Erekcija na javnom mestu

naravno da je ne prijatno ali u 99% slucajeva samo to mi primecujemo i niko drugi.....ako ste primetili svi u busu pokusavaju da gledaju svoja posla...niko te ne gleda duze od 2,3,4 secunde u oci (sem ako nije neko smekanje) mozes da radis zgibove na sipci,mozes da pevusis,mozes da podrigujes i svi ti ljudi te kao ne vide........isti slucaj ti je i za ovo.....veruj mi NIKO te negleda....a pogotovo dole.....meni se obavezno "probudi" ujutru i to bas u isto vreme (znaci ako se ne uspravi oko 7:30 nesto nije u redu....ili je samo mnoooogo umoran :) hehehhe )
ali sam siguran da pomaze zamisljanje sede matore vestice bez ruke do lakta i jedne sise,a ona jedna joj visi do poda i nije brisala dupe nedelju dana i prala zube 4 godine......to pomisli i sletanje ''naseg ponosa'' ide veoma brzo..... :)

pozdraVW
 
paul:
ne moras.Ako ti je toliko veliki da se ispod peskira nece ni primetiti , onda ne brini, ni ovako ga niko nece primetiti.

A, ako je peskir mnooogo veliki, pa se zguzva ? :D

Jao, bre ljudi, sad ozbiljno - ne znam ni ja, jos uvek, sta da mislim kad se mom muzu desi takva stvar - na moru, najcesce ! Nekako mi je i smesno, a i , kao, sve mislim da ne bi trebalo da to neko drugi vidi... a on, naravno, ladovina nevidjena, i bas ga nesto zabole za to sto bi neko mogo da vidi, pa mi, na kraju, opet smesno. Ono, ponekad mi, sto neko rece, podje voda na..., pa sam okupirana tim mislima.
Na drugima nisam primetila nikad
 
paul:
ne moras.Ako ti je toliko veliki da se ispod peskira nece ni primetiti , onda ne brini, ni ovako ga niko nece primetiti.

A, ako je peskir mnooogo veliki, pa se zguzva ? :D

Jao, bre ljudi, sad ozbiljno - ne znam ni ja, jos uvek, sta da mislim kad se mom muzu desi takva stvar - na moru, najcesce ! Nekako mi je i smesno, a i , kao, sve mislim da ne bi trebalo da to neko drugi vidi :oops: ... a on, naravno, ladovina nevidjena, i bas ga nesto zabole za to sto bi neko mogo da vidi, pa mi, na kraju, opet smesno. Ono, ponekad mi, sto neko rece, podje voda na..., pa sam okupirana tim mislima.
Na drugima nisam primetila nikad
 
E, a sad sam se setila sta mi je bliska rodjaka ispricala da joj se desilo. Pre, oko 15-tak god., u onom starinskom, rano - jutarnjem vozu, dok su svi jos bili pospani, tip u redu do nje je tako mirno dr*ao svog "ispisnika" neko vreme, i uspesno okoncao tu seansu, da to niko, sem nje nije primetio :) . Covek se uopste nije ustrucavao niti secao, svo to vreme, iako je vagon bio pun matorih zena i radnika iz trece smene.
Ziva istina !
 
bundeva:
ma ti si dobrica..ko da nisi zensko...treba da ga nakrpis kad mu se digne,,,pa da..pa gde zija okolo

Pa, znas kako, uglavnom mu se dize zbog mene, a sad... pa i kad mu se digne zbog neke druge - pa, i on je ziva dusa, zar ne ? Mislim, desava se i meni takva stvar- samo sto nije ocigledno kao kod njega ;) .
Prvih par godina nase veze nisam mogla ovako da razmisljam, al posle zivot donese razne situacije, koje me naucise da nije pravedno da ga "nakrpim" za tako nesto.
A ja volim pravdu, ma koliko da je tesko dostici je .
Al, da se ne udaljvamo od teme... ti, sudeci po avataru, nemas tih "neprijatnih" situacija, je l' da ? :D
 
bundeva:
ma to ti verujem...na takve manijake niko ne reaguje...svi okrecu glave i prave se da nisu nista videli

A, sta ce siroma', mozda mu stvarno nije lako- zamisli, mozda ga devojka maltretira danima, mesecima- kao ono, napali ga, pa ga otkaci, pa tako stalno... a moja rodjaka je tada bila jako lepa i zgodna... i on, jadan, nije vise znao kud ce... :D :D , e mnooogo smo se smejali oko te price njene, iako je mozda, u osnovi i bila tuzna.
 
