Eksperimenti...

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Ne mogu ovde da nadjem trenutno ni jednu zanimljivu temu, pa rek'o da postavim nesto...
Da li ste nekad probali sex sa istim polom?
Da li ste pozeljeli?
Da li ste imali trojku? Bilo koje vrste?
Koje stvari ste probali, a da ne spadaju u klasican sex?
Sta zelite da probate, a jos niste?
Sta vam pricinjava najvece zadovoljstvo?
Najludje mjesto na kom ste imali sex?
Najludja stvar koju ste priredili partneru?
Ne morate da odgovorite na sva pitanja, pisite ono sto zelite u vezi njih...
 
Ne privlaci me isti pol i iz tog razloga ne bih nikad probala, nisam imala trojku
Mislim da je ono sto se podrazumeva pod perverznim sexom vrlo individualno...Probala sam sve sto sam zelela, najludje mesto na kolima..Najludja stvar koju sam priredila partneru - bila sam medicinska sestra...
 
LUDICA:
Ne mogu ovde da nadjem trenutno ni jednu zanimljivu temu, pa rek'o da postavim nesto...
Da li ste nekad probali sex sa istim polom?
Da li ste pozeljeli?
Da li ste imali trojku? Bilo koje vrste?
Koje stvari ste probali, a da ne spadaju u klasican sex?
Sta zelite da probate, a jos niste?
Sta vam pricinjava najvece zadovoljstvo?
Najludje mjesto na kom ste imali sex?
Najludja stvar koju ste priredili partneru?
Ne morate da odgovorite na sva pitanja, pisite ono sto zelite u vezi njih...

ne bih...nisam pozheleo...
nisam...
analni...
svashta neshto...
da zaspim s rukom u kosi a da nije moja..
krov...
nem pojma nisam od onih shto izvode lude stvari...
 
Dva mjesta gdje je meni koja smatram najneobicnijim: u satoru za jedan prvi maj, sa gardom ortaka okolo, drugo mjesto- Zemun, onaj dio oko Gardosa, jedne stepenice koje vode prema nekom splav restoranu..e tu je bilo bas rizicno, ali srecom niko nije naisao...
 
Al' se neko oseća raskalašno večeras. :lol:

Pretpostavljam da si svesna da ljudi neće baš biti otvoreni pri odgovoru na temu.... Ili će prosipati laži... Ne znam... Lično o svojim fantazijama, željama i sprovođenju istih govorim samo partnerki. Tako ću se i ovoga puta ograditi od odgovora. ;)

Mada sam ja ranije i pričao o tome na forumu (različita pitanja odrađena na različitim temama)... :roll: Ali to je bilo (uglavnom) mnogo davno...
 
Pa i ja sam uglavnom razudjeno odgovarala na ovakva pitanja..
E sad, kao sto rekoh, ne mora se odgovarati na svako...
Ja bih, ikreno, bila otvorena..
Zasto kriti nesto ovakvo na forumu?
Ovdje dijelimo svoja iskustva, fantazije i zelje...
Pa sta i ako neko slaze, opet ce biti zanimljivo :P
 
LUDICA:
Pa i ja sam uglavnom razudjeno odgovarala na ovakva pitanja..
E sad, kao sto rekoh, ne mora se odgovarati na svako...
Ja bih, ikreno, bila otvorena..
Zasto kriti nesto ovakvo na forumu?
Ovdje dijelimo svoja iskustva, fantazije i zelje...
Pa sta i ako neko slaze, opet ce biti zanimljivo :P

Ok. ok.. Znači sme da se laže? :lol: Nevermind, ja ću biti iskren... Ali na jedno pitanje za sada...

Šta nisam probao, a voleo bih?

