Evropsko prvenstvo U21

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovakvi igru nisam ocekivao ni od Ceha niti od nasih. Nasi igraju kao ***** i pustaju da ih ovi biju. Ples mi je javio da imamo 4 zuta kartona pa da verovatno zato igramo stalozenije. Cesi ovako nikada nisu igrali i ne znam ko im je dao takav zadatak. Mozda Englezi ili Italijani. Za Pudila nisam verovao da moze da bude onako grub i bezobrazan. Da sam tamo na nasoj klupi dao bih zadatak nekome da ga malo cakne u jaja, na kvarnjaka. Kadlec je takodje bezobrazan a ne mogu ni da kazem da danas nesto posebno pokazuje.

Kao sto sam i rekao u jednom od gornjih postova, Cesi daju akcent na sredinu terena i pozicionu igru ocekujuci samo izuzetno, igru na kontru. Inace igraju klasicno 4-4-2 a ne 4-1-4-1 kao je neki nas tamo napisao. Standardne situacije takodje igraju kako sem i napisao.
Inace, onaj faul sto je napravio golman nije penal. Nije cak ni faul jer se iz usporenog snimka i iz drugog ugla jasno vidi da je isao prvo na loptu a da se nas samo sapleo o njegove ruke. Inace sam i tipovao da ce prvo poluvreme biti 0:0 (odnosno nereseno) a da cemo pobediti u drugom poluvremenu. Da sam znao da su Cesi dobili zadatak da biju, gadjao bih i drugo poluvreme nereseno. A imam jedan tiket gde sam odigrao i nas i engleze nereseno na kraj utakmice.
 
U drugom poluvremenu Cesi presli na 4-1-4-1 i nasi ih uhvatili u masinu. Imaju mnogo prostora izmedju prve linije odbrane i druge vezne linije i nasi to uspesno koriste. Sada cekam da ih nacnemo. Bojim se samo jedne stvari ako brzo ne damo gol. Ne sman ni da kazem da ne bih baksuzirao.:evil:
 
На овом првенству играмо баш онако италијански, прво Италијане добили њиховим стилом, па онда гол у задњој секунди. Буквално је било ПРЦ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top