DVD REZAC?

za 95eura mozes uzeti ASUS DRW-1604P... pogledaj na asusovom siteu.... definitivno je najbolji.... svi ce ti reci pioneer, asus je i ovako cista pioneerova tehnologija...
ASUS je bolji, bolje cita narezane DVD diskove, a pri tom je malo jeftiniji. Reze DVD-DL (Double layer, 8.5GB diskove) a mozes da rezes 16 + i - medije.
FULL SPECIFICATION :
16X DVD+-R
4XDVD+-RW
4xDVD+R DL
32X CD-R
24X CD-RW
ako imash zelju mozes experimentisati, kazu da mozes uploadovati i pioneerov software na njega i dobiti pravi pioneer (kome to josh treba ?!?!) i tako dobiti novije opcije, ako se pojave pre nego shto asus izbaci firmware....
RAZLOG: najbolji odnos cene, kvaliteta i ponudjenih opcija...

NAPOMENA: nemoj kupovati ona jeftinija NEC, LITE-ON sr**a (ne kudim ali stvarno su losiji)
imam jedno 2 meseca isti rezac i prezadovoljan sam !!!!

vise info-a: http://yu.asus.com/products/optical/drw-1604P/overview.htm
 
rastamann:
Pioneer 108 i NEC ND3500, nishta vishe...Koji crni Asus...Kad je Asus pravio dobru optiku?
O boze.... pa da li neko ikada procita do kraja post koji neko napise.....
ZAR NISAM NAPISAO DA ASUS KORISTI PIONEER TEHNOLOGIJU...... znaci pioneer optika i mehanika, sve lepo upakovano u asus maniru, za malko manje para........ uporedite taj vash pioneer 108 shta nudi a shta nudi asus drw-1604p i za koje pare !!?!??!?!?!

a lite-on i nec (kao shto rekoh ne kudim ih ali,) za mene jesu sr**e jer imam nepovoljna iskustva sa njima.... ljudi su mi ih cesto vracali na garanciju jer nisu zadovoljni u globalnom pogledu..... "znash ma reze on OK, ali nece bash svaki disk da mi procita, itd itd..... "

POZDRAV
 
StORM48:
LiteOn sranye? Za jedan Sony LiteOn nije sranye, ali za tebe jeste? Simpatično.

A da... Asus je stvarno "veliki optičar"... Haha :x

SIMPATICNO...... JESTE.....
Covek je trazio misljenje, sa razlozima zasto.... ja sam svoje misljenje izneo sa dobrim argumentima ZASTO..... shto se tice vas dvoje nisam video ni argumente ni nishta, osim misljenja koji rezac...... Samo napadate ljude, i dajete stura misljenja...
rastamane citao sam te po forumu i znam da si veoma dobar poznavaoc, ali BRATE UVAZI TUDJE MISLJENJE, i daj svoje (kompletno) a ne da napadash !!!! :x :x
dakle ako neko trazi misljenje, dajte mu isto pa neka on odluci shta da kupi, a ne da mu vi solite pamet ovakvim komentarima.......

RAZLOZI,RAZLOZI,RAZLOZI !!!!!!!!
ponekad malo i procitajte shta neko napise pa onda clickni te na "odgovori sa citatom" i pocnite da pljujete po drugima :evil:
POZDRAV
Marcus
 
marcus.hf:
StORM48:
LiteOn sranye? Za jedan Sony LiteOn nije sranye, ali za tebe jeste? Simpatično.

A da... Asus je stvarno "veliki optičar"... Haha :x

SIMPATICNO...... JESTE.....
Covek je trazio misljenje, sa razlozima zasto.... ja sam svoje misljenje izneo sa dobrim argumentima ZASTO..... shto se tice vas dvoje nisam video ni argumente ni nishta, osim misljenja koji rezac......
Marcus

... ma da a ja bih bas voleo da cujem tvoje misljenje (i razloge) po cemu je to ASUS bolji od NEC-a i Lite-ON-a.
 
Ili Pioneer ili LiteOn.NEC je firma cija su glavna delatnost telekomunikacije-razna cudesa,plazma monitori i tako ta chuda.Zamislite kada bi Nokia pocela da pravi DVD snimache?!Asus...pali...ako ti treba drugi deo harvera DA,ali optika ccc...LiteOn je otkupio citav pogon za proizvodnju optickih drjavova od Sony-a,te on spada u sam vrh trenutne ponude.Pioneer-treba li trositi rechi?Imam jedan DVR-105 model na poslu,reze samo DVD-R i CD-R,nece plus,ali em sto guta sve zivo,em sto reze odlicno.
Znaci samo LiteOn ili Pioneer,nista NEC,LG,ASUS...nikako MSI!!!
 
ma jeste lite on nece da cita... ja imam teac i lite on nisu dvd samo cd rw i oba rade ok samo sto mislim da je lite on bolji iako sam teac platio 15ak evra skuplje
 
Ja koristim NEC DVD_RW ND-2500A i prezadovoljan sam. Brz pouzdan i guta sve, ukljucujici i stare CD-ove koji su i inace mi bili problematicni. Nije neki sampion brzine ali pun DVD (+ ili - nema veze) nareze za 13 minuta, sto mi je potpuno zadovoljavajuce. CD reze takodje dobro i sasvim pristojno.
Uostalom, neki puta i faktor srece igra ulogu. Kupis pa ne valja.. to je stanje kod nas.
Ali ako se "utrefi" ide ok. Imam i stari CD-RW TEAC 4-tvoro brzinac snimanje (sporo do zla boga), a opet, lepo mi ga zao izvaditi iz kucista.. Posluzio me godinama odlicno i dan danas nema tog diska kojeg nece procitati, osim ako nije CD ostecen bacacem plamena.

Mislim da su danas poprilicno izjednaceni ti uredjaji, mada i dalje zalim za TEAC_om
 

Back
Top