Trojku mmf i ffm, sex sa više cica, S&M (mada sam imao jedno iskustvo ranije)... To je to što mi trenutno pada na pamet... :roll: Imaš neku ideju? :P
 
iluzionista:
Šta je tu zaškripalo? Cica te nije uzbudila? Ili možda nije znala kako? Bilo ti je neprijatno? ili nešto četvrto?
Nije me uzbudila... Samo sam zeljela da pobjegnem, ali nisam, jer mi je ona dobra drugarica i bila se totalno napalila..
Izdrzala sam do jutra i onda rekla da se vise necu dovesti u takvu situaciju...
 
ufff... To je onda bilo vrlo gadno iskustvo... Lično nikad ne bih trpeo nijednu situaciju koja me ne uzbuđuje.. Zato još uvek nemam razumevanja za fakeiranje orgazma. :P
 
LUDICA:
Ne mogu ovde da nadjem trenutno ni jednu zanimljivu temu, pa rek'o da postavim nesto...
Da li ste nekad probali sex sa istim polom?
Da li ste pozeljeli?
Da li ste imali trojku? Bilo koje vrste?
Koje stvari ste probali, a da ne spadaju u klasican sex?
Sta zelite da probate, a jos niste?
Sta vam pricinjava najvece zadovoljstvo?
Najludje mjesto na kom ste imali sex?
Najludja stvar koju ste priredili partneru?
Ne morate da odgovorite na sva pitanja, pisite ono sto zelite u vezi njih...

1.NE
2.NE
kakva su ovo pitanja,bre?
3.Valjda...iskreno ne secam se, cuo sam price...
4.razne
5.recicu ti private...
6.dodir po ledjima...
7.kuhinja hotela Hyatt
8.ima dosta toga...npr...skinuo se go u sanku
 
iluzionista:
ufff... To je onda bilo vrlo gadno iskustvo... Lično nikad ne bih trpeo nijednu situaciju koja me ne uzbuđuje.. Zato još uvek nemam razumevanja za fakeiranje orgazma. :P
Da, vrlo gadno...
Moze se nazvati agonijom(zvala sam jednog djecka da me izvuce, ali nije bilo moguce, pa sam stisnula zube i izdrzala)...
Sve je bilo ljepse kad sam otisla kuci i ponovo postala ja..
A ja orgazam fakeiram samo kad muskarac insistira na tome da svrsim :?
 
LUDICA:
A ja orgazam fakeiram samo kad muskarac insistira na tome da svrsim :?

Na koji način insistira? Previše se trudi (a to mu ne polazi za rukom) ili ... ? Dobro to je sasvim druga tema... Ali da li je istina da su cice ponekad zadovoljne seksom iako ne dožive orgazam?
 
iluzionista:
Na koji način insistira? Previše se trudi (a to mu ne polazi za rukom) ili ... ? Dobro to je sasvim druga tema... Ali da li je istina da su cice ponekad zadovoljne seksom iako ne dožive orgazam?
Naravno da smo zadovoljne sexom bez orgazma ali neki momci nikad to ne shvate pa insistiraju pitanjima "da li si svrsila" i to im predje u opsesiju, i kao da se ljutnu kad im kazes da nisi...
 
To je zbog toga što muškarci uvek dožive orgazam... Zato im ta cela stvar nije jasna... Neki od njih jednostavno uzimaju kao misiju da devojku uvek dovedu do orgazma. Baš zbog toga...
 
iluzionista:
To je zbog toga što muškarci uvek dožive orgazam... Zato im ta cela stvar nije jasna... Neki od njih jednostavno uzimaju kao misiju da devojku uvek dovedu do orgazma. Baš zbog toga...
E pa trebali bi malo da o'lade..
Jer to cesto nije mogutje, a time mogu da pokvare sam cin, ako forsiraju...
 
Mada ja partnerku nikad ni ne pitam da li je svršila... Naprotiv, samo posmatram njene "signale. Meni je zadovoljstvo veće ako vidim da je i ona dostigla orgazam... Ali ako ne... Pa... :lol: Ok... Ja sam uradio šta sam mogao... Ali me može malo izdeprimirati... To ti je to kad želiš da budeš savršen u krevetu...
 

Back
Top