Eric Johnson-Cliffs of Dover

Ja sam njega slusao (na DVD-u) u nekom koncertu sa G3 (znate, Satriani, Steve Vai i nadju po jos nekog...)... Gledao sam ga i na crossroads-u (takodje na DVD-u), i svidja mi se. On svira neki bluz, ali ima elemenata rock-a... Vidi se da je dobar muzicar, ali je mnogo zategnut. Sad cu skinuti pesmu, pa cu pisati kad opet budem dosao do racunara...
 
Ja sam njega slusao (na DVD-u) u nekom koncertu sa G3 (znate, Satriani, Steve Vai i nadju po jos nekog...)... Gledao sam ga i na crossroads-u (takodje na DVD-u), i svidja mi se. On svira neki bluz, ali ima elemenata rock-a... Vidi se da je dobar muzicar, ali je mnogo zategnut. Sad cu skinuti pesmu, pa cu pisati kad opet budem dosao do racunara...

da, to sam i ja primetio, kao da ne moze da se opusti redovno...ali zato, kad ima gitaru u ruci, ne daj boze...:D
 
Pa, OK je, ali ima on i mnogo boljih... Ako nisi nesto upoznat sa njim, pokusaj da izbunaris nesto od njega, od muzike, pogotovo gde svira bluz, to mu bolje ide, i jos sa pevanjem... Veoma kvalitetan bluz... Ima dobar glas, i dobru tehniku. Dobar muzicar! trazi jos mp3-a, neces se pokajati!
 

Back
Top