EP 2016 Grupa F (Portugal, Island, Austrija, Madjarska) - Evropsko prvenstvo 2016.

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Island i Madjari su pokazali kako se igra. Ova grupa je licila na najlaksu i dosadniju, a ispala je najbolja sa najboljim tekmama. Velika bravo za Ugare i Island. Steta sto je Portugal prosao, ali ispasce uskoro. Zalizanko ipak oborio rekord. Jadan Portugal kad nema tj kao da nema klasicnog spica, nego sve preko zalizanka da bi oborio rekord. On je Pportugal, kao sto je Ibra Svedska. Austrija je krs, udarila ih srecna zvezda da dodju na ep, ali su truba. Ocekivao sam strmi pad Islanda posle losih prijateljskih krajem maja i pocetkom juna, ali ovo je dokaz je ekipa postala bas respektabilna i ozbiljna ekipa.
 
Pa ni Hrvatima odbrana nije jaca strana , odbrana im je malo spora i video si kako Portugal ima brze igrace, svi trce kao da imaju raketni pogon u dupetu.

Inace mislim da bi Hrvatska trebalo da svoju sansu potrazi na sredini terena, ipak mislim da imaju kvalitetniji i iskusniji vezni red i da bi trebalo da pokusaju da ostvare dominaciju na sredini terena, sto duze drze loptu u svom posedu i tako barem delimicno onemoguce brzim Portugalcima da se razmasu.
Iako Hrvati imaju isto brze i hitre igrace kao sto su Modric , Rakitic, Perisic , mislim da im nikako ne bi bilo pametno da ulaze u jurnjavu sa Portugalcima kao danas Madjari.

E da Madjari, Island uz Vels, Slovacku i donekle Severnu Irsku najprijatnija iznenadjenja turnira, od Hrvata se manje vise i ocekivalo da ce dobro odigrati , oni su tu uvek kao favoriti iz senke, Italijani isto neocekivano ubedljivi dosad.
 
Poslednja izmena:
U ovoj grupi su se gledajuci kvote mnogo, ali mnogo potcenili Madjari i Island. Na Ugare bilo 8.50, a na Island 4 i nesto. Koliko zvuci gadno sto igraju protiv Hrvata toliko i nije, jer ovo nije bila grupa sa Belgijom, Italijom, Nemackom gde su ti bodovi bili veliki uspeh, a tesko bilo dobiti ih. Jesu prosli, ali su razocarali. Ovu poslednju su odigrali kako treba, dali golove koliko nisu u ranije dve.
 
Najbolje kako su se svi isprimali na madjare kako ste poceli da ih hvalite jos malo cete ih porediti s Nemcima...lepo je sto su prosli ali ajde bre zajebite hajp i sagledajte objektivno stvari kakvi spomenici kakav povratak 'lake konjice' kakavi bakraci...lepo su organizovani vidi se trenerski pecat to sam u prvoj utakmici jos reko ali malo objektivnosti...
 

Back
Top