EU klizi ka neizbežnom ratu kako unutra tako i sa samom Rusijom a mi ispunjavamo sve kapitulacione sporazume

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Neko pametan će ovo reći u samo dve reči SRPSKA POSLA.
Sada se i potvrđuje iskustvo iz istorije da su Srbi uvek više gubili u miru neko što su gubili u samom ratu.Ovo ne znači da treba zbog toga da ratujemo kao u samom Iraku ali mora da znači da aktiviramo sve resurse da sprečimo takve Srbe koji razaraju Srbiju u miru.
 
1991 je emitovan film gde se ratuje na tlu spanije izmedju NATO i EU snaga....ne secam se ko dobija, valjda eu, ali upleten je i virus i sad dobri momci se trude da sprece sirenje virusa iz neke laboratorije pod upravom NATO....ja bio bas mali ali se secam filma i zanimljivo mi bilo otkud u filmu rat izmedju NATO i EU a Spanija i autoput u spaniji je slucajno izabran, javlja se samo jednom kao odrednica u filmu , ali dete zapamti takve nelogicnosti ili slucajnosti...
 
AUTORSKA
Neko pametan će ovo reći u samo dve reči SRPSKA POSLA.
Sada se i potvrđuje iskustvo iz istorije da su Srbi uvek više gubili u miru neko što su gubili u samom ratu.Ovo ne znači da treba zbog toga da ratujemo kao u samom Iraku ali mora da znači da aktiviramo sve resurse da sprečimo takve Srbe koji razaraju Srbiju u miru.
neznam ja ništa
znam samo da je narod hteo da sačuva živu glavu pa Gestapu prijavljivao sve komšije koje je poznavao

kakva korist mrtvom od slobode?

vama seljacima je lako - samo se vratite u svoje gudure i sačekate kraj rata i učlanite se gde treba
 
Mora se samo umreti, ali ne u ratu.
kolega nemojte da ste malodušni
budite širokih pogleda na smrt
ako Vam je zapisano da ćete umreti 10.01. svejedno je pod kojim materijalno-dimenzijskim okolnostima: možda nije rat nego žurio ljakse kolima pa te malo pregazio...

zapamtite kolega 10.01. nije daleko! :rtfm:
 
Poslednja izmena:
ko tebi valja?
ne valja ti Vučić, ne valja ti Sloba, Tito ti ne valja, eej...

Turci jel su ti valjali?
Sloba je kriv za Krajinu,Kosovo i potpisivanje kapitulacije.Tito je uništavao Svetosavlje u Srpskom rodu i zapatio šiptare na Kosovu a zabranio da se vrate Srbi na Kosovo posle 45-te.Drugo uvukao nas u zajednicu sa onima koji su izvršili nad nama genocid u Jasenovcu,Malo li je?
 
Sloba je kriv za Krajinu,Kosovo i potpisivanje kapitulacije.Tito je uništavao Svetosavlje u Srpskom rodu i zapatio šiptare na Kosovu a zabranio da se vrate Srbi na Kosovo posle 45-te.Drugo uvukao nas u zajednicu sa onima koji su izvršili nad nama genocid u Jasenovcu,Malo li je?
Kralj šta je radio?
Pravio Jugoslaviju da olakša Titu posao
 
AUTORSKA
Neko pametan će ovo reći u samo dve reči SRPSKA POSLA.
Sada se i potvrđuje iskustvo iz istorije da su Srbi uvek više gubili u miru neko što su gubili u samom ratu.Ovo ne znači da treba zbog toga da ratujemo kao u samom Iraku ali mora da znači da aktiviramo sve resurse da sprečimo takve Srbe koji razaraju Srbiju u miru.
90ih nista nismo izgubili u miru, nego u ratu...
 

Back
Top