Dungeon Siege 2 HELP!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikola323

Početnik
Poruka
31
Zabagovala mi se igra na VI questu - Act I (valjda je taj quest). Znaci dosao sam do onog dede i pobio sve one oko njega i nista se nije dogodilo. Posle sam save-ovao i izasao iz igre pa se vratio. Dosao sam na to mesto opet i tad sam video sam dedu kako se brani i heal-uje a ovih nema. STA DA RADIM??
 
VOLEO BIH DA TI POMOGNEM , ALI STVARNO NE ZNAM KOJI DEDA JE U PITANJU !!! Ja sam otvorio skoro celu mapu , ali ni jednog dede se ne secam. Ja sam se najvise mucio u PUSTINJI kad te napadaju mislim da su kao neki psi ili hijene, ali opisi mi malo nivo pa cu ti reci sta da radis.......... Tesko da ti netko moze pomoci kod te igre posto je mapa stvarno ogromna , evo ja vise ni sam ne znam kako sam prosao neke misije posto kad god startujes igru ponovo , kompijuter ti automatski menja pozicije neprijatelja, sta da ti kazem GOOD LUCK i nadam se da netko od nas GAMERA zna gde je DEDA ??????!!!! POMOZITE COVEKU , KAKO DA PREDJE DEDU - !!!! POZDRAV SVIMA !!! :p
 
Odes na www.gamefaqs.com i skines walkthrough!

key.jpg
 
treba mi pomoc oko ove lude igre

treba da SE borim sa nekim zmajem pomocu katapulta koji se nalazi na vrhu neke tvrdjave samo sto ja ne vidim nikakvog zmaja....neynam jeli mi zabagovala igra... ima da je slomim zajedno sa ovim krsom od kompa.........ako neko zna resenje neka mi kaze hahah
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top