ДС КРШИ ПРЕДИЗБОРНУ ТИШИНУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drazex

Obećava
Poruka
65
:cry:Borisova kampanja me strasno iritira i moracu da se konsultujem sa advokatom da ds tuzim za uznemiravanje. Naime, jutros u 08h i 10minuta kada se sav normalan svet odmara zvoni telefon, onako dremljiv dizem slusalicu kad cujem glas: "Imate li minut vremena ovde predsednik Boris Tadic", i pocinje snimljena govorancija propagitranja samog sebe i poziva na izbore. Posto me razbudi pocnem da razmisljam pitajuci se : "Sta bi me nateralo da se tako ponizavam?" Strasno.
Definitivno su bezobrazni, krse predizbornu tisinu, a evo veceras stize mi e mail od nake biserke jovanovic i opet prljava ds kampanja. Narode da li je ovo normalno, ko im dozvoljava da te uznemiravaju u rodjenoj kuci, pa to je stvarno bruka. Def. cu ih tuziti pa kud puklo da puklo, a u P.M.:confused:
 
:cry:Borisova kampanja me strasno iritira i moracu da se konsultujem sa advokatom da ds tuzim za uznemiravanje. Naime, jutros u 08h i 10minuta kada se sav normalan svet odmara zvoni telefon, onako dremljiv dizem slusalicu kad cujem glas: "Imate li minut vremena ovde predsednik Boris Tadic", i pocinje snimljena govorancija propagitranja samog sebe i poziva na izbore. Posto me razbudi pocnem da razmisljam pitajuci se : "Sta bi me nateralo da se tako ponizavam?" Strasno.
Definitivno su bezobrazni, krse predizbornu tisinu, a evo veceras stize mi e mail od nake biserke jovanovic i opet prljava ds kampanja. Narode da li je ovo normalno, ko im dozvoljava da te uznemiravaju u rodjenoj kuci, pa to je stvarno bruka. Def. cu ih tuziti pa kud puklo da puklo, a u P.M.:confused:

Pazi, kad pozoveš advokata i kažeš da te je zvao Tadić... Znaš dalje, a? :lol:
 
Sto bre lazes.Krivo ti je sto se toma nije toga setio.
било би ми криво да је то урадио јер се тако гласови не добијају већ губе. Која је то будала која дан пред изборе неопредељена и фали јој позив кандидата да преломи, ма дај молим те не ...:mad:
 
А, како можеш да будеш сигуран да је то баш БТ?
Мислим, свако је могао да сними такво нешто и да буди људе....

Ја пре сат времена нађох у сандучету Томин пропагандни материјал са две сличице на којима се као смеши и пропратним писмом.... Да тужимо и њега?
 
:cry:Borisova kampanja me strasno iritira i moracu da se konsultujem sa advokatom da ds tuzim za uznemiravanje. Naime, jutros u 08h i 10minuta kada se sav normalan svet odmara zvoni telefon, onako dremljiv dizem slusalicu kad cujem glas: "Imate li minut vremena ovde predsednik Boris Tadic", i pocinje snimljena govorancija propagitranja samog sebe i poziva na izbore. Posto me razbudi pocnem da razmisljam pitajuci se : "Sta bi me nateralo da se tako ponizavam?" Strasno.
Definitivno su bezobrazni, krse predizbornu tisinu, a evo veceras stize mi e mail od nake biserke jovanovic i opet prljava ds kampanja. Narode da li je ovo normalno, ko im dozvoljava da te uznemiravaju u rodjenoj kuci, pa to je stvarno bruka. Def. cu ih tuziti pa kud puklo da puklo, a u P.M.:confused:

Ма то није ништа. Цело поподне на Б92 ишла емисија о добровољним даваоцима крви. Пребацим на Б92, оно емисија о давању крви, а главна звезда Борис Тадић. Легао ваде му крв, па онда објашњава како је то за здравље нас и наших грађана. Други пут опет му сисају крв, а он прича како је то добро за подмлађивање, "даме би то требало да запамте", Па после пола сата, опет муцрпе крв па он прича (већ блед) како је и тако два сата, личмо мислим да им је готово умро на оном столу колико су му крви исисали зарад политичке пропаганде!

Ово се нисам зезао...:shock:
 
Ма то није ништа. Цело поподне на Б92 ишла емисија о добровољним даваоцима крви. Пребацим на Б92, оно емисија о давању крви, а главна звезда Борис Тадић. Легао ваде му крв, па онда објашњава како је то за здравље нас и наших грађана. Други пут опет му сисају крв, а он прича како је то добро за подмлађивање, "даме би то требало да запамте", Па после пола сата, опет муцрпе крв па он прича (већ блед) како је и тако два сата, личмо мислим да им је готово умро на оном столу колико су му крви исисали зарад политичке пропаганде!

Ово се нисам зезао...:shock:

Dobar čovek.:-D
 
А, како можеш да будеш сигуран да је то баш БТ?
Мислим, свако је могао да сними такво нешто и да буди људе....

Ја пре сат времена нађох у сандучету Томин пропагандни материјал са две сличице на којима се као смеши и пропратним писмом.... Да тужимо и њега?

Наравно, ако те то узнемирило, мени јутрос веруј ми није било свеједно, чекам ту суботу ко озебли сунце и онда се некоме тамо дигло да се још мало промовише. Па то је чист безобразлук, а демократија је ипак негде другде, мислим да им је кампања толико агресивна да ће им се обити о главу. Ало људи не може се на силу до победе, ако сте добили извештај да неће изаћи довољан број за вашу победу помирите се са тим, а уморан свет оставите да се одмара за викенд, ако је вама то најважнија ствар на свету, мени верујте није.
Било би ми драго да Тома победи, али не секу ми се вене ако народ другачије одлучи, ипак је ово земља у којој свако има право гласа и личног избора.
СВИМ СРЦЕМ ВАС МОЛИМ; ОСТАВИТЕ МЕ НА МИРУ, а ову муку ћу наплатити.:razz:
 
Ма то није ништа. Цело поподне на Б92 ишла емисија о добровољним даваоцима крви. Пребацим на Б92, оно емисија о давању крви, а главна звезда Борис Тадић. Легао ваде му крв, па онда објашњава како је то за здравље нас и наших грађана. Други пут опет му сисају крв, а он прича како је то добро за подмлађивање, "даме би то требало да запамте", Па после пола сата, опет муцрпе крв па он прича (већ блед) како је и тако два сата, личмо мислим да им је готово умро на оном столу колико су му крви исисали зарад политичке пропаганде!

Ово се нисам зезао...:shock:

reklama za davanje krvi sa tadicem se vrti ceo dan ..a kao predizborna tisina je!!! hahahaaha...
 
Неко ради све да Николић победи....[/QUOTEМа дајте :|Молим вас, каква завера, Тадиц се представлја свестан да ѕове на куцне бројеве и извињава се тражњћи минут времена да саопшти зашто сутра треба гласати за њега, а наснимавањем гласа искључује могућност да му кажеш шта мислиш о њему и његовој сулудој кампањи, а на крају се опет извињава и захваљује што си га саслушао.
Кампању му воде дебили, а ја их лепо у комплету тужим, па ћемо се ћерати, правићемо мало игранку за медији, биће то медијски пропраћено суђење.:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top