Eagles

Ne, ne u redu je, pa tema ej i postavljena da bi pitali, ali ako neko ima pitanje koje zahteva veci tekst da bi se pravilno i detaljno odgovorilo na njega onda na mail.

Ali ako smatrate da to nije dobro jel nece svi videti onda se slobodno oglusute o moju molbu i nastavite ovako

Pa vecina odlucuje!!1


POZ !! 8)
 
Ja sam za. Vec dugo trazim ekipu za to, ali mi nije jasno zasto bi isli 10 dana. Mislim da za 5 dana moze da se stigne. To stoga sto cu preko leta biti vrlo zaposlen i ne verujem da cu sebi moci priustiti 10 dana. I jos jedno pitanje, kad bi se islo? U kom mesecu? Meni najvise odgovara kraj maja, pocetak juna. Bio je neki sajt (zaboravio sam adresu) na kojem su ljudi ostavljali price sa svojih biciklistickih tura. Tako je jedan lik pricao o tome kako je isao u Skoplje, pa je jedan pisao o istom ovom o cemu ti pricas, tj. o moru preko Bosne... itd.Bilo bi dobro ako neko zna adresu tog sajta da je objavi.
Sve u svemu, imam bajk, imam kondiciju, imam iskustvo, count me in. gotham@yubc.net
 
kraj maja poc juna - tad su isp rokovi...a uglavnom studenti :?
ako stvarno mislite ne bi bilo lose prvo ici na neke manje ture cisto zbog upoznavanja ???
 
10 DANA ZBOG TOGA STO NE MOZEMO DA RACUNAMO DA SVI IMAJU KONDICIJE I ISKUSTVA, KADA NAS JE VISE MNOGE STVARI SPORIJE IDU ( OD VOZNJE PA DO KAMPOVANJA ), VISE PAUZA I ZAUSTAVLJANJA, A MOZDA CE NEKIMA TREBATI CAK I DAN ODMORA PRE NEGO STO NASTAVIMO.

Poz. 8)
 
Hvala prvo sto si me obavestio.
Ja bi stvarno volela da idem, cak smo i mi iz kluba o tome pricali. MI smo svi tada bili ZA, verovatno su i dalje, ali imamo jedan problem ja imam 17, a iostali su tu negde,samo nam je trener malo stariji. Zato ja nisam sigurna da bi me pustili. Znam kakva mi je keva, rekla bi da nisam normala i da naravno NE SMEM. Ali sta znas mozda i pusti ako prvo obrlatim caleta :roll:
 
Hvala prvo sto si me obavestio.
Ja bi stvarno volela da idem, cak smo i mi iz kluba o tome pricali. MI smo svi tada bili ZA, verovatno su i dalje, ali imamo jedan problem ja imam 17, a iostali su tu negde,samo nam je trener malo stariji. Zato ja nisam sigurna da bi me pustili. Znam kakva mi je keva, rekla bi da nisam normala i da naravno NE SMEM. Ali sta znas mozda i pusti ako prvo obrlatim caleta :roll:
 

Back
Top