dvoboj

sta bi... josh niko koplja da ukrsti...
nisam hteo da se rimuje... al' eto...
naslucujem da je nevidni bio, jer kako dugachije nevidni moze da se uochi...
kak'o crno pomilovanje... pa nema toga... ni mene josh niko nije pomilovao... dzaba se nameshtam i trepcjem trepavicama dugim... trep, trep... :D
 
Hermafroditino jedan/na :P
Ne unižavaj romansirani karakter teme, viĐi ga :)
Kako to da nijesi pomazan, pomažen i sl? Da bijemo nekoga prije no se u viteške okršaje upustimo? Ono, zarad kondicije i lakoće prsta na obaraču, oči sokolovim svojstvima da ažuriramo? :)
 
pa, menE se chini da se samo nas dva/e ostrimo ovde... inache od teme nebi bilo nish'... al' mora neko/a prvi da udari, da bi rat zapocheo... o'sh ti mene?...
 
Arti, oca mu... poznajem, pa ti imaš lupija na drugoj strani nišana!?! Meni ovaj nevidni već dozlogrdio, kamoli ti! Sem ako hoćeš da mi sparinguješ :D
 
dobLJo, onaj nevidni je jedna velika kvarnjača, nekako, brate, voli da filozofira... pa, nije da ga se plašim, mrčo, nego čisto, mož' li ti da zamisliš da budeš on, da mi reaguješ tako da nastradaš kao zec, a ja k'o Talični Tom da dunem kuburu.. Mislim, samo da metnemo tjorke dok sparingujemo. Evo, oxi vadi... burmuticu :mrgreen:

Oli moć, arti, da podražavaš nevidnog?
 
au... da podrazhavam nevidnog... pa, mogu da probam, al sumljam da ce ti to biti od pomoci u borbi sa njim... ja nisam on, a on nije on... i tako... mnogo je to komplikovano... a ja se spetljam od komplikovanja... umrsim se kA pile u kuchinu...
 
Ma, vi'š, ti si baš k'o on, i kad se nećkaš da budeš takav. Dobar si mi, već sam te par puta bušnuo dok si se spetljavao tom ku®činom, PILE jedno dvopolno! :D :D :D
 
a tako znachi... bushkash bez najave... pa shto nisi dao neki znak za pochetak... gde su sekudanti... da ti sviraju faul odma'... i nemoj na te fore sada da me 'vatash... maco, kuco, pile i ostalo... ccc... nisam se nad'o od tebe 'vakim potezima... ali neka mi to bide nauk za ubuduce... i ne umeci to ® gd(j)e mu nije mesto... nisam mislio da se tako bockam, bushkam, ili shta vec, s' tobom...
 
Evo ti ondak nenajavljeni hitac za samrtni ropac (ne umećem ga sad, vidiš ;)) Odigr'o si nevidnog toliko dobro da mi je milije što tebe ucmekah, no kad budem likvidir'o njega! A ti sad s pola g(l)asa možeš lupiju, pjesmoklepcu a-la-Siranooo, doći glave. Ostavi mu samo, molim te, one novosadske vizure pred očima! Nema smisla da sasvim zglajzne!
I nema smisla da pričamo o čoeku dok nije među nama... mis'im, stvaaarno :)


Aj sad malo JEPEPE, pa ke se ob®ačunamo s delikventnim elementima u narednoj epizodi dvob®oja :D
 
I, sta sad bi- ima li prezivelih u ovom dvoboju :)?
E, a nemoj da zbunjujete narod ovde- ajde, pod 'itno da se nadje razlog oko kog se bijete, da bude zanimljivo i nama, sa strane...;)
 
vid' vraga... niko ne zna o chemu se radi, a tema nikako da potone... sve cu ja vas da vrbujem... ima da se borite za gospodina nevidnog, ili "r u o"... ravnopravnost, molicu... kutak za rvachice u blatu... sve sa prenosom uzivo, usporenim snimkom i zumiranjem...
a ko je osvojio srce prelepe deve, i ko je prelepa deva... da li je prelepa kao shto se pripoveda,(mada, se ne pripoveda) ili njena lepota prevazilazi sve pojmove?... ko ce ga znati... lepota je u oku posmatracha... trep, trep... :D
 
Aaaaa, evo nama jednog junaka prezivelog...hm, rvacice u blatu- nije losa ideja, zajedno sa ostalim pomenutim :)...nego, mnogo ti trepces ovde, umesto da otvoris oci publici... :)
 
ja?... pa ni ja ne vidim nish'... 'gle samo kako sam se izbechio... a i "r u o", takodje... rve se sa nevidnim... ja se rvem sa sobom, kao po obichaju, a KLL, mudro cuti i cheka da se samo pobedim...
bice da se kao i uvek, i ovde radi o nekim unutrashnjim borbama... ili se ne... nemam pojma, pochecu da se uplicem o5... a onda ce da mi poture neshto... :D
ne, ne... opametio sam se ja... nishta bez sekudanata... mase zeljne krvi koja kliche moje ime... necu da se otkrivam protivnicima, iako je vrucina, ostacu pokriven... :D
 

Back
Top