Evropa nas tretira kao pse

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Juče slušam na tv-u da se uskoro na granicama EU uvodi novi režim pri ulasku onih koji nisu među 140 miliona getoiziranih Evropljana.
Navodno pod plaštom bezbedosti po novom režimu pri ulasku u neku od zemalja EU pečatari vam neće samo udarati pečate u pasoš, nego će vas odvesti u prostoriju u kojoj će vas fotografisati, uzeti otiske prstiju i nakačiti vam neki GPS da vas mogu satelitski pratiti za sve vreme boravka u uniji.
Pa, izvolte! Ko hoće da ga tretiraju kao psa kad mu stavljaju čip kod veterinara nek ide tamo, nek se ponižava.
Ja bih na leto trebao da idem u Mađarsku u Segedin na svadbu kod nekih rođaka, ali ako do tada uvedu ove mere definitivno propuštam tu svadbu. To zadovoljstvo im neću pružiti.
No dobro, verujem da Evroutopistima poput Čedista ne bi smetalo ni da im na granici rade mnogo gore stvari. Sve su oni u stanju da istrpe i svaku žrtvu da podnesu za evropsku ideju.
Mene više zanima šta normalni ljudi misle o ovakvom ponižavanju.
 
dobru si paralelu nasao. bas kao kera te zigosu i stavljaju ti GPS cip . a je lepo govorim da je EU nemacki cetvrti rajh a neki ne veruju.

pitao si sta razmisljaju ljudi o ovom ponizavanju.

ja cu ti reci sta ja mislim.

mislim da tamo ne treba da idem , i necu da idem sem ako bas ne budem bio prisiljen tj morao. ako vec ne moram za destinacije biram drzave i mesta gde me tretiraju kao normalnog coveka a ne kao stoku.
 
Некад сам био људско биће а онда се појавила ЕУ :confused:


Разумем ја све то, безбедност и те форе али мислим да је ово превише,...
 
Некад сам био људско биће а онда се појавила ЕУ :confused:


Разумем ја све то, безбедност и те форе али мислим да је ово превише,...

Previše nego šta!? Samo nisam siguran da li to oni nas namerno hoće da ponižavaju ili su u svom "bajkovitom getou" istripovali da im preti opasnost od "varvarskih hordi pod zidinama Rima".
 
И онда кад видим на ТВ неку бабу како прича типа, "...синко само да уђемо у Европску унију", a баба нема појма шта је ЕУ, гледала много серије па се примила, ...
 
Stvarno ima li negde napismeno to o čipovima i satelitskom praćenju? Ili smo možda i mi paranoični?

Što se tiče otisaka, to je tačno, i to već primenjuju ukoliko želite da se zadržite malo duže na teritoriji EU. Uzimaju otiske SVIH prstiju plus oba dlana. I logično fotografišu. Sa svih stana...

Što se tiče pasa tu grešiš.
Oni pse poštuju, hrane, oblače, šetkaju, češkaju... nismo mi te sreće
 
Juče slušam na tv-u da se uskoro na granicama EU uvodi novi režim pri ulasku onih koji nisu među 140 miliona getoiziranih Evropljana.
Navodno pod plaštom bezbedosti po novom režimu pri ulasku u neku od zemalja EU pečatari vam neće samo udarati pečate u pasoš, nego će vas odvesti u prostoriju u kojoj će vas fotografisati, uzeti otiske prstiju i nakačiti vam neki GPS da vas mogu satelitski pratiti za sve vreme boravka u uniji.
Pa, izvolte! Ko hoće da ga tretiraju kao psa kad mu stavljaju čip kod veterinara nek ide tamo, nek se ponižava.
Ja bih na leto trebao da idem u Mađarsku u Segedin na svadbu kod nekih rođaka, ali ako do tada uvedu ove mere definitivno propuštam tu svadbu. To zadovoljstvo im neću pružiti.
No dobro, verujem da Evroutopistima poput Čedista ne bi smetalo ni da im na granici rade mnogo gore stvari. Sve su oni u stanju da istrpe i svaku žrtvu da podnesu za evropsku ideju.
Mene više zanima šta normalni ljudi misle o ovakvom ponižavanju.

