Državni posao - RTV

Slazem se sa komentarima gore. Stvarno,ne postoji bolja emisija od ove na TV-u,da je iz zabavnog sektora ( koji cini 3/4 programa,tj 100% TV Pink). Ljudima su smesni Ivan Ivanovic i Rados Bajic,a ovu emisiju ne gledaju. Poslednja epizoda fenomenalna :D
 
ne gledam to na rtv ali vidim kad ima epizoda kod ivanovica i izvinjavam se svima koji ih obozavaju ali meni je ono vise nego dosadno, i sa par ljudi bas komentarisala isto misle, daleko od humora, cinizma, ironije il sta god da im je cilj
e sad epizode na rtv ne znam mozda su zabavnije ne gledam, ali ako su ove kod ivanovica tako dosadne ne ocekujem da su ni ove na rtv bolje
ko voli samo napred.....
 
ne gledam to na rtv ali vidim kad ima epizoda kod ivanovica i izvinjavam se svima koji ih obozavaju ali meni je ono vise nego dosadno, i sa par ljudi bas komentarisala isto misle, daleko od humora, cinizma, ironije il sta god da im je cilj
e sad epizode na rtv ne znam mozda su zabavnije ne gledam, ali ako su ove kod ivanovica tako dosadne ne ocekujem da su ni ove na rtv bolje
ko voli samo napred.....

i meni je ivanovic vise nego dosadan
izvinjavam se svima koji vole da ga gledaju

- - - - - - - - - -

samo neznam zasto
jer stvarno bas je dosadan
ni malo simpatican
jedino sto su mu gosti dobri da nije njih
nebi ga niko gledo
 
i meni je ivanovic vise nego dosadan
izvinjavam se svima koji vole da ga gledaju

- - - - - - - - - -

samo neznam zasto
jer stvarno bas je dosadan
ni malo simpatican
jedino sto su mu gosti dobri da nije njih
nebi ga niko gledo
ma emisija bi bila super da nema njega :lol:
al kad dovede dobre goste cutim i trpim njegovu debilnu facu zarad malo paznje ovima koji me interesuju, moras priznati da je dovodio neke dobre goste koje drugi nisu, a nemas emisiju tog tipa kod nas.....mislim imas kao sto ima amidzi ili ona zabolika na pinku, al oni dovode cecu mecu i kecu, a ivanovic dovede stinga, zato kazem nemas u takvom stilu emisiju....pa zarad stinga ja istrpim onu budalu :lol:
kad su mi nezanimljivi gosti ja ne gledam
i ne poznajem nikoga ko ga voli ....mozda ima izvinjavam se ako ima neko :lol:
 
ma emisija bi bila super da nema njega :lol:
al kad dovede dobre goste cutim i trpim njegovu debilnu facu zarad malo paznje ovima koji me interesuju, moras priznati da je dovodio neke dobre goste koje drugi nisu, a nemas emisiju tog tipa kod nas.....mislim imas kao sto ima amidzi ili ona zabolika na pinku, al oni dovode cecu mecu i kecu, a ivanovic dovede stinga, zato kazem nemas u takvom stilu emisiju....pa zarad stinga ja istrpim onu budalu :lol:
kad su mi nezanimljivi gosti ja ne gledam
i ne poznajem nikoga ko ga voli ....mozda ima izvinjavam se ako ima neko :lol:

ne verujem da ima :)
 
pejicevi-salasi.jpg


:zcepanje: A tako nekako sam ih i zamišljala. :zcepanje:
 
ne gledam to na rtv ali vidim kad ima epizoda kod ivanovica i izvinjavam se svima koji ih obozavaju ali meni je ono vise nego dosadno, i sa par ljudi bas komentarisala isto misle, daleko od humora, cinizma, ironije il sta god da im je cilj
e sad epizode na rtv ne znam mozda su zabavnije ne gledam, ali ako su ove kod ivanovica tako dosadne ne ocekujem da su ni ove na rtv bolje
ko voli samo napred.....

Pa to kod Ivanovića je nešto sasvim drugo, veze nema sa državnim poslom. Priznajem ni meni se ne sviđa, ali državni posao, svaka čast momcima.
 

Back
Top