Entre el Amor y el Odio

Postoje muškarci nestabilne prirode i promenljivih raspoloženja.
To su oni koji imaju više osoba unutar jednog tela.:D
Zna da bude zabavno, ali i iscrpljujuće.

Psihopate :think:

Neka fala, nisam ljubitelj.

To je meni lepa odlika jer tada znam da ljudi emotivno reaguju na svet oko sebe, zar ne, Emocijo?

Al se danas piški po toj emotivnosti, kao da ljudi više i ne znaju za pozitivne emocije msm s čim se sve to povezuje ispade kao čisto zlo

Ne znam... nije neki dan danas...
 
To je meni lepa odlika jer tada znam da ljudi emotivno reaguju na svet oko sebe, zar ne, Emocijo?

Lepa,lepa.
ja2.gif
I nikada nije dosadno.:lol:
 
Psihopate :think:

Neka fala, nisam ljubitelj.



Al se danas piški po toj emotivnosti, kao da ljudi više i ne znaju za pozitivne emocije msm s čim se sve to povezuje ispade kao čisto zlo

Ne znam... nije neki dan danas...

Ne znam šta sve ubrajaš u psihopatologiju, ali meni je čudno da čovek poseduje konstantno dobro raspoloženje i da uvek može da kontroliše emocije.
To je neka energiju i uma i tela, pa ako je nema, onda nema ni čoveka.
Ako je ima, a potiskuje se, onda to vodi u bolest.
Normalno mi je da neko ispolji i tugu i nervozu i radost i brižnost i razdraganost i bes...
Sve je stvar trenutka, ali ako je više negativnih nego dobrih emocija u nekome, od takvih se osoba sklanjamo.

Na kraju krajeva, ni moja priroda nije stabilna da bih očekivala isto takvog partnera.
 
Mene sve to stvarno asocira baš na španske serije, akcije i reakcije bez imalo mozga, ljubakanje pa šamaranje, pa opet ljubakanje, pa pesničenje, pa mirisanje i maženje, pa sve tako u krig dok se jedna strana ne umori il ne osvesti.
 

Back
Top