Duhovno smece

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

skako

Početnik
Poruka
23
Da sam ja osmislio KRSTARICU,ili ti bio vlasnik,ni slucajno mi ne bi bilo moguce carale barale,horoskopi,i slicni idiotizmi.Prvo novac,potom razum,takva je politika i ovog sajta.
 
Da, steta sto ne postoji neki pdf gde bi korisnici mogli da iznesu svoje predloge vezane za sadrzaj Krstarice. Mada... vlasnik uvek moze da kaze "ja tako osmislio, pa kome se ne svidja nek ide gde mu se svidja". Verovatno zato i ne postoji.
 
Ma ja razumem da se od reklame zivi ali reklamiranje ovih idiotluka treba da se zabrani na nivou drzave i svuda. Milan Tarot i slicni. Ili ljubavni kalkulator... ima toga i na TV. Koliko se slazu Maja i njih trojica...
Pa kad stigne racun za mob mame i tate roknu u nesvest.
 
Ma ja razumem da se od reklame zivi ali reklamiranje ovih idiotluka treba da se zabrani na nivou drzave i svuda. Milan Tarot i slicni. Ili ljubavni kalkulator... ima toga i na TV. Koliko se slazu Maja i njih trojica...
Pa kad stigne racun za mob mame i tate roknu u nesvest.
Misliš da pojedine mame i tate ne koriste te servise? ;)
Valjda je ljudima potrebno da veruju u nešto u trenucima lične krize... pa im horoskopi i ljubavni kalkulatori daju nadu u bolje sutra.
 
Ma ja razumem da se od reklame zivi ali reklamiranje ovih idiotluka treba da se zabrani na nivou drzave i svuda. Milan Tarot i slicni. Ili ljubavni kalkulator... ima toga i na TV. Koliko se slazu Maja i njih trojica...
Pa kad stigne racun za mob mame i tate roknu u nesvest.

не дирај ми милана тхе тарота...он ми је идол...кад порастем бићу МИлан тхе тарот
 
Da sam ja osmislio KRSTARICU,ili ti bio vlasnik,ni slucajno mi ne bi bilo moguce carale barale, horoskopi,i slicni idiotizmi.Prvo novac,potom razum,takva je politika i ovog sajta.

Ono sto neko svrstava u "idiotizam" moze biti vrlo rastegljiv i subjektivan pojam. Nekome je to politika, nekome astrologija, nekome novac, a nekome ljubav. Ipak, idiotizam se, najobjektivnije gledano, ispoljava u shvatanju da je bilo koji forum, pa i krstarica, nesto uzasno vazno, nesto cemu treba poklanjati sate i sate svog vremena, na stotine svojih misli, nesto bez cega nas zivot ne bi ni mogao da postoji. Takodje, u idiotizam cesto spadaju i pokusaji da se korisnici nekog foruma, npr. ovog ovde i sada, ubede u necije, najcesce "dobronamerne" licne i subjektivne stavove (o idiotizmu).
 
Da sam ja osmislio KRSTARICU,ili ti bio vlasnik,ni slucajno mi ne bi bilo moguce carale barale,horoskopi,i slicni idiotizmi.Prvo novac,potom razum,takva je politika i ovog sajta.

Ништа те не спречава да направиш такав сајт, али не видим какве то везе има са Домом и породицом.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top