Erogene zone

MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
Naravno da smes da pogadjas. `ajde reci da vidimo da li si u pravu.

Ma u pravu sam sigurno ali me je sramota da kazem... :roll:

A da li recimo volis kada ti pristima onako snazno prolazi kroz kosu i masira potiljak, i pritom te recimo jos gricka po onom delu izmedju vrata i ramena? :P

Pa vidi ovako, da, volim. Ali mislim da to uz mene voli 98% devojaka. I pogodio si i nisi jer sam ja mislila na one neuobicajene.

Sta da ti kazem, volim da igram na sigurno.. :wink: Ma i ja sam isto... :roll: ma citam te kao bukvar za odrasle... :P Nego, ti ono bese nesto imas da mi kazes... :roll:

Ne mozes da zakljucis nista samo na osnovu predgovora i sadrzaja. :P

Pa sta mi jos nedostaje?!?!? :roll:
 
MUDRICA:
PriStajem, ALI pod jednim uslovom. (Sta cu kad sam nezasita, hahaha)
A uslov je sledeci; uz to da mi ti prvi kazes, navedi jos jednu svoju erogenu zonu. Znas, cisto zbog toga da se ne udaljavamo od teme. A i radoznala sam 8)

Uh bre, bas se zestoko cenkas... :P

Ok, da vidim da li sam te razumeo dobro... prvo treba da ti kazem da te volim, onda da ti kazem jos jednu moju erogenu zonu i onda ces mi ti reci da me volis? :P
 
Steffan:
MUDRICA:
PriStajem, ALI pod jednim uslovom. (Sta cu kad sam nezasita, hahaha)
A uslov je sledeci; uz to da mi ti prvi kazes, navedi jos jednu svoju erogenu zonu. Znas, cisto zbog toga da se ne udaljavamo od teme. A i radoznala sam 8)

Uh bre, bas se zestoko cenkas... :P

Ok, da vidim da li sam te razumeo dobro... prvo treba da ti kazem da te volim, onda da ti kazem jos jednu moju erogenu zonu i onda ces mi ti reci da me volis? :P


Daaaaaa...i nadam se da me neces razocarati sa zonom, ako si mastovit mozes i da objasnis, sta kako gde... :lol:
 
Steffan:
MUDRICA:
introitus:
Nisam znao da zevanje spada u erogenu zonu, bilo kakvu zonu ? :twisted:

Haha! Otkud ti to? Nisi ti nesto dobro razumeo... :lol:

Da, da... decko je u velikoj zabludi... :lol: Introitus, voleo bih da mozemo da te razuverimo, ali Mudrica je lepo pajkila i bas se probudila tako da definitivno otpada predigra zevanjem... :P


Hmmm... opazam li ja ovde blagu dvosmislenost?
 
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
PriStajem, ALI pod jednim uslovom. (Sta cu kad sam nezasita, hahaha)
A uslov je sledeci; uz to da mi ti prvi kazes, navedi jos jednu svoju erogenu zonu. Znas, cisto zbog toga da se ne udaljavamo od teme. A i radoznala sam 8)

Uh bre, bas se zestoko cenkas... :P

Ok, da vidim da li sam te razumeo dobro... prvo treba da ti kazem da te volim, onda da ti kazem jos jednu moju erogenu zonu i onda ces mi ti reci da me volis? :P


Daaaaaa...i nadam se da me neces razocarati sa zonom, ako si mastovit mozes i da objasnis, sta kako gde... :lol:

Uh... ok, nadam se da se cenu razocarati...

Mudrice... ja te... ovaj... volim... :roll:

Eto rekao sam!!! :P E sad jos da nadjem jednu erogenu zonu... cek samo sekund... :P hahaha... nasao, ispod rebarca i iznad kuka... e tu da se gricne i tako to... :roll:

A sada Mudrice kazi mi lepo pred celim svetom koliko me ono volis... :P
 
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
introitus:
Nisam znao da zevanje spada u erogenu zonu, bilo kakvu zonu ? :twisted:

Haha! Otkud ti to? Nisi ti nesto dobro razumeo... :lol:

Da, da... decko je u velikoj zabludi... :lol: Introitus, voleo bih da mozemo da te razuverimo, ali Mudrica je lepo pajkila i bas se probudila tako da definitivno otpada predigra zevanjem... :P


Hmmm... opazam li ja ovde blagu dvosmislenost?

