EXIT

  • Začetnik teme NS/Kanada
  • Datum pokretanja
lara#1:
Prosle god su mi neki iz organizacije exita rekli da ce cena skociti, al ovoliko??? Nisu bas pri zdravoj pameti. Mozda ovog puta bude najmanje Srba na Exitu a puuuuno stranaca. Jel to bio cilj?

verovatno
nisu nam dovoljni nasi narkomani , negonam treba i uzoznih - da vidimo kakvi su narkici iz evrope JBT :evil:
 
lara#1:
Prosle god su mi neki iz organizacije exita rekli da ce cena skociti, al ovoliko??? Nisu bas pri zdravoj pameti. Mozda ovog puta bude najmanje Srba na Exitu a puuuuno stranaca. Jel to bio cilj?
о самој организацији не вреди причати! језгро је труло, али брутално!!! договориш се да радиш за једну суму, потпишеш десет пута већу, а добијеш :roll:
 
Ma nemojmo tako...ja 5 godina trvdim da je to banda dripaca koja se bogati na budalama, koje razvrstavam u tri kategorije :
1. Budale koje im daju sponzorstvo (Maja, Bojan...)
2. Budale koje se reklamiraju (NIS,SINALCO...)
3. Budale koje kupuju karte-e ti su mi posebno dragi.

BTW : - Odgovorno tvrdim da su bilmezi iz organizacje pokupovali po parstančića u BGD od "svirke za narod". Čim mi neko u priču gde se vrte pare, ubaci reč "narod" već vidim sebe kako mu lupam treći šamar posle par krošea.
 
tih 5.000 karata nije ni bilo :lol: :idea: - to je samo prva prevara u nizu !:|

kao fol prodate su sve , a nema ih !........niti ih je bilo

exitovci - mislite o tome .........

( ko ce prvi kupiti drugi set karata ........za koliko vec para ? ......)
 
carolina 212:
Karte nisu ni mogle da se rezervisu u nedelju u ponoc kad su rekli, a ujutru vec kao prodato 5 hiljada pa cena skocila. Lopovi!!!



Ma nije stvaru u tome, te karte mozda i jesu postojale...

Nego su ljudi koji organizuju EXIT takvi bolidi da to nema nigde......


SVAKE godine se prodaja karti u predprodaju vrsi na drugaciji nacin, i svake godine imaju neke greske, umesto da razrazde neki sistem i da ga usavrse oni svake godine menju nesto...

Stvar je u tome sto je prvih 1000 karti mozda zaista bilo po nizoj ceni, ali u ponoc je po mojoj slobodnoj proceni krenulo na sajt da rezevise karte jadno 3000 ljudi!!!

Pa naravno da ce sajt da im pukne....


Ja sam uspeo oko 4 h da rezervisem, da ne bude zabune ne za sebe, nego za druga, ali trebalo je 3 komada, sto sam ja ucinio. Ali posle gomile konfuznih instrukcija nesto mi nije bilo najjsnije, rezervisao sa 3 karte a neme mogucnos da rezervisem jos jednu na sebe, a trebalo bi....

Mozda sam greskom rezervisao 4 karte??? Bem li ga nije mi pola stavri tu bilo jasno.

Kako sam ja cuo posle svakih 1000 se poveceva cena karte....

Mozda niste u pravu kada kazete da nije bilo tih 5000 jer sam ja doboo da platim po uplatnici kao da sam uleteo u drugu 1000... Znaci malo samo skuplje.

Ali najvise me nervira ne znam gde da se dodatno informisem, da proverim koliko sam ja uposte rezervisao karata...

???


Ma shupci su to, dobro kaze dokoni.
 
DOKONI UM:
Ma nemojmo tako...ja 5 godina trvdim da je to banda dripaca koja se bogati na budalama, koje razvrstavam u tri kategorije :
1. Budale koje im daju sponzorstvo (Maja, Bojan...)
2. Budale koje se reklamiraju (NIS,SINALCO...)
3. Budale koje kupuju karte-e ti su mi posebno dragi.

BTW : - Odgovorno tvrdim da su bilmezi iz organizacje pokupovali po parstančića u BGD od "svirke za narod". Čim mi neko u priču gde se vrte pare, ubaci reč "narod" već vidim sebe kako mu lupam treći šamar posle par krošea.

U toj prici meni samo jedna stvar smeta. A to je da svi nesto kukaju da su zaradili pare. Ako su sposobni i ako plate porez neka zarade i po milion evra, sto se mene tice. A taj boljsevicki
urlik, "Drzi profitera", nije ni ideoloska kategorija vec cisto odraz nemoci i pakosti. Ko ume i ko se seti nek zaradi, ko ne ume nek se pokrije usima.
 
