Dzajic:Bruka je to sta su mi uradili

Logika

Ističe se
Banovan
Poruka
2.688
https://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1752495

Bruka je kolko si se ti nakrao, to je bruka a o aboliciji tome diplome i naprdnjaka da ne pricamo.

Bio si legendarni igrac, slava ti za to.
Uprljao si lopovluk om, dok je zvezda grcala u dugovima devedesetih i narod koji nije imao maltene za leb i koji je ginuo u ratovima ti si zidao vilu na dedinju.

Sad si bot naprdnjaka jer te Izdajnici abolirali.

Nije bjekovic nista bolji i on zasluzuje bajbok ko i ti.
Zato bolje cuti, ako je nesto bruka bruka je kolko si se nakrao i ako si imao, a imao si najbitnije pored novca, slavu i ime.

Sad imas epitet lopova.
 
A jel mislite da je Dzaja mogo da pokrade Zvezdu....a Sloba i sva ostala politicka klika pecurke? Jel to realno ajmo sad ozbiljno?
Dobro jel ga to opravdava?

Svi oni imaju kao i danas Vuckovi lopovi udela u pljacki... Sloba i njegovi, vucko i njegovi lopovi...
Niko ne kaze da nas Slobo krao nije, ali sta time zeliš reci?

Opravdati ovog lopovcino matoru koja kaze da bruka sto ga apsili?

Ne mozes , niti trebas.

Isto i bjekovic i zecevic bitange.

Nije bitno za koga navijamo.
On nekom da kaze bruka sto me apsili?

On je bruka i mizerija.
 
Dobro jel ga to opravdava?

Svi oni imaju kao i danas Vuckovi lopovi udela u pljacki... Sloba i njegovi, vucko i njegovi lopovi...
Niko ne kaze da nas Slobo krao nije, ali sta time zeliš reci?

Opravdati ovog lopovcino matoru koja kaze da bruka sto ga apsili?

Ne mozes , niti trebas.

Isto i bjekovic i zecevic bitange.

Nije bitno za koga navijamo.
On nekom da kaze bruka sto me apsili?

On je bruka i mizerija.
Ne pokusavam da ga opravdam samo ocu da kazem da je on zrtveni jarac kao i Djura snajder...Oni jesu mozda moralne nule jer su pristali na igru radi nekih mrvcina....Ali uopste ideja da Dzaja ili Snajder mogu biti glavni krivci...a politicari sede u klubovima mi je tragikomicna...
 
Ne pokusavam da ga opravdam samo ocu da kazem da je on zrtveni jarac kao i Djura snajder...Oni jesu mozda moralne nule jer su pristali na igru radi nekih mrvcina....Ali uopste ideja da Dzaja ili Snajder mogu biti glavni krivci...a politicari sede u klubovima mi je tragikomicna...
Niko ne kaze za slobu dq nije lopovcina, naprotiv... I danas njegov vucela mlati, i bivsi smrdikali...

Nije ovaj uzeo bas mrvice!
Treba i njih apsiti.

Ovde je tema da je on bruka a ne to su njega apsili. On nekom kaze da je bruka...
 
Niko ne kaze za slobu dq nije lopovcina, naprotiv... I danas njegov vucela mlati, i bivsi smrdikali...

Nije ovaj uzeo bas mrvice!
Treba i njih apsiti.

Ovde je tema da je on bruka a ne to su njega apsili. On nekom kaze da je bruka...
Pa treba...Fora je sto nije bas Dzaja ko Terza otiso na skijanje usavrsavanje gde li vec ono?..Nego su mu mogli poslati poziv odazvo bi se a hapsili su ga i napravili TV performans? Za sta? O tome je rech brate...
Ono drzite lopova...znas...

Neverujem bas u pricu da je Dzajka neki milioner i "Boss mafije mozak operacije i slicno znas"...
 
Logika ---Mislim da Dzajic nije trebao da pristane na Tominu aboliciju.trebalo je da odbije aboliciju,i da sudski spor,izdrzi do kraja.Da je odrzano
sudjenje,i da je on oglasen presudom,da nije kriv,njegova zvezda velikog fudbalera,visoko bi sijala na sportskom nebu.Ovako....jedno veliko sportsko
ime,ostalo je zamuceno velikom finansijskom aferom.Sam je birao,imao je dve opcije,Ili prihvatiti sumnjivu aboliciju,ili na sudu dokazati da ima casno
neukaljano ime....on je odabrao aboliciju !
 
Pa treba...Fora je sto nije bas Dzaja ko Terza otiso na skijanje usavrsavanje gde li vec ono?..Nego su mu mogli poslati poziv odazvo bi se a hapsili su ga i napravili TV performans? Za sta? O tome je rech brate...
Ono drzite lopova...znas...

Neverujem bas u pricu da je Dzajka neki milioner i "Boss mafije mozak operacije i slicno znas"...
Pokro je taj tvoj naivac ogromne pare...

A to dal ce ga hapse u tajnosti te muci? Opet bi se saznalo... Navija si zvezde i nisi realan.

Lopov matori a tolko je i pre tog imo...
 
Logika ---Mislim da Dzajic nije trebao da pristane na Tominu aboliciju.trebalo je da odbije aboliciju,i da sudski spor,izdrzi do kraja.Da je odrzano
sudjenje,i da je on oglasen presudom,da nije kriv,njegova zvezda velikog fudbalera,visoko bi sijala na sportskom nebu.Ovako....jedno veliko sportsko
ime,ostalo je zamuceno velikom finansijskom aferom.Sam je birao,imao je dve opcije,Ili prihvatiti sumnjivu aboliciju,ili na sudu dokazati da ima casno
neukaljano ime....on je odabrao aboliciju !
Pa zato JER JE LOPOV I STO JE POKRO OGROMNE PARE, ZNA DA JE KRIV... zato su mu njegovi vucicevci dali aboliciju...

Kad su oni dosli , eto opet karića, devexesetih i dzajic....
 
Pokro je taj tvoj naivac ogromne pare...

A to dal ce ga hapse u tajnosti te muci? Opet bi se saznalo... Navija si zvezde i nisi realan.

Lopov matori a tolko je i pre tog imo...
A jel Djura snajder pokro ogroman novac?
Ma nisam brate boli me uvo za Dzajom samo ja cisto sumnjam da iko iz kluba moze ista izneti bez amina drzave...i da su prekjuce crveni juce zuti danas sns...glavni lopovi u klubovima...
 

Back
Top