Ovaj... pa vidis Mudrice kako da ti kazem... da, dobro opazas... :roll: sto, da li ti to smeta? A zasto se vise ne smejes?
 
Volim te. Ne znam zasto te volim jer te ne poznajem, ne znam ko si, kako izgledas, o cemu razmisljas... sve sto znam o tebi su tek dve tvoje erogene zone, i eto...Volim te. Heeehee

Simpaticno sam smislila moras da priznas!
A i korektna sam; ti meni zonu, ja tebi volim te. Hahaha
 
Steffan:
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
introitus:
Nisam znao da zevanje spada u erogenu zonu, bilo kakvu zonu ? :twisted:

Haha! Otkud ti to? Nisi ti nesto dobro razumeo... :lol:

Da, da... decko je u velikoj zabludi... :lol: Introitus, voleo bih da mozemo da te razuverimo, ali Mudrica je lepo pajkila i bas se probudila tako da definitivno otpada predigra zevanjem... :P


Hmmm... opazam li ja ovde blagu dvosmislenost?

Ovaj... pa vidis Mudrice kako da ti kazem... da, dobro opazas... :roll: sto, da li ti to smeta? A zasto se vise ne smejes?


Nista ti ne brini, ja se uvek smejem... :lol: :lol: :lol:
 
MUDRICA:
Volim te. Ne znam zasto te volim jer te ne poznajem, ne znam ko si, kako izgledas, o cemu razmisljas... sve sto znam o tebi su tek dve tvoje erogene zone, i eto...Volim te. Heeehee

Simpaticno sam smislila moras da priznas!
A i korektna sam; ti meni zonu, ja tebi volim te. Hahaha

hahahahahahhaa

Culi ste ljudi, navalite dok jos ima!! :P

Priznajem Mudrice, mnogo mi se svidelo i mnogo si mi simpaticna!!! :P Zato je bolje da prestanemo sada dok jos mozemo... :P salim se, e bas mi je drago sto smo se zaljubili... kazu da je ljubav dobra osnova za prijateljstvo.. ili je obrnuto!?! :roll: Ne mari, bitno da je nama lepo... e bas sam se slatko nasmejao, steta sto moram da idem... nadam se da cemo uskoro opet imati priliku da pricamo, puno te pozdravljam... caos!! :P
 
introitus:
Steffan:
introitus:
Nisam znao da zevanje spada u erogenu zonu, bilo kakvu zonu ? :twisted:

O spada jos kako, ako zevas na pravom mestu... :P
Zevanje je cin, mesto na koje "zevas" je zona :P

Dobro dobro sinak, znam da cifre ne lazu... :P nemoj sve da mi kvaris, vidis da mi je lepo krenulo... rekla mi je njene erogene zone, da me voli.. ko zna mozda mi jedan dan kaze i kako se zove... :P pusti neka sve ide svojim prirodnim tokom... hehe :roll:
 
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
introitus:
Nisam znao da zevanje spada u erogenu zonu, bilo kakvu zonu ? :twisted:

Haha! Otkud ti to? Nisi ti nesto dobro razumeo... :lol:

Da, da... decko je u velikoj zabludi... :lol: Introitus, voleo bih da mozemo da te razuverimo, ali Mudrica je lepo pajkila i bas se probudila tako da definitivno otpada predigra zevanjem... :P


Hmmm... opazam li ja ovde blagu dvosmislenost?

Ovaj... pa vidis Mudrice kako da ti kazem... da, dobro opazas... :roll: sto, da li ti to smeta? A zasto se vise ne smejes?


Nista ti ne brini, ja se uvek smejem... :lol: :lol: :lol:

E onda mora da si i lepa... :P pa me jos i volis... :roll: auuu bas sam dobro prosao sto jes jes... :P Odoh ja sada da istrazujem svoju seksualnost, pa do sutra mozda otkrijem jos neku erogenu zonu... caos... :P
 

Back
Top