Quantcast

Draško Stanivuković - Red zaveden preko noći. Grad bio oštećen za 500000KM godišnje.

Glasnik.

Buduća legenda
Poruka
29.412
Natasa izvini ali znam vise od tebe, dobro sam informisam ko je Stanivukovic i ko stoji iza njega.....ako im prodje igra i trojansko magare uzme vlast eto unitarne BiH.
Cuvajte se ovo je bot.
A botovi su trojanski konji.
Placeni da rade za sadasnju vlast.
Ovaj covek Stanivukovic prakticno pokazuje sta se radi u zemlji.
Nije im zapad namestio sve ove kradje.

Ex Ka

Zainteresovan član
Poruka
223
To su placeni Botovi.
Ekipa ovih pljackasa.
Vidi vifi kakp narod cuti ovde na ovoj temi i ne usudjuje se da osudi krivce i podrzi ovog coveka?
Hocete postenog politicara a sada ne verujete kad je tu?
Cudno vam je li?
Ili nepriridno???
Naviklo sve na kradju jeli?
Kradu i oni ali i svi a?
Samo on nije posten. On nije nista. Otac mu je "posteno" obezbedio sve tako da ne mora da krade sa 25, vec sa 35 ponestace ukradenih zaliha pa tad mozemo o njegovom postenju.
Drugo on nije politicar on je klovn. Trece on nije nista. Sta je on po zanimanju? Sta zna da radi? Cepa postere snima se, kaci kljuceve slika se, zagrlio spremacice iz uprave grada pa objavljuje, kaze i one su vazne, naravno da jesu, 80 posto njih ima vise skole od njega. Sta se on ufurao da im cini neku cast sto ce osvanuti s njim na fejsbuku! Mali dripac.

Glasnik.

Buduća legenda
Poruka
29.412
Samo on nije posten. On nije nista. Otac mu je "posteno" obezbedio sve tako da ne mora da krade sa 25, vec sa 35 ponestace ukradenih zaliha pa tad mozemo o njegovom postenju.
Drugo on nije politicar on je klovn. Trece on nije nista. Sta je on po zanimanju? Sta zna da radi? Cepa postere snima se, kaci kljuceve slika se, zagrlio spremacice iz uprave grada pa objavljuje, kaze i one su vazne, naravno da jesu, 80 posto njih ima vise skole od njega. Sta se on ufurao da im cini neku cast sto ce osvanuti s njim na fejsbuku! Mali dripac.
Ha ha.
E moj bote.
Nemoj meni da pricas te fore.
Covek je pokazao do sada svojim radom.

Reci ti nama svoje ime, da nije Islamako?
Nemam ja nista protiv nase brace muslimane, volim ih i postujem.
Ali imam kada se na nase forume uvlace da bi nam naudili.

Ilo si bot ili Besim?

Dekston

Domaćin
Poruka
4.734
Stanivukovic zaista ne može dosta stvari da ispuni a jedna od onih je besplatan gradski saobraćaj za penzionere i školarce. Banja Luka ima privatni gradski saobraćaj,za razliku od Sarajeva on je javni. Sarajevo ima trolejbus i tramvaj čija pogonska energija koristi struju koju mi sami proizvodimo. Zato je u Sarajevu bespletan gradski prevoz za penzionere. Banja Luka ima autobuski saobraćaj koji koristi naftu i čija cijena varira iz godine u godinu. Kako ćeš subvencionirati privatnika koji ionako ubire extra profit.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.