Quantcast

E.T.A. less than 7 days and still counting.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Ja sam spremio svoj sistem da im napravim nelagodnu situaciju. Tihi je čobanin i ne shvata da se kamenom nanose TEŠKE telesne porvrede. Zato ne slušati savete ovcoje6aca sa kamenjara koji uvek misle sve znaju najbolje, već pamet u glavu i pirotehniku u džep ;)
Kamenjem nanosish teshke povrede samo ako pogodish u glavu(i dodje do preloma). U protivnom su lakshe povrede.

macuilmalinalli

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
141
ne, nisam gej, niti idem na parade, volim zene

samo smatram da jedino nenormalan covek moze da skuplja kamenje da gadja ljude...

to vise prilici majmunolikim stvorenjima a ne coveku 21. veka.

ako imas problem da nadjes zenu dacu ti ja par saveta, ne istresaj frustracije zbog toga gde stignes...;)

Poslednja izmena:

gost 129146

Ističe se
Poruka
2.391
ne, nisam gej, niti idem na parade, volim zene

samo smatram da jedino nenormalan covek moze da skuplja kamenje da gadja ljude...

to vise prilici majmunolikim stvorenjima a ne coveku 21. veka.

ako imas problem da nadjes zenu dacu ti ja par saveta, ne istresaj frustracije zbog toga gde stignes...;)
HAHAHHAHA

Ne kapiram, da mi das savet? :rotf:

Idi odmori malo, pomesao si me sa nekim, aj cao :bye:

Poruka
22.425
Вратио се, после много година, један наш човек из Енглеске. Питају га зашто, каже због педера. Што због њих? Па, каже, у 18. веку су их вешали, у 19. затварали у 20. је постало дозвољено па сам побегао док у 21. није постало обавезно..

:hahaha:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.