ako je to sve istina to je za mene razlog više da se za što brzi ulazak u eu.
tako da kad zelim ić negdje ne budem "žigosan" kao II klasa
vec ko dingospo uđem naručim pojedem popijem odem......
i osjećam se sigurno :D
 
Previše nego šta!? Samo nisam siguran da li to oni nas namerno hoće da ponižavaju ili su u svom "bajkovitom getou" istripovali da im preti opasnost od "varvarskih hordi pod zidinama Rima".

viš ti de ovaj svet ode, pre 100 godina si mogo peške kud god si teo brez ikakva dokumenta.
a sad oće i da se potpisat znaš i neke Je8eMli8Ga uveli:evil:
puno to cifri ki zna šta znače :dontunderstand:



izem ti takav napredak i progres
 
ako je to sve istina to je za mene razlog više da se za što brzi ulazak u eu.
tako da kad zelim ić negdje ne budem "žigosan" kao II klasa
vec ko dingospo uđem naručim pojedem popijem odem......
i osjećam se sigurno :D
Naravno, ti bi kao i oni tvoji sunarodnici 1941. ušao rado i u saradnju sa nacističkom Nemačkom, samo da ne bi morao da nosiš žutu traku.
 
Previše nego šta!? Samo nisam siguran da li to oni nas namerno hoće da ponižavaju ili su u svom "bajkovitom getou" istripovali da im preti opasnost od "varvarskih hordi pod zidinama Rima".

те варварсеке хорде су уништиле Рим не зато што су хтеле да га опљачкају, већ зато што су хтеле да боље живе на територији Царства.....Личи ли вам то на нешто?
 
Juče slušam na tv-u da se uskoro na granicama EU uvodi novi režim pri ulasku onih koji nisu među 140 miliona getoiziranih Evropljana.
Navodno pod plaštom bezbedosti po novom režimu pri ulasku u neku od zemalja EU pečatari vam neće samo udarati pečate u pasoš, nego će vas odvesti u prostoriju u kojoj će vas fotografisati, uzeti otiske prstiju i nakačiti vam neki GPS da vas mogu satelitski pratiti za sve vreme boravka u uniji.
Pa, izvolte! Ko hoće da ga tretiraju kao psa kad mu stavljaju čip kod veterinara nek ide tamo, nek se ponižava.
Ja bih na leto trebao da idem u Mađarsku u Segedin na svadbu kod nekih rođaka, ali ako do tada uvedu ove mere definitivno propuštam tu svadbu. To zadovoljstvo im neću pružiti.
No dobro, verujem da Evroutopistima poput Čedista ne bi smetalo ni da im na granici rade mnogo gore stvari. Sve su oni u stanju da istrpe i svaku žrtvu da podnesu za evropsku ideju.
Mene više zanima šta normalni ljudi misle o ovakvom ponižavanju.


Ахахахаааааааааааааа............. па ово је дивноооооооооо........ тек сада имам прави разлог да се залажем да се одржи референдум о уласку у јЕвропу, па да
већина још увек нормалних каже НЕ! - а ове подгузне муве што се стално шврћкају по "иноземству" да морају да носе чип као керови да се не изгубе...:lol:

Да су неки на време читали Откровење Јованово - знали би о чему се ради... овако могу овим нашим јЕвропљанима да ставе и клепетушу око врата да звони где год се појаве....

Већ неколико година људи у целом свету отворено пишу о ЧЕТВРТОМ РАЈХУ......
 
већина још увек нормалних каже НЕ! - а ове подгузне муве што се стално шврћкају по "иноземству" да морају да носе чип као керови да се не изгубе...:lol:

Већ неколико година људи у целом свету отворено пишу о ЧЕТВРТОМ РАЈХУ......
:lol::lol::lol:
Европа је велики конц логор.....само још како рече ...чипове ко керовима да нам ставе...
Свако ко је две књиге прочитао треба то да зна......
nato.gif
 

Back
Top