EURO 2012 (Panini)

2010 sam kupio album, nisam uzimao uz novine, pa me zanima jel se u subotu i ponedeljak album dobija za dzabe uz novine ili se doplacuje uz cenu novina i 100 dinara za album. kako je bilo prethodnih godina?

interesuje me i kakve su vam taktike po pitanju kupovine albuma. da li kupujete vise albuma pa procenjujete kako su izradjeni? da li poranite pa idete od trafike do trafike kupujuci po jedan album? ima raznih taktika.

meni je recimo veoma bitno kakav je prelom albuma, ne volim kad heftalica nije tacno na sredini, onda se stranice unutra lakse kidaju.

2010 je bila on-line verzija albuma, nadam se da ce biti i ove godine. ako neko sazna adresu on-line albuma neka postavi ovde na krstaricu.
 
2010 sam kupio album, nisam uzimao uz novine, pa me zanima jel se u subotu i ponedeljak album dobija za dzabe uz novine ili se doplacuje uz cenu novina i 100 dinara za album. kako je bilo prethodnih godina?

interesuje me i kakve su vam taktike po pitanju kupovine albuma. da li kupujete vise albuma pa procenjujete kako su izradjeni? da li poranite pa idete od trafike do trafike kupujuci po jedan album? ima raznih taktika.

meni je recimo veoma bitno kakav je prelom albuma, ne volim kad heftalica nije tacno na sredini, onda se stranice unutra lakse kidaju.

2010 je bila on-line verzija albuma, nadam se da ce biti i ove godine. ako neko sazna adresu on-line albuma neka postavi ovde na krstaricu.

Dobija se po ceni novina - ako su novine 30 dinara, toliko kostaju i tada, a dobija se i album uz njih. Dakle, album je za dž.

Proslih godina je bilo albuma za bacanje (pogotovo Liga sampiona)...cak nisu prodali sve novine, bilo ih je i uvece. Album je bio potpuno identican onom koji su prodavali za 100 dindz.
 
Vlada "Dzejms Bond" Panini mi je sinos poslao mail sledece sadrzine

"... U sredu stizu kutije...
Bice organizovana i razmena sličica na Terazijama u subotu, 31. Marta, u podne - 12h.
Albumi i kesice će biti na kioscima najverovatnije u četvrtak – petak (cena 1 kesice 50 dinara). Imaćete besplatan primerak u subotu 31. Marta u Večernjim novostima."

Nesto slicno su objavile i neke danasnje novine.
 
Njih nekoliko prodaje slicice..to su oni standovi u zadnjem redu gde se prodaju slatkisi..u principu uglavnom prodaju na kutije,ali ove jace albume i na kesice.na primer za svetsko prvenstvo 2010 kesica je kod njih bila 35 din,a na kiosku 40,a paket 3100 cini mi se
 

Back
Top