"DRVOSJECHA DA SAM JA........

snoshaj efendija:
Gazdarica:
Vec sam jednom davno na forumu pisala o necemu ovakvom...
Nije toliko stvar u tome kojim poslom se muskarac bavi, nego meni jednostavno smeta nedostatak ambicije...
Imam potrebu da se divim muskarcu s kojim sam u vezi...

Predpostavljam da hoces da kazes da ako si ti clan borda direktora multinacionalne kompanije, mogla bi da zivis sa muskarcem koji radi kao cistac ulica. Jedino bi te mucilo to sto je vezan za metlu i nema ambiciju da postane vozac cisterne za praznjenje septickih jama.
Nemoj dzaba da se trudis, da shvatis ono sto sam napisala... Previse je to komplikovano za tvoj mali mediokritetski mozak...
 
Gazdarica:
snoshaj efendija:
Gazdarica:
Vec sam jednom davno na forumu pisala o necemu ovakvom...
Nije toliko stvar u tome kojim poslom se muskarac bavi, nego meni jednostavno smeta nedostatak ambicije...
Imam potrebu da se divim muskarcu s kojim sam u vezi...

Predpostavljam da hoces da kazes da ako si ti clan borda direktora multinacionalne kompanije, mogla bi da zivis sa muskarcem koji radi kao cistac ulica. Jedino bi te mucilo to sto je vezan za metlu i nema ambiciju da postane vozac cisterne za praznjenje septickih jama.
Nemoj dzaba da se trudis, da shvatis ono sto sam napisala... Previse je to komplikovano za tvoj mali mediokritetski mozak...


mozda kada prodre u dubinu svoje imbecilnosti pronadje nešto još netaknuto
 
Hellen:
aliena:
Iskreno, imam predrasude tog tipa! Verovatno sam materijalista u dusi :oops: Ne mogu da kazem da je nemoguce da se zaljubim u drvosecu, ili koga vec, ali nikada svesno ne bih razmisljala o zivotu sa nekim ko je nizeg socijalnog i intelektualnog nivoa. Naravno da to nije presudno za kvalitet i uspeh jedne veze, naprotiv, ali meni je bitno :lol:

Само немој изједначавати социјални и интелектуални ниво, јер то уопште није нужно повезано једно са другим! :roll:


Ispravka: socijalnog i/ili intelektualnog
 
Gazdarica:
Vec sam jednom davno na forumu pisala o necemu ovakvom...
Nije toliko stvar u tome kojim poslom se muskarac bavi, nego meni jednostavno smeta nedostatak ambicije...
Imam potrebu da se divim muskarcu s kojim sam u vezi...
To je razumljivo.

Mada nekima nije dovoljna samo ambicija, jer stvari u zivotu se ne desavaju uvek onako kako mi zelimo. Nekad smo primorani da se vratimo jedan korak nazad, da bi smo mogli dalje.
Moj ortak je upisao masinstvo sa ambicijom da sutradan bude uspesan inzenjer, bio je dobar student, stigao je do III g. a onda je ostao bez finansija+porodicni problemi i morao je da napusti studije i da se zaposli.
Pokusao je da paralelno radi i da studira, ali ga je privatnik gazio i covek od umora nije mogao vise da izdrzi.
Sta sa takvima koji nisu ostvarili ambicije?
Da li se racuna bar pokusaj?
Ako jednu ambiciju(nemogucu), zamenimo drugom(mogucom), da li imamo poene?
 
Cekam kuma:
Mada nekima nije dovoljna samo ambicija, jer stvari u zivotu se ne desavaju uvek onako kako mi zelimo. Nekad smo primorani da se vratimo jedan korak nazad, da bi smo mogli dalje.
Mislim da je kljuc odgovora u ovome sto sam kvotirala...
Ne bi mi smetalo ako zbog objektivnih okolnosti ne moze u datom momentu da ostvari svoje ambicije... Ali, smetalo bi mi ako bi se s postojecim stanjem zauvijek pomirio... I ne bi nista cinio da ga promijeni, onda kada bude u mogucnosti za to...
 
Gazdarica:
Cekam kuma:
Mada nekima nije dovoljna samo ambicija, jer stvari u zivotu se ne desavaju uvek onako kako mi zelimo. Nekad smo primorani da se vratimo jedan korak nazad, da bi smo mogli dalje.
Mislim da je kljuc odgovora u ovome sto sam kvotirala...
Ne bi mi smetalo ako zbog objektivnih okolnosti ne moze u datom momentu da ostvari svoje ambicije... Ali, smetalo bi mi ako bi se s postojecim stanjem zauvijek pomirio... I ne bi nista cinio da ga promijeni, onda kada bude u mogucnosti za to...
Mislimo isto :)
 
