Eto vam dokaz...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto budete stariji, sve ce vam vise prijati planinski turizam, cist vazduh, hladovina, jagnje na raznju ;) jezerce, potok koji zubori :D

zayebi plazu i 100000 dusa na njoj na +45 :) nekad bilo danas se spominjalo :P

buducnost vidim u Samantinim jabukama i kosidbi na Fruskoj Gori hehehehehehehhe :D

chocolate-1.jpg
 
Hi hi samo sam cekao kad ce neko da provali sta ustvari stoji iza svega ovoga ala vera druze Bobo heb'li ste im kevu mada je mislim da su tu pored siptara i neke ustase bile infiltrirane takodje :smile:tacno je da se radi o huliganima a ne o narodu ,ali je simptromaticno da svaka grcka vlast koju bira taj isti narod najvise voli da podjeva nase putnike koji idu u Grcku sto smo i juce videli ,ajd kao bili navijaci u redu.Zanimljivo oni to rade i obicnim srpskim turistima, bilo da ih jebu za vise ispred ambasade za vize , bilo na granici ,dok sa druge strane Bugari i Makedonci prolaze za minut (video svojim ocima)al dobro valja racunaju da smo im mi braca ,a oni nisu pa se necemo uvrediti ,sto je najzanimljivije to traje vec dugo vremena i kada je na vlasti bio pasok i sada kad su konzervativci. .
ma nemoj baš tako o našoj "braći"......
 
Pa i Waikiki (Hawaii) je isto njesra, ali sad ako si neko m00do pa Maui i privatna plaza, e to ce onda burazeru da te kosta taman toliko da sebi kupis pola Zlatibora ;) :P

kakva privatna plaza? :shock:

nemam :lol:

ja kazem samo da se malo raspitas gde ides, pa nadjes sebi neku bolju lokaciju od mejnstrim mesta, ako ti vec idu na q pune plaze i guzvetina;)
 
Тачно.
Међутим Грчка је велик анација за разлику од Србије.

Дели се на три дела. Острвски, Јужни (Атина) и Северни (Солун)
То би било као када би била Велика Србија па су и Босанци и Херцеговци и Црногорци- Срби.

Иначе грци се и између себе не подносе, посебно Македонци (Северни Грци, Солун) са Атињанима. Ту и јесте анимозитет. Србима је наклооњенији Солунски део, севре него југ.

da, vidim kako su naklonjeni kazi to onom malom od 14 godina koji je setao sa ocem.....

uzgred, ako si placen da reklamirash grcke lepote imash pdf turizam pa tamo to radi...
 
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA

malllllaaa je ludaaaa 1000000% :P I like I like lol :P

i kakve su ovo slike, ja sam mislio da si ti odgajana u "patrijarhalnom srpskom duhu" hahahhaha ;) LOL :P
 
Ej vas dvojica, nemojte da spamujete temu, vidite da je Sami pocela sa "soCHnim" slicicama :P tek se zagrejava.....yebo Downing St. , White House, Capitol Hill ..... stavila je konkurs ko ce jabuke da joj bere :P lol hahahahahahah
 
Grci su uvek bili ganci najveci...ko i Spanci..isti olosh.
Evo kako su "bratja"i Grchka i bivsha teshko to podnela..posebno od 6:40 min...navijanje brace Grka:lol:
A bivsha bratja i dan danas ne mogu da prebole nashu pobedu:lol:...bednici.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top