Ја сам успео да резервишем у другој тури (3390 динара по карти, а узели сам за себе и другове укупно 9 карата, наравно на три имена јер је другачије немогуће, али свеједно нисам прекршио ниједно правило), али сам се намучио страшно, прво сам од поноћи до два сата само кликтао на reload, а онда је почео да ми избацује формуларе, али само некон једно 30-40 потеза back-пошаљи, па ми је требало преко сат времена да резервишем.... Ма ужас један, они су за то вече продали улазнице у вредности од неколико десетина милиона динара, а нису могли да закупе довољно јак сервер, а касније се још ваде на сајту да није проблем до сервера већ до укупног стања интернета у Србији (онда су требали закупити сервер у иностранству, а не у Beotel-у)!!!! И још онда причају како су нај-нај-нај.... Ужас... А добро, само се надам да ће нам бити добро и да ће се преговори са Cardigans-има да се успешно заврше и ово ће бити заборављно....


А да, проблем је управо у томе што они не плаћају порез на те милионе, мада би њих свакако други лопови покрали, па нам дође исто :roll:
 
Чупи НС:
Ја сам успео да резервишем у другој тури (3390 динара по карти, а узели сам за себе и другове укупно 9 карата, наравно на три имена јер је другачије немогуће, али свеједно нисам прекршио ниједно правило), али сам се намучио страшно, прво сам од поноћи до два сата само кликтао на reload, а онда је почео да ми избацује формуларе, али само некон једно 30-40 потеза back-пошаљи, па ми је требало преко сат времена да резервишем.... Ма ужас један, они су за то вече продали улазнице у вредности од неколико десетина милиона динара, а нису могли да закупе довољно јак сервер, а касније се још ваде на сајту да није проблем до сервера већ до укупног стања интернета у Србији (онда су требали закупити сервер у иностранству, а не у Beotel-у)!!!! И још онда причају како су нај-нај-нај.... Ужас... А добро, само се надам да ће нам бити добро и да ће се преговори са Cardigans-има да се успешно заврше и ово ће бити заборављно....


А да, проблем је управо у томе што они не плаћају порез на те милионе, мада би њих свакако други лопови покрали, па нам дође исто :roll:

Time se ne bavi obican narod nego poreska sluzba. No, tu imamo jedan drugi problem. Imam utisak da se u Srbiji, od strane onih koja porez razrezuju, isti tretira kao klanje ovce
(Sem ako si im rod ili pomoz Bog). Porez nije to, on je sisanje ovce. Ne klanje ovce.
 
Gwydion:
U toj prici meni samo jedna stvar smeta. A to je da svi nesto kukaju da su zaradili pare. Ako su sposobni i ako plate porez neka zarade i po milion evra, sto se mene tice. A taj boljsevicki
urlik, "Drzi profitera", nije ni ideoloska kategorija vec cisto odraz nemoci i pakosti. Ko ume i ko se seti nek zaradi, ko ne ume nek se pokrije usima.


Prijatelju "umeo" bih i ja da zaradim kad bih imao politicku potporu... ;)
 
Чупи НС:
. Ма ужас један, они су за то вече продали улазнице у вредности од неколико десетина милиона динара, а нису могли да закупе довољно јак сервер,


Ti mislis da oni to znaju?? Nemaju oni pojma osim da hoce da uzmu kesh...
 
Gwydion:
Time se ne bavi obican narod nego poreska sluzba. No, tu imamo jedan drugi problem. Imam utisak da se u Srbiji, od strane onih koja porez razrezuju, isti tretira kao klanje ovce
(Sem ako si im rod ili pomoz Bog). Porez nije to, on je sisanje ovce. Ne klanje ovce.


Da zato obicni smrtnici jedva pprezivljavaju.... Dok se lopurde zentaju.
 
Gwydion:
U toj prici meni samo jedna stvar smeta. A to je da svi nesto kukaju da su zaradili pare. Ako su sposobni i ako plate porez neka zarade i po milion evra, sto se mene tice. A taj boljsevicki
urlik, "Drzi profitera", nije ni ideoloska kategorija vec cisto odraz nemoci i pakosti. Ko ume i ko se seti nek zaradi, ko ne ume nek se pokrije usima.

U toj priči meni isto smeta jedna stvar. A to je da kada su ti VUNDERKINDOVI tako sposobni što lepo ne registruju preduzeće(agenciju) za organizaciju festivala. Pa lepo imaš sponzore karte, plaćaš zakup, vodu, struju, agregate... pa ono što ostane kada se plate troškovi I POREZ e to je profit a ovako :
1. Dajte nam malo para oooo Vi moćnici pokrajinski....
2. Dajte nam malo para oooo Vi moćnici gradski....
3. Dajte nam Vi iz NIS-a agregate besplatno-mi to radimo zbog Vaše dece...
4. Dajet nam Vi iz VODOVODA bespaltno vodu-mi to radimo zbog Vaše dece
5. Dajte nam Vi iz ELEKTROVOJVODINE besplaten vodove-mi to radimo zbog Vaše dece...

i da ne nabrajam dalje.

