos ne zavrsenu :)

Ja na zatvorenim bazenima jes da nisam plivac al ulazila voda lepa.
Sad pijem kafu i uzivam :)

Na otvorenim nema ni njih 20hladna voda.

Kod mene otvorena sezona u bazencicu fi 305x76cm, kupali se prekjuce Milica i mali komsija. Krivo mi, nisam juce mogla da dezuram, da se kupa sa mojim sestricem, isto vrsnjak s njom. A vrlo prost trik za grejanje vecih bazena: na hulahop razvucen onaj crni najlon od kese za djubre, privlaci toplotu i ona se onda koncentrise celom dubinom bazena! Svasta bas ima da se nadje na Care2newsletter. :)

I dobar dan zelim. Htela da obavim poslove i rutinu, pa da na miru gledam seriju (ima na netu) al' oces djavola, imala da prespajam i premestam teme. :aha: A dosao jos i jedan, izgleda je pokusao da me obrlati za robu sa namerom da mi na duze i vise duguje, po prezimenu, ako je kao ostatak familije, nece da moze! :ljutko:
 
:hej: Ima li koga? Ljilja otputovala, to znam. Gde su ostali? :dontunderstand:

Samo da se pohvalim kako vaspitano kuce imam, nece da jede dok ne kazem prijatno. Ali ako je u pitanju nesto sto voli, mlati me sapama i nekad i kuka. SInoc je za veceru imala uzorke od trihinoskopije, izlisno je reci da sam sva izgrebana i malkice mi zuji u desnom uvetu. :lol:
 
A posle mi se cude sto ne bih u Grcku na letovanje... :aha: A meni naseg naroda pun ku...fer. :roll: Mislim ima ih i koji su samo dosadni ali mahom su losi ovi sa kojima trgujemo. Ovaj sad poslednji je dosadan i glup ali je vredan i posten i placa kad kaze, pa mogu samo da klimam glavom i tupo se osmehujem dok on odtupi svoje. :aha:
 
laku noć....sad ću i ja ....samo da izbrišem slike....možda ih drugi dan ponovo stavim ako bude još neko hteo da ih vidi....

ja sam vise nego zainteresovana
samo sto sam retko ovde i nazalost nisam nsta videla
sve procitam sa zakasnjenjem...
tako da Magi ako ti nije tesko mozes i na pp da mi posaljes....

inace mi sutra na noc idemo na more pa na planinu
jos nismo odlucili gde na more, znamo da he Grcka, ali ne znao gde cemo
a planina je Bansko, tu smo vec bukirali hotel

inace upisala je Ana gimnayiju koju je htela
istu u koju smo isli Alfa i ja i sada Aleksa
porodicno smo vezani za nju:mrgreen:

ja nesto nisam najbolje sa ydravljem, ustvari sa ocima
tako da mi je sve bas bezveze
imala sam gadnu situaciju
probudila sam se i ne vidim...
tj kao kroz suze da gledam, duple slike, nejasno
stavim sociva i nista bolje
posto mi je bilo iziritirano oko mislila sam da je od toga
pa dva dana bika kao slepi mis
mislim funkcionisem ja za sve osim za citanje
ne vidim jasno i to ti je
juce kod ocnog slog me strefi
ocni pritisak ok, nema iritacije ma ve ok a ja ne vidim kako treba
i onda probam duplo jace socivo i progledam
ne mogu da shvatim da preko noci mi si duplira dioptrijatako da am nekako sva bezveze....

posto gde god idem laptop nosim javicu se i sa mora....

dotle pozdrav
 
I od mene dobar dan. :kafa: Opet se navukoh na kofein. :aha: Videh da je bila Milevica al' dzabe joj odgovarati, da se muci zena da cita. :(

Merkam jedan ovog tipa, ili cak i ne mora pravilnog oblika, narocito mi se svidja sto nema hlora, najcesce ni pumpi i filtera, sve obave biljke i gravitacija, samo me kopka moze li voda iz njega da se koristi za zalivanje (velikog) vocnjaka a da se pritom ne narusi ravnoteza u ekosistemu. :think: Inace, imamo bunar koji cemo da vratimo u funkciju prvom prilikom.

ww-concrete-house-lg.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top