JOVANA77:
hanibal, a sta ako on jednostavno nije zavrsio neke vise skole i nema mogucnosti da nadje bolji posao, a pritom je jako kvaltetan kao covek,posten,ima svoje JA i izgradjenu licnost, voli te, postuje, razume....ma sve ok, jedini greh mu je sto je drvoseca. ostavila bi ga a? :?
drvoseča je samo drvoseča :roll: istiniti i odgovorno :oops: moj bivši je imao zanat, a ja fakultet :idea: bio je zgodan i lep i samo mi je to bilo važno :oops: bio je i kulturan :?: bilo je situacija kada sam morala da štitim svoju odluku :?: često su me prijatelji pitali :?: kako vas dvoje funkcionišete :wink: lagala sam i sebe i njih :shock: ja vučem napred a on nazad :?: kompleks niže vrednosti se nije mogao izlečiti :idea: rezultat svega su dvoje dece i razvod :P sada sam svoja i mnogo mi je lepo :!:
 
meni smeta lenjost i nedostatak energije....
pare su totalno sekundarna stvar....sta ja imam sa tudjim parama, nek mi neko objasni? to ama bas nista ne govori o coveku....
a bas kad bi morala konstantno da pozajmljujem nekom jer imam a taj neko nema...e pa ne moze....ja ne diram njegovo, ne treba ni on moje....i ako sam ja u stanju da zaradim za zivot, sto ne bi mogao i on?
ambicije.....mislim da ipak bolje funkcionise ako se dvoje kapiraju tu.....ja sam bila jednom u sutiaciji da se ubedjujem cemu knjige i vezbanje klavira....a ne....nikad vise....a to cak nisu ni ambicije nego afiniteti....
isto sam se tako nasla u situaciji da objasnjavam svoj afinitet prema pivu.....bas mi se nesto vise ne trose reci u zivotu na objasnjavanje.....ili se razumemo ili ne i tacka....pa nek je drvoseca ili dirigent (cao Snezna! sapni ko je....) to je totalno nebitno....
 
LePiaf:
CaLiMeRo:
Neinteligentan i neobrazovan muškarac bez ambicije ne dolazi u obzir.
Da li ima novac? Baš me briga.
Bitno je da ima VOLJU, HRABROST i PAMET.
A ako se VOLJA, HRABROST i PAMET konacno ipak ne pretope u BMW, KVADRATE i EGZOTICNA PUTOVANJA... korpa.

Ne znam da li govoriš u svoje ime ili u moje. Ako je ovo prvo, tvoja stvar.
A ako je ovo drugo:
1. BMW ne volim, uopšte u automobile se ne razumem niti me zanimaju. Vozim se taksijem ili GSP-om.
2. Kvadrate? Lično više volim krugove...
3. Egzotična putovanja - i sada idem na egzotična putovanja zahvaljujući svom poslu.

Još jednom - ako nije bilo dovoljno jasno - ne očekujem od svog muškarca da za mene ostvaruje nikakve materijalne dobiti. To mogu i sama koliko mi je potrebno. Očekujem čoveka dovoljno vrednog da sa njim delim život. A to me opet vraća na hrabrost, volju i pamet kao neophodnosti...
 
Gazdarica:
snoshaj efendija:
Gazdarica:
Vec sam jednom davno na forumu pisala o necemu ovakvom...
Nije toliko stvar u tome kojim poslom se muskarac bavi, nego meni jednostavno smeta nedostatak ambicije...
Imam potrebu da se divim muskarcu s kojim sam u vezi...

Predpostavljam da hoces da kazes da ako si ti clan borda direktora multinacionalne kompanije, mogla bi da zivis sa muskarcem koji radi kao cistac ulica. Jedino bi te mucilo to sto je vezan za metlu i nema ambiciju da postane vozac cisterne za praznjenje septickih jama.
Nemoj dzaba da se trudis, da shvatis ono sto sam napisala... Previse je to komplikovano za tvoj mali mediokritetski mozak...

I ne trudim se, jer nema materijala da bi covek udubio. da si na moju repliku odgovorila da li je to, to sto mislim da jeste, mogli bi da pricamo.
Ovako, dokle god zivis u svetu herc-romana, nema sanse da skapiram takav neverovatan spoj godina i imbecilnosti.Grozno.
 
avesic:
Gazdarica:
snoshaj efendija:
Gazdarica:
Vec sam jednom davno na forumu pisala o necemu ovakvom...
Nije toliko stvar u tome kojim poslom se muskarac bavi, nego meni jednostavno smeta nedostatak ambicije...
Imam potrebu da se divim muskarcu s kojim sam u vezi...

Predpostavljam da hoces da kazes da ako si ti clan borda direktora multinacionalne kompanije, mogla bi da zivis sa muskarcem koji radi kao cistac ulica. Jedino bi te mucilo to sto je vezan za metlu i nema ambiciju da postane vozac cisterne za praznjenje septickih jama.
Nemoj dzaba da se trudis, da shvatis ono sto sam napisala... Previse je to komplikovano za tvoj mali mediokritetski mozak...


mozda kada prodre u dubinu svoje imbecilnosti pronadje nešto još netaknuto

A ti mozda ako ostavis odvezane pertle, neko ce te mozda izvuci iz gazdinkine bulje.Mozda, ali nije sigurno.
 
Dragi efendijo, na tvoje gluposti zaista nemam ni volje, ni zelje da odgovaram...
Za mene si ti oduvijek bio i ostao, glupavi, retardirani idiot, koji sa par pokupljenih fraza uspijeva da animira odredjeni krug ljudi...
I, ma sta da kazes, ili ucinis, moje misljenje neces da promijenis...
Stoga, prestani da mi se kacis... Tracis i svoje i moje vrijeme...
Zaista, mnogo je svrsishodnije da primiris taj svoj jad od ega, koji ne moze podnijeti da se nekome ne dopadaju njegove nazovi umotvorine...
 

Back
Top