Elvis Presli

Nemoj mi Sensei,pricati.Gledao sam dokumetarce o Elvisu X puta.I od 30 i jednu godinu,znam za Elvisa 55 i govorilo se Prisli,sada se nasli neki pametnjakovici da to isprave.kao i sa prezimenima tenisera i drugim poznatim licnostima.Marej bio godinama,a oni ha prekrstili na Mari,pa opet vratili na Marej.Ima tu jos.Kako sad izgovaraju bas me biga.55 godina je bio Prisli.
 
Necu ni da pokrenem video,ne interesuje me sta ko sada prica.rekao sam ti za 55 godina.
Nikad, ali NIKAD se njegovo prezime izgovaralo Prisli u Americi, gde je on rođen i gde je živeo. Tako izgovaraju negde u Velikoj Britaniji. Naš pravopis nalaže da se piše kako se originalno izgovara, a to je Prisli.

Napominjao sam nekoliko puta da je isti tip greške i sa Levis farmerkama koje se u americi izgovaraju Livajs.
 
Nikad, ali NIKAD se njegovo prezime izgovaralo Prisli u Americi, gde je on rođen i gde je živeo. Tako izgovaraju negde u Velikoj Britaniji. Naš pravopis nalaže da se piše kako se originalno izgovara, a to je Prisli.

Napominjao sam nekoliko puta da je isti tip greške i sa Levis farmerkama koje se u americi izgovaraju Livajs.
Opet on.Pa napisao sam ti da sam gledao njegove dokumentarce i to mnogo puta.
 
nema teorije. Možda sa srpskim voditeljem. Da je američki SIGURNO bi rekao Presli
Ucio sam engleski jezik,tako da retko kad i gledam prevod,vec slusam kako izgovaraju.ameri su ranije izgovarali Prisli,a sad se i kod njih pojavio trend,cistog engleskog jezika,pa su dosta stvari izmenili u izgovoru.Ne priznajem ove nove wikipedie iz novog doba.Gledao sa njegove nastupe,gde ga voditelj proziva,kao Prisli,a ne presli..Mrzi me da trazim te snimke,ali kada budem imao vise vremena potrazicu.
 
Ucio sam engleski jezik,tako da retko kad i gledam prevod,vec slusam kako izgovaraju.ameri su ranije izgovarali Prisli,a sad se i kod njih pojavio trend,cistog engleskog jezika,pa su dosta stvari izmenili u izgovoru.Ne priznajem ove nove wikipedie iz novog doba.Gledao sa njegove nastupe,gde ga voditelj proziva,kao Prisli,a ne presli..Mrzi me da trazim te snimke,ali kada budem imao vise vremena potrazicu.
Verovatno si gledao neke engleske (Velika Britanija) Ameri NIKADA nisu izgovarali Prisli
 
Ako išta, moglo bi još malo da se dotera na Prezli
Jeste gledao sam i te dokumentarce.Nije to jedina,ima ih jos,ali ima ih i kao Prisli.rekao sam ti da sam ucio engleski i pola veka i vise je bio Prisli,sada se pojavilo Presli..Meni je to smesno,pa neka je i ispravno,sto mislim da nije.Prisli je bio i uvek ce za mene to ostati.Kao i Endi Marej,a ne Mari.
 

Back
Top