Dunja Ilić

Pa dobro,lepo je to,nek pise ona samo,nemam ja nista protiv stv....Ali,realno,devojka nije nista spektakularno....jos jedna u moru pevacica koje se preko noci proslave:roll:
Ne bih ja ni znala za nju,nego bila gosca u nekoj emisiji pa mi zapala za oko jer nije normalno sedela vec bukvalno lezala na nekom trosedu,bas nepristojno...a i nema neki vokabular...

Molim da se Gaga ne poredi sa Cecom,Sekom i njima slicnim...:cool:

Necu da ih uporedjujem...i ako ti se cini da je pljujem...ja cijenim Lady Gagu...jer je fenomenalna kada je na klaviru i pjeva...

Pa dobro...a sta to znaci nema neki vokabuar...da je glupa ili sta? Ni ja ljude ne smatram idiotima ako nisu zavrsili skolu ili maturu....***...ona ume da napise tekst i muziku..zato je cijenim jer je to rijetka pojava u Srbiji sto se tice tog "zanra"...I naravno da ne pjeva dobro ali djevojka se trudi da poboljsa pjevanje...uzima casove pjevanja....i valjda ce se kad tad makar malo popraviti...
 
...Pa znaci da nije znala da sklopi jednu prosto prosirenu recenicu kada je odgovarala na pitanja :roll: Mozda nije glupa,ali vidi se da nije ni suva inteligencija;)

A dobro,mogla je malo sacekati,pa nas pocastiti svojom pojavom kad joj se ti casovi pevanja zavrse ;):D
 
Zanimljiva je...i volim sto sama sebi pise tekstove...ej tko se na vasoj srpskoj estradi moze s time pohvalit osim velicine...ali u Grandu jel sebi tamo neko ikada napisao pjesmu...nisam cuo

Ali trebala bih popraviti pjevanje...znaci curo plati si sat pjevanja...ali ne jedan put vec 1000 puta jer kad sam cuo kako pjeva Trazio si sve uzivo...zamalo da se nisam pokrio s necim...

Inace prije par nedjelja u jednoj emisiji je trebala otpjevati pjesmu od Nine Badric Moja Ljubav...spasila je ona Jovana Nikolic inace bih se osramotila samo tako...





:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
gledala sam, suze su mi pošle, a uši otpale.
 
Не могу да верујем да има само 18 година, изгледа доста старије... :eek:

Као прво, претпостављам да се сви са ове теме, који су похвалили њене песме, шале јер су исте невиђено, али невиђено ђубре, без икаквог квалитета...
Једино што је девојка полугола у спотовима... :roll:
... за њу сам прочитала да су јој родитељи неке буџе и да је тако испливала, а већ има неке своје фанове који свима говоре да су љубоморни на њу јер је талентована :hahaha: :rotf: :lol: :zcepanje:
 
meni je ona cool.. originalna.. ne lici na druge.. totalno drugacija :)

ma vrh je.. ima se moze se i mogu samo da joj zavide.. za koju godinu bice zvezda
:hahaha:
Има нас свакаквих... :confused:

Када сам први пут послушала њену песму Мистерија, и када је 'отпевала' (ако уопште могу да употребим тај израз) онај део: ''Нек их мучи питање шта смо сада ти и ја... Нека пева Београд...'', моментално сам праснула у смех, јер је звучало као да ју је неко стиснуо за врат и на силу мора да изговара небулозне реченице :neutral:

Невиђено ђубре... :neutral:
 

Sex,smrt,pare,moc i slava
žuta štampa svaka druga strana,
kupi sebi nešto od tih stvari,
intriga prija,intriga loži,žestoko pali

...
=)

Volela bih da snimi spot za ovu pesmu... =)

NE VREĐAJTE I NE OSUĐUJTE DUNJU, JER OVA ODEVNA KOMBINACIJA IMA VEOMA OZBILJNU PORUKU KOJU VI OČITO NE RAZUMETE! :)

Komentar sa Jutjuba, potpisao LadyGagaDiGitalShow

:cepanje:
 
  • Podržavam
Reactions: DD
Pola, pola 3.. telo se znoji.. pridji pridji mi..nece da boli...
Ne znam sta je gore - sto neko kao njen kvalitet navodi sto sama pise OVAKVE tekstove.... Ili cinjenica da je u stvari ovakav tekst masterpiece u odnosu na ostale tekstove koji se vrte na srpskoj muzickoj sceni :D
 
Preslusao sam njen novi album, i mogu reci da je mnogo "profesionalnije" odradjen nego prvi. Ima par dobrih pesmica. Zivim na ivici je prelepa pesma sa prelepim tekstom. Ja bih dao ocenu 8/10.
 

Back
Top