Cupavka:
A, sta ce siroma', mozda mu stvarno nije lako- zamisli, mozda ga devojka maltretira danima, mesecima- kao ono, napali ga, pa ga otkaci, pa tako stalno... a moja rodjaka je tada bila jako lepa i zgodna... i on, jadan, nije vise znao kud ce... :D :D , e mnooogo smo se smejali oko te price njene, iako je mozda, u osnovi i bila tuzna.

pa jeestee..neuzvracena ljubav za kojom se vecno pati...tako je poeticno sve to
 
Nije frka sto se digne,to se i ne primeti toliko
Frka je kad je to uradi u nezgodnom polozaju kad mu gace ne daju da se ispravi ,pa je neophodna intervencija rukom, i nije bas lako neprimetno zavuci ruke u gace i osloboditi ga da se ne slomi...
 
Devilishgirl:
jao vama kao loshe shto se digao..truli ste ko mrtvak posle godinu dana..
bash me zanima da li cete tako prichati kad budete sa svojom lepshom polovinom iz starachkog doma krenuli putem Halkidikija..
Pa naravno da je neprijatno kad te svi gledaju... Jel bi ti volela tvoju ribicu da stavis u izlog? O pardon... trulu ribicu... :lol: Nek se dize tamo gde treba... a gde ne treba, ne treba...
Ne razmisljamo toliko unapred... mada letnja sezona pocinje uskoro...
 
truo ti djole :D

izlog? choveche, to je plazaaa..javna povrshina gde se ljudi zabavljaju, pishke, leze, sede, ebu, sad bash svi gledaju koliko je dole..ja jedino shto primetim jeste koliko je neko obukao debilni kupaci..i kakav je chiji torzo, bash me taj predeo ispod stomaka nikad ne privuche..
necesh gledati cicu u sisu, nego celokupnu pojavu..
a shto ljudi idu na nudistichku? da bi ih neko gledao..znash kako bi me bolelo..otishla bih bash zbog tog oslobadjanja od nekog nebuloznog stida od skidanja do gole koze, mislim pred dechkom, debino je totalno..
 
AcaBg82:
Da li vam se nekad posebo za veme leta desilo da vam nabrekne ***** ja javnom mestu, recimo u autobusu ili tako negde. A nemate srece da ste u farmerkama nego sto je najgore imate neki sortc na sebi. Pa se ona lepo vidi sve.

Sta pokusavete u toj situaciji. Pravite se ludi? Boli vas uvo? Pokusavate da zamisljate nego odvratnu raspalu matoru vesticu??? Mislite na neku gadost???

A pitanje za devojke. Kako reagujete kad primetite da se nekom decku posebno preko leta kad se to zbog oskudnije odece lepse vidi, digla ona stvar na javnom mestu.
Ahahaha, kakva tema... Znaš šta, sumnjam da zamišljaju neku gadost, jer se dobrom delu baš na to diže :shock:
Inače ja se, da prostiš, zacenim od smeha... Ali onog prikrivenog, pošto sam mnogo fina :P
Ne daj Bože da je sa mnom još jedna takva, siroti dečko je gotov... :(
 
Devilishgirl:
truo ti djole :D

izlog? choveche, to je plazaaa..javna povrshina gde se ljudi zabavljaju, pishke, leze, sede, ebu, sad bash svi gledaju koliko je dole..ja jedino shto primetim jeste koliko je neko obukao debilni kupaci..i kakav je chiji torzo, bash me taj predeo ispod stomaka nikad ne privuche..
necesh gledati cicu u sisu, nego celokupnu pojavu..
a shto ljudi idu na nudistichku? da bi ih neko gledao..znash kako bi me bolelo..otishla bih bash zbog tog oslobadjanja od nekog nebuloznog stida od skidanja do gole koze, mislim pred dechkom, debino je totalno..
E pa za tu boljku postoji lek... neki oblozi... mesnati ako se ne varam... :lol: ako se dobro secam... :lol: Uf ta skleroza... :lol:

Pa ne ebu se valjda na sred plaze... :shock: postoje valjda i one kabinice za presvlacenje, pa onda sve izviruju kroz rupice na drvenim vratima da ih neko ne vidi i ne cuje :lol: ali uglavnom te kabinice sluze za cuvanje sexy stripova za slucaj neophodnog hladjenja Djoleta... zbog temom opisanih razloga... :lol: (eto drzimo se teme :lol: )
A ako nemaju kabinicu... mogu i ispod nekog prevrnutog camca da se "uglave" :lol:
Pa da debilno je skidati se do gole koze pred deckom :lol:... al zato ti nemoj skroz... ostavi mindjuse... :lol:
 

Back
Top