Eva ras folirantkinja ili?

Currito

Primećen član
Poruka
942
Da vas cujem. Mislite li da je gdja od sebe pravila zrtvu na Farmi i ubedila nas da nije onakva kakvom se pretvarala niz godina?

http://4.***************/_OGWDRb9r6MY/TGAOBgK3YFI/AAAAAAAADMo/BG7gpLNJYl0/s1600/eva-ras-01.jpg
 
ja sam evu ras (uz rasu popova i momu kapora) obozavala,ali bukvalno.
sad sam malo promenila misljenje o njoj.volim je i dalje,ali ne tako histericno kao pre.svi ljudi sa dosta godina a koji zive sami imaju za nas neko neshvatljivo ponasanje.tako i ona.da ne pominjem i tragedije koje su je zadesile.dobro je uopste zdravog razuma (tipa da nije odlepila,da ne brlja kad govori).treba je razumeti
 
ali kad je pocela da prica o kojekakvim perverzijama, e, onda, stvarnoooooooo...
ja sam znala da njoj q..c ne izlazi iz usta.jednostavno zeni je svaka druga rec sramotna ili psovka.procitala sam njenog `petla na panj`,i stvarno me je nasmejala..to joj nisam uzimala za zlo.
gostovala je i kod tanje peternek u `ziveti kao sav normalan svet`...isto je psovala ko kocijas.znaci oduvek je takva,prirodno
 
Znate li koliko nju zabole sto je vise ne cenite? Nikad oci nije ni videla ni jednog od vas..

Usla je na farmu jer ima problema sa parama, i uradila je ono sto je mislila da je neophodno da bi ostala sto duze.

Samim tim sto ova tema postoji znaci da bi trebalo da odrastete.
 
Znate li koliko nju zabole sto je vise ne cenite? Nikad oci nije ni videla ni jednog od vas..

Usla je na farmu jer ima problema sa parama, i uradila je ono sto je mislila da je neophodno da bi ostala sto duze.

Samim tim sto ova tema postoji znaci da bi trebalo da odrastete.

Ima problem sa parama, a priča tamo u farni kako je prošle godie bila na karnevalu u Riju..folirantkinja...Što ja nemam takav problem sa parama...:roll:
 
Pre sam je cenila, i na neki nacin sazaljevala, bilo mi je zao zbog svih tragedija koje su je zadesili. Ali sta joj je trebalo (sem para) da udje na tu farmu, i da se spusti na taj nivo nikako mi nije jasno. Pare je mogla i na drugi nacin da zaradi, a i sumnjam u to da je bas tako siromasna da nema 'leba da jede. 70,80% gradjana zivi tesko u Srbiji, navikli su se vec na to, snalaze se ljudi... Najvise me je razocaralo sto je spala na to da udje u farmu...
 
i ja ne verujem da je toliko sirota da nema sta da jede...ali ko zna,mozda nije zdravstveno osigurana,pa mora da placa sve te lekove ako je zaista bolesna.a to je skupo.
cula sam,ali ne znam da li je tacno da ima stancugu negde u centru...pa ona uvek moze drzati bar 2 podstanara...nece eva umreti gladna
 
Eva ume da priča divne priče....da nije ona rekla, nikada ne bih znala da je 1959 Beograd imao oko 300 hiljada stanovnika...kada priča normalno meni je super....generalno je zla osoba...ja sam i u dobu i u fazonu kada mi nečije godine ne igraju ulogu poštovanja starijih po svaku cenu....i ne ume da glumi ..mislim u serijama...na farmi sam već u dilemi da li je glumatala, ili je stvarno zla....
 
Pre sam je cenila, i na neki nacin sazaljevala, bilo mi je zao zbog svih tragedija koje su je zadesili. Ali sta joj je trebalo (sem para) da udje na tu farmu, i da se spusti na taj nivo nikako mi nije jasno. Pare je mogla i na drugi nacin da zaradi, a i sumnjam u to da je bas tako siromasna da nema 'leba da jede. 70,80% gradjana zivi tesko u Srbiji, navikli su se vec na to, snalaze se ljudi... Najvise me je razocaralo sto je spala na to da udje u farmu...

Slazem se :hahaha: ..Mogla je al stavila zena katanac :hahaha:
 

Back
Top