AKO SI USPEŠAN - RADI SVE SAM, PALĆAJ i SVOJ PROFIT DELI KAKO HOĆEŠ.
A ovako stara priča :

NAŠI TROŠKOVI, NAŠ FESTIVAL,NAŠ NAROD;NAŠA TVRĐAVA - A MOJ PROFIT !
 
DOKONI UM:
U toj priči meni isto smeta jedna stvar. A to je da kada su ti VUNDERKINDOVI tako sposobni što lepo ne registruju preduzeće(agenciju) za organizaciju festivala. Pa lepo imaš sponzore karte, plaćaš zakup, vodu, struju, agregate... pa ono što ostane kada se plate troškovi I POREZ e to je profit a ovako :
1. Dajte nam malo para oooo Vi moćnici pokrajinski....
2. Dajte nam malo para oooo Vi moćnici gradski....
3. Dajte nam Vi iz NIS-a agregate besplatno-mi to radimo zbog Vaše dece...
4. Dajet nam Vi iz VODOVODA bespaltno vodu-mi to radimo zbog Vaše dece
5. Dajte nam Vi iz ELEKTROVOJVODINE besplaten vodove-mi to radimo zbog Vaše dece...

i da ne nabrajam dalje.

AKO SI USPEŠAN - RADI SVE SAM, PALĆAJ i SVOJ PROFIT DELI KAKO HOĆEŠ.
A ovako stara priča :

NAŠI TROŠKOVI, NAŠ FESTIVAL,NAŠ NAROD;NAŠA TVRĐAVA - A MOJ PROFIT !

Sto ti nisi napravio free festival na Keju od 100 dana, pa posle registrovao agenciju i nastavio sa festivalom? Mislim, svi znaju da kritikuju i prave se pametni. Daj da vidimo da neko nesto i uradi sto bi bilo bolje.
 
Тај фестивал је имао снажну политичку основу и био је финансиран од свих живи, као и цео ДОС!!!! Иначе још ће се видети ко све стоји иза EXIT-а, али добро, до тада ћу ја мало да се зезам и проводим, али се нећу ложити на "Ne dam EXIT" - форе!!!!
 
Gwydion:
Sto ti nisi napravio free festival na Keju od 100 dana, pa posle registrovao agenciju i nastavio sa festivalom? Mislim, svi znaju da kritikuju i prave se pametni. Daj da vidimo da neko nesto i uradi sto bi bilo bolje.


Taj festiva od 100 dana nema ama bas nikakve veze sa ovim ovamo.....

Samo imenom.

Znaci ljudi su se skroz promenili.
 
Aleksej_BASO:
Taj festiva od 100 dana nema ama bas nikakve veze sa ovim ovamo.....

Samo imenom.

Znaci ljudi su se skroz promenili.

Nije to uopste bitno. Niti je bitno ko stoji iza njih. EXIT nije agitacija za neku politicku ideju, sem onih najavljenih minut za Srebrenicu sto sam ja podrzavao, tako da me bas briga ko daje pare. I da pare da Vlada Kosova ako ih niko ne spomene bas me briga. Mislim, meni je bitno da me ispostuju kao posetioca, da satnica bude priblizno precizna, da se krecem komotno i bezbedno, da su toaleti pristojni i da neiskljucuju vodu, da je pice i hrana pristupacnom, kako po standovima tako i po cenama ... to su stvari za koje ih treba kritikovati, a za ostalo me zabole. Meni je mnogo veci problem onaj razglas i moroni koji ne umeju da nameste zvuk za livadu koja ce se ispuniti ljudima...
 
EXIT nije agitacija za neku politicku ideju ???

Ma jok ... a pred lokalne (gradske) izbore koncert u dilu sa Borom Novakovićem pred gradskom skupštinom je bio ono kao slučajan.

Onaj koncert koji je trajao celo leto na skelpanoj bini kod filozofskog faxa je bio ISKREN.
I nemoj meni pričati o EXIT-u jer iako ne idem na tvrđavu znam i Aleksandru i Roberta i Boškovića i svu tu marvu. Znam šta su vozili pre ašt avoze danas, šta su imali pre a šta imaju danas, gde su skijali pre a gde skijaju danas... "sve mi to radimo zbog Vas" :-)

Ja kada radim nešto slično-ne osnivam udruženje građana. i
Ne pušim Bori i Maji i Bojanu za kintu.
Ne varam ljude, stojim svojim imenom iza onoga što radim. Plaćam porez.

