eeee zivote...

canada1995:
Pa znas, ja sam i veliki radnik i veliki borac. I uvek sam se borila i ispravljala krive Drine i za sebe i za druge. I uspevala sam dok nisam ukapirala da su ljudi zapravo velika g.... i ulizice, pa napustila extra posao i otisnula se u priv. biz. tj. u neizvesnost.


e ako ćeš da budeš preduzetnik, skidam kapu :D


Što se šefa tiče, jedino što ne treba da radiš je da se suprostavljaš ;) Neslaganje izraziti samo ako moraš, i to nežno + najbolje tek ako te PITA šta misliš o datoj stvari :lol: Ili napišeš projekat i predložiš - na osnovu toga šta ne valja, ti preldoži i razradi šta bi sve moglo biti bolje i drugačije!
NIKO ali NIKO ne voli kritike i smaranja. A svi vole da vide entuzijazam! ;)
 
Dosta zavisi od licnosti, ili si na neki nacin lider ili nisi. Mozda si sposoban da budes ali nemas petlju da preseces. Ja sam uvek za rizik i za postavljanje stvari gde treba da budu. Bas ako ukapiras da je cela ekipa jadna i nezainteresovana za neki cilj, onda ok ako se povuces i odes gde ce ti biti lepse.

Betty, lepo je napisati dobar projekat ali sta ako taj projekat niko ni ne vidi osim te neke pretpostavljene licnosti koja ce brze bolje da ga skloni. A nije fer ni ako isto posaljes i ostalima na carbon copy u isto vreme.
Zato sam ja uvek prvo za razgovor a onda ako ne upali, cc na sve strane.
 
Kaop rvo moram da se malo branim i da kazem da ja nisam mutava...vec jako snalazljiva i pametna devojka (uuuuu,ala se nahvali)...ne bez zeze sad...

Kao sto ces ti verovatno svoju privatnu firmu i svoj biznis da organizujes i krojis po svojim arsinima, i smatraces da je to najbolji nacin (bez uvrede, ali takva je jednostavno ljudska priroda), tako je i moj sef organizovao svoj fakultet onako kako on smatra da je najbolje i svaki napor da se bilo sta promeni (a pokusavala sam, sugestijama, opisima, prakticnim primerima, lobiranjem i cim vec ne) je unapred osudjen na propast...lepo je biti idealista i misliti da se sve moze ako se hoce....ali mi jednostavno ne zivimo u takvom svetu gde je medjusobno razumevanje i uvazavanje prioritet...dakle, ja sam uradila jedino sto se moglo da bih spasila sebe... ;)
 
Samo da se javim...i da kazem kako se lepo osecam, i ne zalim ni trenutka sto sam se oslobodila "zatvora".... :D

Za sad sam nasla jedan mali poslic, u jednom gift shop-u, cetiri sata, ali prijavljena (sto je kod nas u bl retkost)...bice dobro dok ne iskrsne nesto za sta sam stvarno kvalifikovana... ;)

Pozdravi 8-)
 
Ma nije strašno nego samo kažem, nek narod zna. Nije meni loše. Oženjen sam. Sad sve u životu redovno: ustajanje, ručak, sex, lijeganje. Vodim miran, uređen i spokojan život za razliku od te burne i neizvijesne 2007. godine. :confused:
 

Back
Top