DRUSTVO ZA PUTOVANJA

istanbul,paket aranzman,99 eura,3 nocenja,5-6 dana,agencija u beogradu,paket aranzman
sa prevozom,smestajem i ponudom za obilaske...je jedan od povoljnih nacina da se
obidje istorijski grad istanbul sa svim carima koje njegove noci pruzaju...
ako postoji osoba koja bi mi pravila drustvo u tom putovanju neka odgovori ili neka mi direktno posalje e mail sindybeocity@hotmail.com sto se tice odabira drustva,nebitne su godine,ja imam cilj putovanja,obilazenja a ne neke isfrustrirane namere gde bi i sama
ova poruka bila besmislena....ko voli putovanja,sticanje novih prijatelja neka se javi....pozdrav svima
 
istanbul,paket aranzman,99 eura,3 nocenja,5-6 dana,agencija u beogradu,paket aranzman
sa prevozom,smestajem i ponudom za obilaske...je jedan od povoljnih nacina da se
obidje istorijski grad istanbul sa svim carima koje njegove noci pruzaju...
ako postoji osoba koja bi mi pravila drustvo u tom putovanju neka odgovori ili neka mi direktno posalje e mail sindybeocity@hotmail.com sto se tice odabira drustva,nebitne su godine,ja imam cilj putovanja,obilazenja a ne neke isfrustrirane namere gde bi i sama
ova poruka bila besmislena....ko voli putovanja,sticanje novih prijatelja neka se javi....pozdrav svima

Sretan pt i dobar provod. Molimposalji na pp koja je agencija. Ja planiran na leto u Stanbol.
 
Potrebna mi je bar jedna osoba (musko ili zensko nebitno, ali priblizno mojih godina - a to je 25), a jos bolje 2 ili 3 za zajednicko iznajmljivanje stana za turisticki boravak u Njujorku (sto vise ljudi to jefitnije po osobi - ali ipak racunajte da cela stvar sa avionskom kartom, vizom i ostalim troskovima ne moze da bude manje od 2500e). Jeste puno ali po mojoj racunici najjeftiniji nacin da se stvarno vidi NY. Planiram da ostanem mesec dana, najbolje septembar, mada moze i kasnije.

Svi zainteresovani neka se jave ovde ili jos bolje na mail savic.marija et sbb.co.yu
 
htela bih da letujem na Costa Bravi,uz obilazak Barselone,Azurne obale,Venecije.........
ako je neko zainteresovan da mi se pridruzi,jedini uslov je da voli da putuje i obilazi nova mesta,godine nebitne,nesto mi se ne ide sama.........ali ipak ako tako ostane,oticicu-u svakom slucaju vredi:)
 
С обзиром да је све више оних којима је потребно друштво за путовања, а да се не би гомилале сличне теме,
отворићу ову тему у којој ће бити обједињене све сличне теме.
 
Poslednja izmena:
Ja bih putovala u Oktobru u London. Program se zove work&travel slicno kao i sto svi putuju u Amerku ...Tako bih ja u London na 3-4 meseca...Pa da li ima neko zainteresovan???Ako ima neka se javi na privatnu poruku!!!
 
ocean_couple_l.jpg

Ako neko misli da ima sledeće karakteristike neka mi se javi na pp.

- ženskog pola i osrednjih godina, atraktivnog izgleda inače ništa.
- mnogo priča i u sve se razume (elektriku, mehaniku, ekonomiku i osnove o vodovou)
- zna sve o destinacijama na kojima nikada nije bila
- odlično poznaje političku infrastrukturu raznih zemalja iako tamo nije živela
- ima oči na sve strane i stalno posmatra ljude oko sebe.
- zna kad je doručak, ručak, večera a kad vreme za forum
- da ume sa ljudima da komunicira kolko-tolko

šifra - turistički vodič,
Iron Tours d.o.o. export-import & friends
Djovanija Jocića BB,
telefon: Panasonic data/fax



 
Poslednja izmena:
ocean_couple_l.jpg

Ako neko misli da ima sledeće karakteristike neka mi se javi na pp.

- ženskog pola i osrednjih godina, atraktivnog izgleda inače ništa.
- mnogo priča i u sve se razume (elektriku, mehaniku, ekonomiku i osnove o vodovou)
- zna sve o destinacijama na kojima nikada nije bila
- odlično poznaje političku infrastrukturu raznih zemalja iako tamo nije živela
- ima oči na sve strane i stalno posmatra ljude oko sebe.
- zna kad je doručak, ručak, večera a kad vreme za forum
- da ume sa ljudima da komunicira kolko-tolko

šifra - turistički vodič,
Iron Tours d.o.o. export-import & friends
Djovanija Jocića BB,
telefon: Panasonic data/fax




Stvarno si car!
Evo ja se razumem u neke sitne kucne muske majtorije,mlada sam i malo lepa, pricam ko navijena - pritom nikog ne slusam, znam i previse stvari samo teorijski... jel dovoljno. Samo ni sa kim ne bih isla ni do bajlonove pijace, da me ne bi i tamo prodao . Trgovina je trgovina, pusti. :p
 
ocean_couple_l.jpg

Ako neko misli da ima sledeće karakteristike neka mi se javi na pp.

- ženskog pola i osrednjih godina, atraktivnog izgleda inače ništa.
- mnogo priča i u sve se razume (elektriku, mehaniku, ekonomiku i osnove o vodovou)
- zna sve o destinacijama na kojima nikada nije bila
- odlično poznaje političku infrastrukturu raznih zemalja iako tamo nije živela
- ima oči na sve strane i stalno posmatra ljude oko sebe.
- zna kad je doručak, ručak, večera a kad vreme za forum
- da ume sa ljudima da komunicira kolko-tolko

šifra - turistički vodič,
Iron Tours d.o.o. export-import & friends
Djovanija Jocića BB,
telefon: Panasonic data/fax




:cmok:
 
Ja bih putovala u Oktobru u London. Program se zove work&travel slicno kao i sto svi putuju u Amerku ...Tako bih ja u London na 3-4 meseca...Pa da li ima neko zainteresovan???Ako ima neka se javi na privatnu poruku!!!
 
Ako neko hoće da putuje na mesec dana u Solun - od 18.avgusta do 12.septembra i da uči grčki jezik na njihovom univerzitetu, neka se hitno javi!!! Sve je veoma povoljno, a smeštaj mogu ja da obezbedim, koji se plaća naravno, ali isto povoljno!

Ozbiljna i normalna osoba mi treba za cimera tako da takvi ako ste zainteresovani hitno se javite jer ima još vrlo malo vremena za prijavu na tom univerzitetu!!!

Super je ponuda - spajaš lepo i korisno - i učenje i letovanje u jednom!!!
 
Cao drustvo! Trazim jednu ili dve osobe (muske ili zenske) za letovanje na Krfu. Nije mi bitno ni koje mesto (mada preferiram Guviju, Dasiju ili Ipsos), ni termin (najbolje sto pre)...znaci, vi sve birate! Najradije bih isla preko "Argus"-a. Fazon je sto mi je samo bitno da odem i da prodjem sto jeftinije za cenu aranzmana, jer jedino mogu da odem na kolektivnu vizu, a imam drugi smestaj... a kad stignemo tamo ostavljam vas same u sobi...znaci, samo formalno idemo zajedno...
Ako je neko stvarno zainteresovan, neka se javi p.p.
Pozdrav! :bye:
 

Back
Top