U krajnjoj liniji : Ma yebe mi se za EXIT ... evo već 5 godina :-)
 
DOKONI UM:
EXIT nije agitacija za neku politicku ideju ???

Ma jok ... a pred lokalne (gradske) izbore koncert u dilu sa Borom Novakovićem pred gradskom skupštinom je bio ono kao slučajan.

Onaj koncert koji je trajao celo leto na skelpanoj bini kod filozofskog faxa je bio ISKREN.
I nemoj meni pričati o EXIT-u jer iako ne idem na tvrđavu znam i Aleksandru i Roberta i Boškovića i svu tu marvu. Znam šta su vozili pre ašt avoze danas, šta su imali pre a šta imaju danas, gde su skijali pre a gde skijaju danas... "sve mi to radimo zbog Vas" :-)

Ja kada radim nešto slično-ne osnivam udruženje građana. i
Ne pušim Bori i Maji i Bojanu za kintu.
Ne varam ljude, stojim svojim imenom iza onoga što radim. Plaćam porez.

U krajnjoj liniji : Ma yebe mi se za EXIT ... evo već 5 godina :-)


So what, svi ih znamo. No, ponovicu da je skroz sumanut rezon da pljujemo po ljudima zato sto su nesto zaradili. EXIT je samo bleda kopija Szigeta. Ako neko misli dase Sziget organizuje iz nekih jurodivih razloga, te da tu niko nista ne zaradi onda je budala.
A sto se tice politickog angaznana mi pricamo o desavanjima na Tvrdjavi. Normalno je da
ce se u izborima opredeliti protiv onih koji im po novinama o glavi rade. Nije li Maja u izbornoj noci bila najavila preuzimanje EXIT-a, zatim smenjivanje EXIT-a nekim Eho festivalom, istim onim koji j epukao u BGD, te su bili pominjani neki ruski horovi koji bi "privukli jos vise ljudi"? Nedugo posle toga Maja je u izvestaj o 100 dana svoje vlade stavila kao uspeh finansiranje EXIT-a. Da li da te podsetim na jedan drugi, mnogo lokalniji, tradicionalniji koncert u NS gde je gradska vlast ucenjivala, bar mi tako rekose ovde u komsiluku, pomoc time da nastupe i nekakvi narodnjaci sa harmonikama i zaurlavanjima?
A sto se tice poreza on treba da bude normalan, a ne neka kumulativna sracunavanja. Mislim, seti se frke pre Metallice i onih vapaja da ce takvom poreskom politikom unistiti sve male koncerte po Domu Omladine i sl. Dakle, dajmo samo malo objektivnosti. Imali su Eho kao pandan EXIT-u pa je gari sad u bekstvu zbog kinte. Imali su na dan EXIT-a onu bruku tipa "Ostajte ovde" na Uscu, pa su pukli. I to je sve ok, ali EXIT vam nije ok? Nista ne kapiram?
 
Najnormalnije bi bilo da niko od organizatora, koji rade godinu dana za tih 5 dana u julu, NIKADA NISTA NI UOPSTE nije zaradio!!!

jos bolje bi bilo da su jadni, prljavi, siroti,da voze biciklove i zive u potstanarima, a na skijanje, taman posla.......
tako NAS narod, iskljucivo prepoznaje ko je posten, a ko nije!!! :roll:
 
mens:
Najnormalnije bi bilo da niko od organizatora, koji rade godinu dana za tih 5 dana u julu, NIKADA NISTA NI UOPSTE nije zaradio!!!

jos bolje bi bilo da su jadni, prljavi, siroti,da voze biciklove i zive u potstanarima, a na skijanje, taman posla.......
tako NAS narod, iskljucivo prepoznaje ko je posten, a ko nije!!! :roll:


Haha ubise se od rada, kako bi tek bila losa organizacija da satro ne rade cele godine...
 
Aleksej_BASO:
Haha ubise se od rada, kako bi tek bila losa organizacija da satro ne rade cele godine...

Ne bih nesto ni da ih branim, ni da ih kudim ... no imas li ti predstavu koliko je tesko organizovati bilo sta? Ne mislim nesto tako veliko kao EXIT, nego mislim bilo sta, makar malu svirku? Sto proporcionalno povecavas dogadjaj stvari postaju teze. U Pancevu su pre par godina pokusali da organizuju heavy metal festival, ekstremno manja manifestacija od EXIT-a. STvar je propala i organizatori su jedva izvukli glavu. Tu postoji hiljadu faktora neizvesnosti zbog kojih je to rudarski rad i hiljadu faktora zbog kojih je to rizican posao. Zato mislim d aje smesna prica o nekoj velikoj zarad i nekim kolima koje voze, zimovanjima i letovanjima. Za takav posao se uzima vise kesa. Bregovic i njegov menadzer su za samo par koncerata smotali mnogo vise.
 

Back
Top