Državni posao - RTV

najprijatnije iznenadjenje u poslednjih 10-ak godina. pazi kad sam odusevljena.

u cugu bijem po nekoliko epizoda, isterah 120 i jos mi interesantno kao da su prve. a kad zavrsim sa ovim, idem i na njihove rane radove.

glavni arhivator iliti profesor je kod onog debilka ivancica razvalio.
 
Многи моји пријатељи су одушевљени, прате редовно као омађијани! :mrgreen:
Погледам понекад, у пролазу, кад се сетим... Симпатично, вицкасто! :ok:
 
sok od zove javi se, prijem...:hahaha:



čvarkov - genije:

fraušilovićka je, možda to ne znaš, to nije bilo na internentu, ali je bilo možda u opstanku...fraušilovićka je izlečila svoga 4. muža u kurtu...ovu, kako se zove, saboreju, sa sokom od zove jer ga je utapala u sok od zove.
to je nestalo kao rukom odnešeno. dobro on je umro posle 5-6 godina od šećera, ali to je drugo, to nema veze sa ovim. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Joj ja ih obozavam! Fenomenalni su. Cvarkov i Torbica kako je moguce da tako dobro glume...svaka im cast, ljudi uopste nisu ucili glumu. Boskic mi je onako, ali svakako je neophodan.
Jedva sam cekala novu sezonu, ali sam malo razocarana, mislim super su mi i dalje, ali kao da su malo izgubili ideje, prva epizoda koliko ja trajala 4 min?
Gledala sam i njihove radove od pre, ovaj sto glumi Cvarkova ima nevidjenu moc transformacije, stvarno fenomenalno.
Pozdravite vasu mamu:lol:
 
Najbolja satirična serija kod nas.Ova ekipa je zaista sjajna smisao za humor im je fenomenalan i inteligentan.Nakon neuspeha na b92 sa emisijom Velika Srbija,vratili su se na RTV i postali kultni.Jer oni zaista sve parodiraju od društvenih fenomena i dešavanja kod nas.Možda je jedini problem što im je vrsta humora više vojvođanska a ne crnohumorna što ljudi u ostatku srbije više preferiraju
 

Back
Top