Evo šta zapravo znači slovo "M" na vašem dlanu!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Za one koji nisu upoznati sa hiromantijom, da biste saznali da li imate slovo „M“, prvo da objasnimo linije.

Postoji životna linija koja se savija od ivice dlana, između kažiprsta i palca, do ručnog zgloba. Zove se „Linija života“ jer može da predvidi dugovečnost.

Linija srca je linija koja počinje od srednjeg kažiprsta i uvija se i završava se odmah ispod malog prsta. Pošto se veruje da je ljudsko srce povezano sa emocijama, ova linija može opisati intimnost i odnose u životu.

Linija glave je linija koja govori o procesu donošenja odluka u životu osobe, kao io njegovoj snazi volje. Nalazi se počev od ivice dlana, između palca i kažiprsta i uvija se ili ide pravo do sredine šake.

Linija sudbine (ili Saturna) je veoma retka i ona je u formiranju slova „M“. Može biti neprimetno, ili jasno prikazano – zavisi od konkretnog slučaja.
Proteže se od dna srednjeg prsta i uvija se sve do donjeg dela dlana. Ova linija predviđa karijeru i profesionalne ishode u životu osobe.

hg.jpg


Možda imate slovo „M“ samo na jednoj ili na obe ruke. To ukazuje da je osoba koja ga ima veoma egocentrična i motivisana, orijentisana ka karijeri i visoko kvalifikovana i disciplinovana.

Ovo su znaci pravog vođe. U prošlosti se verovalo da ako dete ima slovo „M” među svom decom kralja ili cara, to dete će biti njegov naslednik.

Takođe su veoma pronicljivi i imaju snažnu intuiciju, što ih čini odličnim planerima za poslovanje i veoma veštima u društvenim aspektima života.


Da li ste među retkim koji imaju znak „M“ na dlanu? Da li ste uspeli da ga locirate?
 
Za one koji nisu upoznati sa hiromantijom, da biste saznali da li imate slovo „M“, prvo da objasnimo linije.

Postoji životna linija koja se savija od ivice dlana, između kažiprsta i palca, do ručnog zgloba. Zove se „Linija života“ jer može da predvidi dugovečnost.

Linija srca je linija koja počinje od srednjeg kažiprsta i uvija se i završava se odmah ispod malog prsta. Pošto se veruje da je ljudsko srce povezano sa emocijama, ova linija može opisati intimnost i odnose u životu.

Linija glave je linija koja govori o procesu donošenja odluka u životu osobe, kao io njegovoj snazi volje. Nalazi se počev od ivice dlana, između palca i kažiprsta i uvija se ili ide pravo do sredine šake.

Linija sudbine (ili Saturna) je veoma retka i ona je u formiranju slova „M“. Može biti neprimetno, ili jasno prikazano – zavisi od konkretnog slučaja.
Proteže se od dna srednjeg prsta i uvija se sve do donjeg dela dlana. Ova linija predviđa karijeru i profesionalne ishode u životu osobe.

Pogledajte prilog 1482978

Možda imate slovo „M“ samo na jednoj ili na obe ruke. To ukazuje da je osoba koja ga ima veoma egocentrična i motivisana, orijentisana ka karijeri i visoko kvalifikovana i disciplinovana.

Ovo su znaci pravog vođe. U prošlosti se verovalo da ako dete ima slovo „M” među svom decom kralja ili cara, to dete će biti njegov naslednik.

Takođe su veoma pronicljivi i imaju snažnu intuiciju, što ih čini odličnim planerima za poslovanje i veoma veštima u društvenim aspektima života.


Da li ste među retkim koji imaju znak „M“ na dlanu? Da li ste uspeli da ga locirate?

Nešto sam ubeđenija da to i nije retkost.
A i ako jeste, i ako je tumačanje ovako kako piše, definitivno nije istinito.
Iskustveno tvrdim :cool:
 
Za one koji nisu upoznati sa hiromantijom, da biste saznali da li imate slovo „M“, prvo da objasnimo linije.

Postoji životna linija koja se savija od ivice dlana, između kažiprsta i palca, do ručnog zgloba. Zove se „Linija života“ jer može da predvidi dugovečnost.

Linija srca je linija koja počinje od srednjeg kažiprsta i uvija se i završava se odmah ispod malog prsta. Pošto se veruje da je ljudsko srce povezano sa emocijama, ova linija može opisati intimnost i odnose u životu.

Linija glave je linija koja govori o procesu donošenja odluka u životu osobe, kao io njegovoj snazi volje. Nalazi se počev od ivice dlana, između palca i kažiprsta i uvija se ili ide pravo do sredine šake.

