Evrovizija 2024.

Pobednici smo mi sto nismo gledali
Nisam ni ja gledao nego ajd da vidim oko čega je toliki hajp pa pogledah sve učesnike. Meni lično pobednička i jeste najinteresantnija. Što se tiče nastupa i tih prose*avanja "lgbt sodoma gomora..." po forumu, realno su te osude smejurija. Pa Fredi ili Madona pre 40 godina su nenadje*iva avangarda za ovo pa se niko nije bunio. Ili bilo koji metal bend.
 
Po pregledima.

Screenshot_20240513_163043_com.google.android.youtube~2.jpg
 
"Druženja nije bilo toliko zbog situacije, osim u toj jednoj prostoriji gde smo se spremali za nastup, i tu je bilo haotično, pa i nemaš mnogo vremena da iskomuniciraš s drugim učesnicima, maksimum desetak minuta. Ja sam se na mini-turneji pre same Evrovizije najviše družila s blizancima iz Švedske, sa predstavnicima Ukrajine, naravno sa Bejbi Lazanjom, imali smo čak i zajedničku žurku, na kojoj su bili Rejven i predstavnici iz Slovenije".

Teya Dora se potom osvrnula i na to koliko su skandali uticali na same izvođače.

"Na mene, iskreno, ne mnogo. Ja sam se samo koncentrisala na ono šta treba da uradim. Naravno da sam primećivala stvari koje su se dešavale oko mene, bilo je dosta neprijatnih momenata - vriske, svađe artista i nekih medija"..
 
"Druženja nije bilo toliko zbog situacije, osim u toj jednoj prostoriji gde smo se spremali za nastup, i tu je bilo haotično, pa i nemaš mnogo vremena da iskomuniciraš s drugim učesnicima, maksimum desetak minuta. Ja sam se na mini-turneji pre same Evrovizije najviše družila s blizancima iz Švedske, sa predstavnicima Ukrajine, naravno sa Bejbi Lazanjom, imali smo čak i zajedničku žurku, na kojoj su bili Rejven i predstavnici iz Slovenije".
Izdajnica bre. Treba le da se druzi samo sa predstavnicima Respubljike Cecenije, Abhazije, Juzne Osetije i sa slobodarskom Eritrejom.
 

Back
Top