Eee ljudovi opet prolbem...

Vidim ja čudno mi u blokčiću slika jednog daljinskog a ovde malo drugi, nije isti ali piše Vivax ?
Ako imas neki broj na daljinskom,probaj ukucaj u komandi,PIN,ili COD.Mislim da bi trebalo pozadi nekde da imas dugme gde sa televizora mozes da udjes u komande i ukucaj taj broj sa daljinskog.Vidi da ti slucajnonije zalepljen selotejp napred na daljinskom,umeju i to da rade,navodno da bi zastitili laser.Ako nije isti idi u radnju da ti daju daljinski koji je na slici.
 
Ako imas neki broj na daljinskom,probaj ukucaj u komandi,PIN,ili COD.Mislim da bi trebalo pozadi nekde da imas dugme gde sa televizora mozes da udjes u komande i ukucaj taj broj sa daljinskog.Vidi da ti slucajnonije zalepljen selotejp napred na daljinskom,umeju i to da rade,navodno da bi zastitili laser.Ako nije isti idi u radnju da ti daju daljinski koji je na slici.
Nema nikakvog broja.
 
Ja sam svojevremeno kupio novu midea klimu i daljinski je imao domet ni 1 metar. Dakle peo sam se na stolicu da upalim preko daljinskog ili ugasim. Uvoznik mi je zamenio za drugi daljinski koji je bio ok ali sada posle 10 god isto se smanjio domet. Kineska posla jbg.

Odnesi i reklamiraj daljinski ili probaj na komšijinom vivax tv dal radi. Možda tv nevalja to nema nikakvu kontrolu kvaliteta. Kupac je jedina kontrola kvaliteta i krivac za sve.
 

Back
Top