Linija sudbine (ili Saturna) je veoma retka i ona je u formiranju slova „M“. Može biti neprimetno, ili jasno prikazano – zavisi od konkretnog slučaja.
Proteže se od dna srednjeg prsta i uvija se sve do donjeg dela dlana. Ova linija predviđa karijeru i profesionalne ishode u životu osobe.

Pogledajte prilog 1482978

Možda imate slovo „M“ samo na jednoj ili na obe ruke. To ukazuje da je osoba koja ga ima veoma egocentrična i motivisana, orijentisana ka karijeri i visoko kvalifikovana i disciplinovana.

Ovo su znaci pravog vođe. U prošlosti se verovalo da ako dete ima slovo „M” među svom decom kralja ili cara, to dete će biti njegov naslednik.

Takođe su veoma pronicljivi i imaju snažnu intuiciju, što ih čini odličnim planerima za poslovanje i veoma veštima u društvenim aspektima života.


Da li ste među retkim koji imaju znak „M“ na dlanu? Da li ste uspeli da ga locirate?
Kod mene stari kazu ko ima slovo "M" imace musku decu,a ko ima cirilicno "Ž",imace zensku decu.
 
To su price starijih ljudi,a oni su imali dosta tih logicnih stvari vezano za prirodu coveka uopste.Mada ne mora da je istina.Ja imam na oba dlana slovo "Ž" i ima dve kcerke.

Čini mi se da su uvek nekako te "narodske pričice" imale racionalnije odgovore, a samim tim i bivali bliže istini.
Pitam se ponekad da li je veća povezanost sa prirodom imala neke veze sa tim...
 
Ja sam dosta toga cuo i raspitivao se o mnogim stvarima.Imalo je veoma jake logike.

Da, koliko god sam negde u mladosti tražila i rovarila po knjigama, s godinama sam zaključila da se u njima ne nalazi puno više od onoga što su me moji pokušavali naučiti u detinjstvu, bez mnogo knjiga i filozofije...
Đed i ta generacija koja je davno izumrla, pogotovo...
 
Da, koliko god sam negde u mladosti tražila i rovarila po knjigama, s godinama sam zaključila da se u njima ne nalazi puno više od onoga što su me moji pokušavali naučiti u detinjstvu, bez mnogo knjiga i filozofije...
Đed i ta generacija koja je davno izumrla, pogotovo...
Da,nisam ni ja to nalazio po knjigama,ali sam dosta o tome razgovarao sa starijima,jos dok sam bio mladji,jer tada mnoge stvari nisam razumeo,dok mi nisu objasnili.I na kraju kada dobro razmislis,sve je tako kako su oni rekli.I kroz salu i ozbiljno.
 
Da,nisam ni ja to nalazio po knjigama,ali sam dosta o tome razgovarao sa starijima,jos dok sam bio mladji,jer tada mnoge stvari nisam razumeo,dok mi nisu objasnili.I na kraju kada dobro razmislis,sve je tako kako su oni rekli.I kroz salu i ozbiljno.

Vaistinu.Često kažem samoj sebi da sam imala serću da se u detinjstvu družim sa zrelim ljudima, a kad sam ja sazrela (valjda jesam :lol:), provodila sam vreme sa decom, omladinom..I tako uvek kroz život učila ono što je u datom vremenu najbitnije...ili bolje rečeno, ono što trenutačno vreme diktira.
 
Vaistinu.Često kažem samoj sebi da sam imala serću da se u detinjstvu družim sa zrelim ljudima, a kad sam ja sazrela (valjda jesam :lol:), provodila sam vreme sa decom, omladinom..I tako uvek kroz život učila ono što je u datom vremenu najbitnije...
To i jeste najbolje.Prenositi deci neke stvari koje su vazne za zivot.Sada,mnoge stvari ne mogu da se primene,ali osnova moze.Vremena se menjaju.Velika je razlika dok sam gajio svoju decu,a sada sa unucima vodim borbu da im nesto dokazem.Srecom i uspevam,za sada.
 
Nešto sam ubeđenija da to i nije retkost.
A i ako jeste, i ako je tumačanje ovako kako piše, definitivno nije istinito.
Iskustveno tvrdim :cool:
Od milion ljudi ukoliko ima deset hiljada, i ti znaš njih desetoro...
Plus sebe...

Onda si u M/W krugu...

Mada moguće i da je 100.000 od milion...

Dlanovi se ne skeniraju toliko koliko prsti, zubi, oči ili otisak na mreži...
Dlanovi su sličniji a opet verovatno nijedan potpuno identičan...
Amazon skenira i dlanove...
 
Poslednja izmena:

Back
Top